Sari la conținut

Postări Recomandate

Salutare! Azi am observat ca la fel ca multi altii, am primit ban din senin pe contul SCRACY vechi de 6 ani, utilizator colorat. Ce se intampla in aceasta situatie? Ne trezim cu conturile sterse din senin? Aveam reputatie, nu am primit decat 1 warn pentru limbaj pe care mi l-am asumat... 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator masterblaster28
Reputație: 0

Asa patim toti. Si eu eram de 6 ani si postam in general doar recenzii si comentarii la recenzii.

Pisicul si-a aratat adevarata fata atunci cand s-a gandit la bani.

Vorba aia: banul nu-l schimba pe om, ci doar ii scoate la suprafata adevaratul caracter.

Pisicul tocmai si-a vandut caracterul. Cu un abonament de 16 euro pe luna.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

In fine, nu are niciun sens. Mersi de informatii! Sper sa se rezolve problema in curand, daca nu...asta e! Mergem mai departe 

Exact, nu are nici un sens, fie te adaptezi si mergi mai departe, fie te retragi si cauti alte variante. Sunt convins ca nume de conturi precum motoko13, ranger45, strikerback, mrrobot56, andromedaone, eliteforce, amberle nu-ti spun nimic.

Link spre comentariu

Exact, nu are nici un sens, fie te adaptezi si mergi mai departe, fie te retragi si cauti alte variante. Sunt convins ca nume de conturi precum motoko13, ranger45, strikerback, mrrobot56, andromedaone, eliteforce, amberle nu-ti spun nimic.

absolut nimic. Daca ar trebui sa-mi aprinda un beculet, te rog sa-mi spui. Poate in felul asta ma linistesc pentru restul serii. Mersi! 

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

absolut nimic. Daca ar trebui sa-mi aprinda un beculet, te rog sa-mi spui. Poate in felul asta ma linistesc pentru restul serii. Mersi! 

Linisteste-te, ca e deja noapte  :laugh2  Retine doar prima fraza. Nu te ajuta cu nimic sa stii cine si cati te-au banat. Din pacate nu pot, pentru ca pur si simplu nu stiu, sa-ti spun DE CE te-au banat. Abia la intrebarea asta ar fi interesant raspunsul... Dar nu cred ca-l vom afla prea curand. Poate peste vreo 50 de ani cand se vor desecretiza informatiile secrete  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...