Sari la conținut

Postări Recomandate

Dacă sunt nou pe aici asta nu înseamnă că am ceva cu fata asta. De ce nu va duceți ca să verificați. Păcat de ea ca să stați aici și judecați în loc sa va duceți ca să va convingeți. Sau sunteți mai mulțumiti cu alea care va dau la muie decât sa mergeți la una de lux.

Link spre comentariu

Buna dragilor imi cer scz ca nu am știut ce acest site. Ma sunat un client fidel si mi-a spus ca ar trebui ca sa imi fac un cont aici si ca sa vorbesc cu voi. Am sosit... Nu înțeleg sincer de ce vorbiți aici in loc ca sa veniți sa ma Cunoaște-ți. Sunt din Prahova de lângă Văleni de munte. Sunt exact ca in descriere si ca in poze. O sa mai fiu in Deva pana miercuri si mi-aș dori ca sa vina unul dintre voi ca da ma cunoască cu adevărat. Sau cel putin ca sa ma sune, pentru ca o fata care are " Rechin" cu cred ca lucrează si vorbește asa cum o fac eu. Am fost șapt trecută la Sibiu si aceeași problema am avut-o de ce va dați cu presupusul înainte ca sa verificați. Sincer nu știu daca vati dat seama dar mie personal mi-ați făcut mult rău. Pentru ca cu un singur cuvânt si acela este " rechin" poate ca mulți dintre clienți care ar fi vrut ca sa vina la mine nu mai vine din cauza voastră. Mulțumesc mult pentru tot si daca chiar vreți sa ma Cunoaște-ți va aștept. Doar atat va rog nu va mai dați cu presupusul daca nu ma Cunoaște-ți. Va pup o seara plăcuta.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Dacă sunt nou pe aici asta nu înseamnă că am ceva cu fata asta. De ce nu va duceți ca să verificați. Păcat de ea ca să stați aici și judecați în loc sa va duceți ca să va convingeți. Sau sunteți mai mulțumiti cu alea care va dau la muie decât sa mergeți la una de lux.

Nuu, doamne feri. Eu unu cu mana pe inima iti recunosc ca te cred 100%. Acuma ma si duc....sa prind rechinu :lol:. Eu unu nu prea inteleg cum unii pot fi atat de prosti si inapti. Eu inteleg ca sunt altii mai prosti si inapti dar cum sa incerci sa minti in halu asta crezand ca cineva pune botu. Nici sa minti nu stii, sa o faci intr-un mod profesional daca te ducea capu. Dar cum nu te duce mai are rost sa zica cineva ceva, te bate norocu si te mai miri ca vine sfarsitul lumii. Nu-i de mirare.

  • Like 2
Link spre comentariu

Scumpule de ce esti tu atat de rău ... Daca tot esti peste ( pentru ca practic tu esti unu) si încerci ca sa imi alungi clienți sa STI ca nu ai reușit si chiar mi-au venit câțiva membri de pe acest site si chiar ii rog frumos ca sa iti povestească si ți-e ca sa poți ca sa iti faci o laba liniștit. O seara plăcuta va doresc

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:PE UNDEVA
  • Oras:PE UNDEVA

Scumpule de ce esti tu atat de rău ... Daca tot esti peste ( pentru ca practic tu esti unu) si încerci ca sa imi alungi clienți sa STI ca nu ai reușit si chiar mi-au venit câțiva membri de pe acest site si chiar ii rog frumos ca sa iti povestească si ți-e ca sa poți ca sa iti faci o laba liniștit. O seara plăcuta va doresc

Sa ne povesteasca, dar nu aia cu 2 recenzii si profil de ieri (adica tu sub un profil fals)... Sa ne povesteasca unu cu experienta pe forum. Si totusi la corpul tau si servicile tale de calitate de ce nu incerci Cj, Tm... Chiar ne iau vagaboantele astea la vrajeala si cred ca noi punem botul! Hai arunca cu 2, 3 poze adevarate cu tine, sau altele diferite de cele din anunt care le-ai furat.. Si poate daca esti sincera si arati bine iti facem o vizita :))

Link spre comentariu

Bună dragilor, am revenit doar ca sunt mai dezamăgită decât data trecuta... Nu mai stiu parola la contu celalalt. Pentru cei care și-au dat cu presupusul fara ca să ma cunoască uitați aici ce ați pierdut.

În acesta seara o sa ma întorc la Târgu Mureș și nu o sa ma mai întorc aici și îmi cer scz fata de clienți fideli de aici. http://nimfomane.com/forum/topic/104140-diana-0759126317/page-4

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...