Sari la conținut

Monica -moldoveanca simpatica- 0736129161


Vizitator borfas

Postări Recomandate

Vizitator borfas
Reputație: 0

chef de joac,un strop de curiozitate si nici un pic de inhibitie! Acestea sunt citeva cuvinte care ma descriu.Sunt o moldoveanca simpatica de peste prut,noua in constanta,ofer companie domnilor generosi .Ce zici?indraznesti sama cunosti?

post-248250-0-91325400-1512146709_thumb.jpg

post-248250-0-56323900-1512146710_thumb.jpg

post-248250-0-19129100-1512146711_thumb.jpg

post-248250-0-86246800-1512146711_thumb.jpg

post-248250-0-52343400-1512146712_thumb.jpg

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Banat de Orange46
  • Oras:Banat de Orange46

pantofi...sau inaltatoarele ale fac toti banii.....incaltarile ale..BUCURIA PITICULUI....la ce mama draqu trebuia in poze??..poate de la tara de unde vine  curva se mai poarta si sunt sexiiii....dar aici la noi pe asflat fara sa te scuturi ...sunt OLD.......Iuby asa lansezi bagajul asta?

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Am vizitat-o eu pe tanara din poze.

Nu vreau sa fac acuzatii nefondate asa ca voi relata ce am vazut eu, poate nu este nimic adevarat si doar pure coincidente..locatie pe Blvd 1 mai vizavi de stadion.Am vizitat-o pe la miezul noptii si cand am ajuns si am parcat in fata blocului erau 3 insi intr-o masina cu nr de cta care pareau a "monitoriza" zona.Am ajuns la usa, am trecut si pe la baie pt igienizare si am vazut un tub de gel de ras pt barbati.Am intrebat-o daca este singura in locuinta si mi-a zis ca da, lucru care s-a dovedit a fi fals cand pe durata intalnirii interfonul a inceput sa sune iar cineva din locatie a deschis (aici tind sa cred ca era vb de vreo colega).

Si acum sa trecem la actiune.

Pot spune ca in poze pare a fi o tipa inalta dar in realitate are vreo 1.55, si sunt pozele ei.

Tanara, 21 de ani declarati, piele fina si sanii sunt piesa de rezistenta, maricei, fermi si foarte placuti la pipait.

De la telefon mi-a zis ca FK se plateste extra dar nu am intrebat cat.

A inceput cu un oral slabut ajutata mai mult de mana, am vrut sa trecem in 69 dar mi-a spus ca si acest serviciu se plateste extra...wtf...

Grabita sa trecem la normal, stangace si in montarea prezervativului, l-am pus eu singur pana la urma.

La normal se schimba datele problemei, stramta si se muleaza bine pe ciocan, lady on top cu destula implicare din partea ei.Am schimbat si in misionar, se simte la fel de bine, coopereaza frumos si nu face mofturi.Finalizat in prezervativ si ne-am despartit in conditii amiabile.

Cand am iesit din bloc cei 3 insi tot acolo in masina.

 

Locatie 9 (apartament curat, atmosfera frumoasa in camera de lucru cu luminite in jurul patului)

Aspect fata 9

Fk - se plateste extra

Cim nu am intrebat...probabil se plateste extra

Cof - probabil se plateste extra daca este acest serviciu in oferta

Oral 6

Normal 9

Gfe 8

Halat 100nr / 200 ora

Poate fi trecuta la testate.

  • Like 8
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

 

cred ca sa luat dupa gluma  aia " De ce sunt supranumite moldovencele nuci?

                                  - Deoarece se nasc in Moldova si se sparg la Bucuresti !"

:offtopic

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am sunat pentru ca este in zona in care lucrez.

Tarife 100 fin / 200 ora, totul protejat. M-ar fi interesat daca facea ONP cu fin, dar a zis ca nu, totul protejat...

 

Pas la mine, poate foloseste cuiva informata.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...