Sari la conținut

Salon Amore Iasi 0752488860 locatie si fete noi!


Postări Recomandate

Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Hello. A fost careva la acest salon si poate confirma ca este totu ok? :D

De ce nu incerci tu, apoi sa ne spui cum a fost. Observ ca nu esti la prima de acest gen.  :slap2

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Termin o frate cu salonul lu aiurel ceaurel. Nu le ia frate nimeni cu japca la supt pula pana nu cauta ele anturaj . Sunt atatea fete cuminti care si vad de patratica lor, merg linistite la facultate etc. Astea de se pling is niste muiste care au cautat anturaj cu diverse personaje si au primit ce au cautat.... o muie

 

Ai perfecta dreptate man. Am fost la destule fete de genu. Nu am lasat recenzii, aveau destule, chiar nu mai era necesar. Toate au povestea lor. Niciuna nu vrea sa renunte la asa zisul servici. Fac ceea ce le place. Eu am ajuns la concluzia ca isi merita soarta.

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Vizitat recent salonul.... ce sa zic... selectia de fete contine foarte putine pe gustul meu... restul majoritar sunt putin peste greutatea ideala... sau vadit de etnie si puse pe frecat menta si deloc centrate pe client... dar locatia e ok si discreta.

Merg cand nu sunt alte variante

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Vizitat recent salonul.... ce sa zic... selectia de fete contine foarte putine pe gustul meu... restul majoritar sunt putin peste greutatea ideala... sau vadit de etnie si puse pe frecat menta si deloc centrate pe client... dar locatia e ok si discreta.

Merg cand nu sunt alte variante

Salut. Poti sa dai mai multe detalii?

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salut. Poti sa dai mai multe detalii?

Vă rugăm frumos să postați feed-back-ul veridice. 5 maseuze lucrează de ceva timp în cadrul acestui salon, personalul fiind unul cu experienta, cu interes în ceea ce privește mulțumirea clienților. În ceea ce privește aspectul fizic, domnișoarele au greutatea normala, sunt tinere, înalte și drăguțe. Niciuna dintre domnișoare nu este de etnie, deși nu vad nimic rău dacă acest fapt ar fi fost veridic.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Vizitat recent salonul.... ce sa zic... selectia de fete contine foarte putine pe gustul meu... restul majoritar sunt putin peste greutatea ideala... sau vadit de etnie si puse pe frecat menta si deloc centrate pe client... dar locatia e ok si discreta.

Merg cand nu sunt alte variante

 

Vă rugăm frumos să postați feed-back-uri veridice. 5 maseuze lucrează de ceva timp în cadrul acestui salon, personalul fiind unul cu experienta, cu interes în ceea ce privește mulțumirea clienților. Din punct de vedere

fizic, domnișoarele au greutatea normala, sunt tinere, înalte și drăguțe. Niciuna dintre domnișoare nu este de etnie, deși nu vad nimic rău dacă acest fapt ar fi fost real.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Vă rugăm frumos să postați feed-back-ul veridice. 5 maseuze lucrează de ceva timp în cadrul acestui salon, personalul fiind unul cu experienta, cu interes în ceea ce privește mulțumirea clienților. În ceea ce privește aspectul fizic, domnișoarele au greutatea normala, sunt tinere, înalte și drăguțe. Niciuna dintre domnișoare nu este de etnie, deși nu vad nimic rău dacă acest fapt ar fi fost veridic.

Buna ziua. Eu nu am lasat niciun feedback, doar am rugat colegul de mai sus sa dea mai multe detalii, adica sa lase o recenzie fetei sau fetelor cu care a interactionat la salonul dumneavoastra.

O zi buna va doresc.

Link spre comentariu
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora

Vă rugăm frumos să postați feed-back-uri veridice. 5 maseuze lucrează de ceva timp în cadrul acestui salon, personalul fiind unul cu experienta, cu interes în ceea ce privește mulțumirea clienților. Din punct de vedere

fizic, domnișoarele au greutatea normala, sunt tinere, înalte și drăguțe. Niciuna dintre domnișoare nu este de etnie, deși nu vad nimic rău dacă acest fapt ar fi fost real.

Veridic tu ca reprezentant al salonului , pe forum, nu poti impune unui user care a fost sau nu client ce si cum sa zica. Poti doar sa afirmi ceea ce zice el, sau sa infirmi cu dovezi . Mai usor cu impusu asta...daca , clientului ia placut sau nu tine strict de el . Voi cei care va ocupati salon ocupati va mai mult de perfectionarea serviciilor oferite clientilor.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Nu vad cu ce am gresit. Mi am expirmat propria parere legata de experienta mea. Per total am crezut ca a fost o recenzie pozitiva.

Legat de etnia fetelor, nu am nimic impotriva, fiecare cu gusturile sale.

La fel si legat de aspect, ce place cuiva nu place tuturor intotdeauna... Nu inteleg ce anume nu a fost veridic. Nu este de asteptat ceva veridic cand este expusa o parere. Ce e slab sau gras, inalt sau slab... depinde de fiecare.

Experientele mele au fost in general ok... doar ca ar fi dragut sa fie expuse lucrurile la telefon fara frica de a piedre un potential client. O invitatie este placuta nu doar cantand in struna celui ce suna la telefon...

 

Ma rog. O seara buna

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Nu vad cu ce am gresit. Mi am expirmat propria parere legata de experienta mea. Per total am crezut ca a fost o recenzie pozitiva.

Legat de etnia fetelor, nu am nimic impotriva, fiecare cu gusturile sale.

La fel si legat de aspect, ce place cuiva nu place tuturor intotdeauna... Nu inteleg ce anume nu a fost veridic. Nu este de asteptat ceva veridic cand este expusa o parere. Ce e slab sau gras, inalt sau slab... depinde de fiecare.

Experientele mele au fost in general ok... doar ca ar fi dragut sa fie expuse lucrurile la telefon fara frica de a piedre un potential client. O invitatie este placuta nu doar cantand in struna celui ce suna la telefon...

 

Ma rog. O seara buna

Poate se asteptau sa lasi recenzii asemanatoare salonului Finesse. Nu stiu, zic si eu.

 

O zi buna sa ai.

  • Like 1
Link spre comentariu

Tina, o noua maseuza superbă s-a alăturat echipei noastre. Vă așteptăm să o cunoașteți!

poza o gasesti pe net la cautare . Apar si din 2013 siteuri cu aceasta poza.  

Deci nici macar deranj sa faca 2 poze nu exista , apoi ce sa mai te astepti daca chiar ajungi acolo.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Asa este. Adina, tipa care se ocupa de fete, patroana, zice ca fetele sunt asemanatoare cu ce se vede in poze. Alea din poze sunt superbe, ma indoiesc ca si cele reale sunt la fel de superbe. Asta nu inseamna ca sunt nasoale. Cine stie, trebuie incercat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Stimați domni, nu ne așteptăm sa primim 10 pe linie sau feedback-URI exclusiv pozitive, însă ne dorim ca părerile dumneavoastră sa derive dintr-o experiența real trăită in salonul nostru. Suntem mereu dispuse sa învățam, sa ne apropiem cât mai mult de preferințele clienților, dar preferam sa o facem in modul nostru personal , nu copiind alte saloane. Va mulțumim și va așteptăm sa ne vizitați!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...