Sari la conținut

Am revenit,la cererea voastră!


Vizitator elena pitesti

Postări Recomandate

Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Da,chiar eu sunt.asta e problema locația,acolo nu vreau sa mai merg,se feresc foarte multi de acel loc.nu am locație,mă voi gândi unde sa aleg.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

undeva mai aproape de centru ar fi perfect!intrebare....ai plecat demult din pitesti?ca am mai vazut anunturi cu pozele tale!

am fost in urma cu 4 luni pentru o săptămână,dar mai mare deranjul.toata lumea fuge de Metropol
Link spre comentariu
  • Telefon: mishu69xxx
  • Oras:Pites.ti
  • Telefon: mishu69xxx
  • Oras:Pites.ti

Bad ca multi si-ar dori ca locatia sa fie Metropol, oricum alegerea e a Elenei... Unii pe aici spun ca ar putea schimba preturile oadata cu locatia. Va pun doua intrebari:

 

V1.

2. Vi se pare voua ca Elena e o fata de 100i se pare hotelul Metropl. Locatie discreta, avand in vedere ca e in buricul yargului?

Link spre comentariu
  • Telefon: mishu69xxx
  • Oras:Pites.ti
  • Telefon: mishu69xxx
  • Oras:Pites.ti
Bad ca multi si-ar dori ca locatia sa fie Metropol, oricum alegerea e a Elenei... Unii pe aici spun ca ar putea schimba preturile oadata cu locatia. Va pun doua intrebari:

 

V1. vi se pare hotelul Metropl. Locatie discreta, avand in vedere ca e in buricul yarguluitarguluui?

 

2. Avand in vesere astectul fizic al Elenei si serviciile de buna calitate pe care ea le presyeaza, vi se pare just pewtul ei?

 

Ppt spune si un pumct de vesere... Toate strambele si neserioasele cer 200 pentru o ora, care inaseamna defapt vreo 10 minute ca apoi imvep sa se uite la ceas si sa vrea sa te termini.

Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Buna seara,dragii mei!să lămurim treaba cu locația și prețul.

1-indiferent de locație,prețul va fii același:100 fin,200 ora.

2-daca schimb locația,o fac datorita faptului că nici mie nu-mi mai place Metropol și nici multora dintre voi,care ați fost la mine și va feriți grav de acel loc.

3-referitor la cum arat și ce servicii prestez:mulțumesc pentru mesajele pozitive,asta este prețul pentru nivelul meu(nu măresc prețul pentru educația și comportamentul meu fata de client,țin la respect).probabil daca as avea silicoane, botox și alte întrebuințări suplimentare,l-aș mari.dar deocamdată e ok așa pentru toată lumea.va mulțumesc și sper că am lămurit tot.

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...