Sari la conținut

Unde a dispart Miky?


Postări Recomandate

Vizitator rebel_
Reputație: 0

Administratorul zicea ca lucreaza la niste „imbunatatiri”. Despre asta (scoaterea banarii automate la -400 pentru anumiti membri) sa fie vorba?

 

Eu am auzit ca pregateste o mega-oferta de sarbatori la SP-uri 2+1 gratis, sa va luati sa aveti la ciorap pentru 2018 ca vin vremuri futacioase.  :lol:  :lol:  :lol:

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Administratorul zicea ca lucreaza la niste „imbunatatiri”. Despre asta (scoaterea banarii automate la -400 pentru anumiti membri) sa fie vorba?

PLM,softul de banatre il dezactiveaza cu un click

  • Like 27
  • Minus 7
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Eu am auzit ca pregateste o mega-oferta de sarbatori la SP-uri 2+1 gratis, sa va luati sa aveti la ciorap pentru 2018 ca vin vremuri futacioase.  :lol:  :lol:  :lol:

 

O sa mai cumpere lumea din parti  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Toată Romania
  • Oras:Toată Romania

Administratorul zicea ca lucreaza la niste „imbunatatiri”. Despre asta (scoaterea banarii automate la -400 pentru anumiti membri) sa fie vorba?

Ce îmbunătățiri?

Sa reactiveze conturile banate in ultima luna!

Sa se termine cu batjocura asta!!!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu am auzit ca pregateste o mega-oferta de sarbatori la SP-uri 2+1 gratis, sa va luati sa aveti la ciorap pentru 2018 ca vin vremuri futacioase.  :lol:  :lol:  :lol:

 

 

PLM,softul de banatre il dezactiveaza cu un click

 

 

O sa mai cumpere lumea din parti  :laugh2  :laugh2

”Farmecul” nu mai e acelasi cand doar minusezi. Nu si mai banezi ... :D

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Administratorul zicea ca lucreaza la niste „imbunatatiri”. Despre asta (scoaterea banarii automate la -400 pentru anumiti membri) sa fie vorba?

https://media.giphy.com/media/eeQkR32UaaeHe/giphy.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce îmbunătățiri?

Sa reactiveze conturile banate in ultima luna!

Sa se termine cu batjocura asta!!!!

 

 

Dacă n-o va face o sa-i para rau intr-un final...

Nu o va face. Mai curand ia masuri sa-si pastreze „musterii” ramasi. Si sa mai atraga altii noi.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator rebel_
Reputație: 0

Nu o va face. Mai curand ia masuri sa-si pastreze „musterii” ramasi. Si sa mai atraga altii noi.

 

Care "ramasi" ca astia i-au decimat site-ul in doua luni de zile, si culmea e ca toti trolii sunt tot aici in timp ce mai toti membrii recenzori care au pus bazele site-ului au fost banati in ultimele doua luni.

 

Iar aia ramasi care mai scriau si ei o recenzie-doua nu o sa mai intre de frica sa nu fie si ei banati.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Care "ramasi" ca astia i-au decimat site-ul in doua luni de zile, si culmea e ca toti trolii sunt tot aici in timp ce mai toti membrii recenzori care au pus bazele site-ului au fost banati in ultimele doua luni.

Mai sunt cativa. Iar dintre cei banati, unii isi vor face alte conturi.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pretutindeni
  • Oras:Pretutindeni

A fost prins cu minciuna si de unde are el 45.000 de puncte de reputatie.

 

Toate dovezile le gasesti aici: http://nimfomane.com/forum/topic/103150-consiliul-suprem-al-pulimii/

Dovezi incontestabile ca a banat (probabil peste 100 useri de aici ) cot la cot cu trupa de soc.

S-a vandut ca o centurista ce este.

 

Din cauza voastra ati distrus site-ul asta.

Unde e Miky asta ? a dat bir cu fugiti dupa ce l-ati prins ca el e responsabil de haosul creat ?

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

de cateva zile a disparut fara urma.

Ce s-a intamplat cu el?

 

Buna Dimineata DMX-ule  !!!

 

Ba , ca motiv , am fost la "cules de ciupercute"  prin padure sa dezgrop un sac de lovele  :)

 

Alt motiv , am promis ca nu mai fac trafic gratuit pe aici ...ca plm din 5 postari  "dau foc la platforma" si ptr. ce , ca bani nu-mi incasez de aici , iar contul verde in permanenta mi l-am platit constiincios  din bugetul propriu ,  cu toate ca ar fi trebuit sa cer si eu ca altii  Bonus suplimentar  

 

In alta ordine de idei  , intrasem mai devreme dincolo  sa mai citesc si eu cateva barfe  si ce sa vezi ....ba oriunde  m-as muta dau de aceiasi MOCOFANI  si ma impiedic de ei ...unii inca mai au conturi aici  , altii nu  ....ba , dar MOCOFANI , nu gluma  :no2   ...ai de plm  ....PIPILICA e dublu la inteligenta  , fara gluma si mistouri    :no2  Dar hai sa nu exageram , nu-mi place nici acolo , nici aici  , ca din cateva postari citite deja ma plictisesc in ambele locuri . De altfel daca imi pun poza (la avatar)  dincolo  si imi revendic contul ,  le fac un bine celorlalti (ca citeam o chestie de-a Vypanului ...sau cum pana mea ii zice ...asta e  araboiul  ? ....ca sincer fiind mai nou aici (acolo si mai nou)   ...e lipsit total de inspiratie  si culmea ca unii ma confundasera cu el pe aici acum ceva vreme  :no2

 

Asa ca stiri de ultima ora (de dincolo)   ...Motane ai dreptate  ...Roz se crede  vedeta acolo...eu zic sa o aduci inapoi aici , ca cu cele 2 pitzipoance si cu asemenea topice deschise

http://nimfomane.com/forum/topic/103594-vreau-sa-ma-m%C4%83rit-cu-un-prost-cu-bani/

se duce in plm traficul grav in jos    =))

 

Iar curva lesinata (aia cu strachina de ciorba)  ....te-a  ....dar o sa spun in alta postare  .... ti-am  spus sa-i dai BAN , ca merita sau  sa o muti la  DE EVITAT , dar plm ce sa te faci cu atatia mocofani ... peste tot numai lingai si mocofani....ai de plm (iar mi-am adus aminte)  :)

 

Hai , spre finalul postarii  sa va aduc din nou aminte ...MIKY77  e doar unul  !!! , restul sunt copii fara valoare ....si Miky nu lucreaza in gasti , tabere , hoarde  (cum se barfeste) ...inca e independent  si nu "joaca" ptr. nimeni , nu va altoieste (pe unii) de pe alta Clona , cum fac  altii "sa para mai multi"  ....deci  inca  priveste si ia realitatea (mai in gluma sau mai in serios) exact cum este ea de altfel  si in spiritul adevarului    :)

 

https://m.popkey.co/8cfba7/R4D1d.gif

 

 

 

PS: PISILICA  de ce o faci pe Araboaica "la portofel" , de  pe clona ?  Ce ti-a facut ?  Esti suparat ...inteleg ...ca a evadat din  Consiliul Pulii mele si a refuzat sa-si adjudece "sarcinile de serviciu"  date   :)

  • Like 1
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Buna Dimineata DMX-ule  !!!

 

Ba , ca motiv , am fost la "cules de ciupercute"  prin padure sa dezgrop un sac de lovele  :)

 

Alt motiv , am promis ca nu mai fac trafic gratuit pe aici ...ca plm din 5 postari  "dau foc la platforma" si ptr. ce , ca bani nu-mi incasez de aici , iar contul verde in permanenta mi l-am platit constiincios  din bugetul propriu ,  cu toate ca ar fi trebuit sa cer si eu ca altii  Bonus suplimentar  

 

In alta ordine de idei  , intrasem mai devreme dincolo  sa mai citesc si eu cateva barfe  si ce sa vezi ....ba oriunde  m-as muta dau de aceiasi MOCOFANI  si ma impiedic de ei ...unii inca mai au conturi aici  , altii nu  ....ba , dar MOCOFANI , nu gluma  :no2   ...ai de plm  ....PIPILICA e dublu la inteligenta  , fara gluma si mistouri    :no2  Dar hai sa nu exageram , nu-mi place nici acolo , nici aici  , ca din cateva postari citite deja ma plictisesc in ambele locuri . De altfel daca imi pun poza (la avatar)  dincolo  si imi revendic contul ,  le fac un bine celorlalti (ca citeam o chestie de-a Vypanului ...sau cum pana mea ii zice ...asta e  araboiul  ? ....ca sincer fiind mai nou aici (acolo si mai nou)   ...e lipsit total de inspiratie  si culmea ca unii ma confundasera cu el pe aici acum ceva vreme  :no2

 

Asa ca stiri de ultima ora (de dincolo)   ...Motane ai dreptate  ...Roz se crede  vedeta acolo...eu zic sa o aduci inapoi aici , ca cu cele 2 pitzipoance si cu asemenea topice deschise

http://nimfomane.com/forum/topic/103594-vreau-sa-ma-m%C4%83rit-cu-un-prost-cu-bani/

se duce in plm traficul grav in jos    =))

 

Iar curva lesinata (aia cu strachina de ciorba)  ....te-a  ....dar o sa spun in alta postare  .... ti-am  spus sa-i dai BAN , ca merita sau  sa o muti la  DE EVITAT , dar plm ce sa te faci cu atatia mocofani ... peste tot numai lingai si mocofani....ai de plm (iar mi-am adus aminte)  :)

 

Hai , spre finalul postarii  sa va aduc din nou aminte ...MIKY77  e doar unul  !!! , restul sunt copii fara valoare ....si Miky nu lucreaza in gasti , tabere , hoarde  (cum se barfeste) ...inca e independent  si nu "joaca" ptr. nimeni , nu v-a altoieste (pe unii) de pe alta Clona , cum fac  altii "sa para mai multi"  ....deci  inca  priveste si ia realitatea (mai in gluma sau mai in serios) exact cum este ea de altfel  si in spiritul adevarului    :)

 

https://m.popkey.co/8cfba7/R4D1d.gif

 

 

 

PS: PISILICA  de ce o faci pe Araboaica "la portofel" , de  pe clona ?  Ce ti-a facut ?  Esti suparat ...inteleg ...ca a evadat din  Consiliul Pulii mele si a refuzat sa-si adjudece "sarcinile de serviciu"  date   :)

De fapt in postarea ta lacrimezi ca ai ajuns prostul site-ului,bataia de joc a tuturor.Nu prea mai ai loc aici si ai merge pe site-ul concurent,dar acolo traficul e aproape 0 iar aia nu prea accepta masturbatori care n-au fost in viata lor la curve si nu fac recenzii.

Oare ce sa faci? Esti dependent de site dar esti huiduit de toata lumea.

Despre Henzo stie toata lumea despre ce este vorba.Tie n-am sa-ti spun pentru ca stiu cat de mult te doare atunci cand nu mai stii tot ce se intampla pe site.GHINION!

  • Like 25
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Vai de capul tau ,  PISATUL ....ai ramas setat  ...mie imi zici :no2

 

post-194745-0-47901100-1512220964.jpg

Baga mare si arde-l pe "nemernic" de ciuda  ...ai de pula ta , MINUSURILE ie veata ta ,  IZMENARE (un fel de PISILICA in stare pura)   :)

 

post-194745-0-84768200-1512301709_thumb.jpg

 

 

Daca  ar pune ... o raportare a intregii tale activitati dupa aceste 5 conturi

 

rep_up.pnghttp://www.nimfomane.com/poze/spp.pngavpop
rep_up.pnghttp://www.nimfomane.com/poze/spp.pngdeltones

rep_up.pngmamacurvelor
rep_up.pnghttp://www.nimfomane.com/poze/starx.gifsclavulcurvelor

lingaudecurve

 

pe unii i-ai lasa masca  sa observe cata implicare in aceasta activitate zilnica are un somer de teapa ta  (sutele acelea de miii de puncte de reputatie , de care tot  vorbesti si i le atribui altora ca le-ar da  ...plm ...in mintea ta creata si imbibata in alcool ieftin  :slap2 )   , ce mai , l-ai face invidios si pe cel mai  impatimit jucator la pacanele , cu cata abnegatie (trista)  apesi tu pe acele butoane  zilnic   :)

 

 

 

PS: ba sa nu uiti sa te punctezi la finalul postarii  ...ai de plm  ...boala curata  , oligofrenie sau retard mintal ....ce mai conteaza , ca sunt destul de asemanatoare   chiar daca una intervine putin mai tarziu in decursul dezvolatarii ca  persoana .

  • Like 2
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:In mintea pisharcosului care se crede popa
  • Oras:In mintea pisharcosului care se crede popa

Vai de capul tau ,  PISATUL ....ai ramas setat  ...mie imi zici :no2

 

post-194745-0-47901100-1512220964.jpg

Baga mare si arde-l pe "nemernic" de ciuda  ...ai de pula ta , MINUSURILE ie veata ta ,  IZMENARE (un fel de PISILICA in stare pura)   :)

 

attachicon.gifPOPA PROSTUL.jpg

 

 

Daca  ar pune ... o raportare a intregii tale activitati dupa aceste 5 conturi

 

rep_up.pnghttp://www.nimfomane.com/poze/spp.pngavpop

rep_up.pnghttp://www.nimfomane.com/poze/spp.pngdeltones

rep_up.pngmamacurvelor

rep_up.pnghttp://www.nimfomane.com/poze/starx.gifsclavulcurvelor

lingaudecurve

 

pe unii i-ai lasa masca  sa observe cata implicare in aceasta activitate zilnica are un somer de teapa ta  (sutele acelea de miii de puncte de reputatie , de care tot  vorbesti si i le atribui altora ca le-ar da  ...plm ...in mintea ta creata si imbibata in alcool ieftin  :slap2 )   , ce mai , l-ai face invidios si pe cel mai  impatimit jucator la pacanele , cu cata abnegatie (trista)  apesi tu pe acele butoane  zilnic   :)

 

 

 

PS: ba sa nu uiti sa te punctezi la finalul postarii  ...ai de plm  ...boala curata  , oligofrenie sau retard mintal ....ce mai conteaza , ca sunt destul de asemanatoare   chiar daca una intervine putin mai tarziu in decursul dezvolatarii ca  persoana .

 

Si ce daca au aflat prostii asta ca i-am futut pe fata  :laugh2 ...da-i in pulele noastre.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Si ce daca au aflat prostii asta ca i-am futut pe fata  :laugh2 ...da-i in pulele noastre.

 

Ti-ai ales si tu un personaj sa te clonezi ?  ....ai de pulele noaste ...iar se prodce incurcaturi peste incurcaturi pe aici  :laugh2

Link spre comentariu

  • Oras:In mintea pisharcosului care se crede popa
  • Oras:In mintea pisharcosului care se crede popa

Verisorii mei, dar de futut futeti si voi ceva? Voi doar in discutii fara sens va antrenati. Eu cred ca asta e realul motiv pentru care a crescut ROBOR-ul!

 

ROBOR-ul a ajuns unde a ajuns pentru ca lumea a fost la vot ... din parti.

Acum au ajuns astia sus si isi bat cucul de noi.

Prosti sunt cei care i-au votat.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...