Sari la conținut

Tipa "stilata" - Sex in masina - 0730792117 si 0735894849


Vizitator borfas

Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Scuze ca nu am specificat complet:

 

https://www.turistinfo.ro/constanta/cazare-constanta/vila_radu-c45426.html   (aici recomand sa sunati din timp!!!)

 

https://www.mergilasigur.ro/detalii.php?tip=vila&nume=vila-cati-constanta-constanta  (asta nu este in ciociu...my bad)

 

ok bosule

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Vila radu: 0721.682.542 / 0721.328.557 . Daca raspunde o femeie este doamna Lili, iar daca raspunde un el, Radu. 

Vila cati: 0724.241.776 . Este o "ea" cu acelasi nume.

buna informatie.....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Si cam ce bani e o camera? Aproximativ?

cat poate sa fie...50-60 ron maxim 2 ore...parerea mea...La hotel Florintina- I.C.Bratianu 130-150 ron/24 ore

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Adamclisi
  • Oras:Adamclisi

Mai bine stați in banca voastră ca asta e praf. Eu am vb cu ea pe WhatsApp gen să dau o muie și peste o săptămână două, mă trezesc cu un mesaj in milocul zilei de la un nr de tel( presupun că al ei) că dacă vreau un oral. Wtf așa că stați liniștiți fata e dusă.

Link spre comentariu
  • Oras:medgidia
  • Oras:medgidia

Salut am vb si eu cu ea pe whatsapp am intrebat ce si cum a spus ca oral/normal , a oferit un video cu banuiesc ea. Apoi am cerut sa imi spuna  daca are ceva costumatii , ce fetish-uri ar accepta iam zis ca doresc sa stiu din timp sa nu bat drumul de pomana si ma luat cu da zi drak odata ce vrei nu ma lua cu romane dastea. Nu a mai raspuns ceea ce ma deranjat in comportamentul asta al ei. Nici nu am mai discutat sa ne vedem ptr oral/normal deoarece cum a raspuns pe mn ma deranjat.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium

Buna ! In seara asta am vb cu domnisoara pe whtsapp.mi-a zis unde o gasesc ... zona Ciresica. M-am deplasat in zona,tipa foarte punctuala. Este exact cea din poze.O fetita fina,subtirica,cu tite mari placute si cu un fundulet  apetisant . Este placuta,vorbeste frumos si zimbeste mereu.Nu am consumat nici un prosop...Nu aveam prea mult timp  la dispozitie si nici nu ma dau in vint dupa sex oral  in masina,prin boscheti....Tipa promite multe...Am plecat, dar i-am lasat totusi o atentie ptr timpul acordat..Insa am sa o caut foarte urgent.  Pacat ca nu are locatie !!!!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...