Sari la conținut

Alina colega Diana Vitan


boy4you43

Postări Recomandate

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Azi având ceva treaba prin zona Unirii și având o fereastra liberă de circa 1 ora am hotărât sa petrec acest timp la un salon de masaj. Am răsfoit Biblia A-T și aveam sa constat apariția unei noi domnișoare ce părea a fo colega cu Diana pe care o mai vizitasem de câteva ori. Am sunat și intr-adevăr așa era, mi-a indicat adresa și am purces către salon. Aici am fost întâmpinat de o domnișoara blonda înaltă de vreo 1.8m l, am făcut cunoștința apoi m-am dezbrăcat și m-am întins pe masa de masaj. Aici a intervenit partea nasoala caci domnișoara nu are deloc experiența in ale masajului și am avut parte de o frecangeală extrem de superficiala (la propriu) cu ulei pe tot corpul. Nu tu decontracturat mușchi, nu tu nimic, eu înțeleg ca nu are experiența dar nu înseamnă ca trebuie sa o capete pe banii noștri. Trec cu vederea și acest aspect, caci ma încântase celalalt aspect, cel fizic așa ca ma așteptam măcar sa facă și ea ceva sexy, gen masaj topless atunci când face o lăbuță, eu fraților nici măcar de finalizare nu a avut parte.

 

80 lei bani aruncați intr-o camera friguroasă (sufragerie).

 

Spre deosebire de Diana care chiar dacă nu făcea nimic sexy in afara de o lăbuță uleioase asta nu făcea nici atât... Și nu as fi avut nimic împotriva dacă măcar la masajul de relaxare s-ar fi priceput.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...