Sari la conținut

Criss Arad 0743507871


Vizitator vladdinarad

Postări Recomandate

  • Oras:Acolo sus
  • Oras:Acolo sus

Fac o recenzie la Cristina, o fata draguta si vesela la care am fost ieri :D

 

Locatie: Confectii, langa UNICARM ( Cum privesti magazinul, scara din partea drepta )

Comportament telefon: Super de treaba si amabila, mi-a raspuns la majoritatea intrebarilor si nu parea in graba, voce frumoasa, nu de taliban.

Locatie: Apartament mare, spatios si curat.

Bonus: Are un catelus mic mic si foarte jucaus, cand mergi in camera de ostilitati, trebuie sa ai grija sa nu il calci :D

Descrierea Cristinei: Vesela, frumoasa, inalta si cu un corp tonifiat, prin asta doresc sa confirm pozele si sa spun ca arata mai bine in realitate. Sanii medii, fini si sfarcurile cat capacul unei sticle de cola ( Mie personal imi plac ). Mai adaug ca are picioarele tonifiate, talie mica si un fund superb, bombat, placut la atins, dandura ingrijita si buze medii. Nu are burta xD

Servicii alese si descrierea prestantei:

 

     Ajuns in camera dupa ce m-am jucat si ferit de bestia mica de catelus, ma intreaba daca raman si ce doresc. Am ales o finalizare deoarece nu aveam intentia sa raman o ora, mi-a placut ce am vazut, am ramas. Incepem prin a ne dezbraca amandoi, ma asez pe pat si aceasta incepe cu saruturi de la abdomen in jos, pana la penis dupa care il ia in gura, tandru si fara sa simti vreun dinte sau vreo jena, mentionez ca am fost supt, nu doar mi s-a luat penisul in gura si fata s-a miscat de sus in jos doar, a fost executat cum trebuia, fara interventia mainii foarte mult, un minus ar fi ignorarea completa a "bijuteriilor mele" care nu aveau nici un fir de par. Nu am fost grabit, i-am aratat ca-mi place ce face si chiar daca alta dupa ceva timp s-ar fi urcat pe mine, aceasta m-a intrebat daca doresc sa mai continue ( Raspuns DA )si a continuat pana la interventia mea cand vroiam si altceva.

     Am fost intrebat in ce pozitii as dorii sa stea ( Mi-a placut pentru ca altele nu pot decat caprite si misionarul ), am ales de inceput cowgirl ( ea deasupra ) din motivul ca imi placea ce vad, aspectul facial, sanii, dar si pulpele. Punem prezervativul, se urca peste mine si fara prea mult efort, pasarica ei cu buzele carnoase cuprinde prietenul meu fara creier, tras in cauciuc uleios. Parerea mea este ca se misca foarte bine si este disponibila la penetrare cu totul, nu doar partiala, 8-uri, fata-spate, stanga-dreapta si sus-jos executate cum trebuie in timp ce eu o admiram, o strangeam de fund, dupa de sani ( binenteles nu ca si un tampit ). Schimbam pozitia la cererea mea in doggy-style si desi mai aveam o pozitie in cap, dar nerezistand la acel fund si contrele lui, va dati seama ca dus am fost. Pozitia pe care o mai aveam in minte era reversed-coewgirl, tot din motivul fundului bine lucrat ( Ce sa fac daca imi plac privelistile frumoase ? ), dar next time o aplicam Cristina ;).

 

Aspect: 9, este mult mai frumoasa decat in poze, nota reprezinta sanii medii( sfarcurile sunt frumoase )care puteau fi o idee mai mari, nu foarte mult.

Atitudine: 10, vesela, vorbeste frumos, nu se uita urat, glumeste si te face sa te simti safe, nu te pune la intins banii si dezbracat imediat si pa. Dupa act, ramane cu tine, vorbeste, zambeste si nu esti grabit spre usa.

ON: 9, nota reprezentata de lipsa atentiei si catre "bijuterii"

NP: 10, a acceptat si ar accepta orice pozitie, pacat ca pe mine m-a distrus la a doua pozitie, doggy-style cu acele buci si miscari, se misca bine ( sincronizata cu tine ), il ia pe tot fara comentarii.

Igiena: 10, dantura ingrijita, pasarica curata, fara mirosuri straine, anus curat ( vederea din pozitia doggy-style ), epilata ca orice femeie care se ingrijeste.

GFE: Nu dau nota deoarece trebuia sa raman macar o ora sa analizez si aceasta implicare.

Locatie: 10, curat si aerisit, nu mirosea a imbacsit si alte mirosuri straine

Cadoul: 150 LEI/numar.

Revenire: Cu siguranta, mai ales ca nu are probleme la pozitii si chiar am o grozavie in minte :D

 

De mentionat o chestie care mi-a placut, blocul are si o alta iesire, paralela cu cea pe care ai intrat, deci ajuta la evitarea privitorilor curiosi, asta daca ai cunostinte in acea zona. Esti ca un magician, intri pe o usa si iesi pe alta ;)

 

 

Aceasta este prima mea recenzie, imi cer scuze daca este prea mult de citit sau daca am omis cate ceva. Thanks for reading!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Sunat, stabilit intalnire peste 30 minute langa unicarm confectii. Am ajuns, sun, tel inchis. Sun peste 2 minute, suna dar nu raspunde. Sun a treia oara, raspunde comunicand ca nu este disponibila.

Pe scurt doar atat am vrut sa spun.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 1 guest

×
×
  • Creează nouă...