Sari la conținut

0757 363 582


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut tuturor,

Pana in acest moment nu am facut recenzii pentru ca am fost la fetele deja recenzate si care stiam ca sunt ok. Astazi am avut drum la tm si pentru "ca vreme" am plecat mai devreme de acasa nu stiam cat de bine se circula pe drumurile europene. Am ajuns totusi prea devreme si ma gandeam sa fac "una rapida" pentru ca nici o domnisoara cunoscute nu lucreaza dupa ora 22:00 am luat publi24 la puricat vazut anuntul de mai sus, sunat mi-a raspuns o voce placuta mi-a expus oferta: oral si normal totul protejat😂😂😂 150 de lei finalizarea. Am zis ca ma duc, si m-am dus.

Locatie aproape vizavi de hotel perla, apartamentul clar de lux dar este un cuib de viespi. Am cerut sa fac dus, am primit prosopul umed. Am iesit in pula goala in salon a bufnit-o rasul mai era o tigancusa pe canapea, ne-am dus in camera cu pricina, a vorbit tot timpul la telefon care suna ca la centrala si programa client cat eram inca neinceput. A pus prezervativul cu gura pe pula culcata . Oral aprox 15 secunde cand s-a ametit micutul m-a inrebat cum vreau sa stea am pus-o pe spate am pompat repede sa plec si dupa maxim 3 minute m-am terminat in balonas. (Am dat ca surdul in clopot, se auzea de parca loveam o halca de carne in masa)😂😂😂

M-am dat jos de pe ea mi-am dat joz prez cu un servetel umed de bebei m-am sters si pana sa ies din camera deja i-a spus lu altul sa urce.

 

Nu obisnuiesc sa dau note la aceasta activitate dar totusi situatia o impune, asa ca :

Locatie-10 clar de lux

Atitudine - 2

Oral - 2 cel mai nasol mai nasol decat o laba uscata 😂😂😂

Normal - 2

Corp-3 (este simpaticuta la fata dar tate lasate cur naspa)

Cadoul 150 lei ceruti la inceput

Cuib de viespi, 3 tigancuse care ruleaza pe banda clientii si pret nejustificat de mare .

 

Sper ca este ok prima mea recenzie .

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...