Sari la conținut

PICON E GAY!


efd467

Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

pai atunci ,te pisai in carpe atunci la nastere si in pampersi acum, nemuriiciule tremuriciule :laugh2

Nope, acum mă piș pe tine! Cu jet. 

 

Fă, du-te-n pula lui Miky, că ești atât de proastă, încât mi-e rușine că suntem contemporani! Nu vezi că nu ai spor cu mine, ramolito, care freci puli la vârsta ta și dacă păcălești vreun cretin, mai și sugi, pentru 20-30 lei? Crezi că nu s-a aflat, retardato? 

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

CATI ANI AI CAPETTOWN 2 (LISANDRU)?

 

CATI ANI AI MACHUCAMBOt?

 

aveti sange in coaie ,sobolanilor sa raspundeti?

am zdrenta! Nu am depasit 50, asa cum spune prietenul tau kiki, mai am cativa ani buni pana atunci. Cat despre tine, esti ofilita rau, si la minte si la trup. 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Nope, acum mă piș pe tine! Cu jet. 

 

Fă, du-te-n pula lui Miky, că ești atât de proastă, încât mi-e rușine că suntem contemporani! Nu vezi că nu ai spor cu mine, ramolito, care freci puli la vârsta ta și dacă păcălești vreun cretin, mai și sugi, pentru 20-30 lei? Crezi că nu s-a aflat, retardato? 

 

mananci rahat la greu

CATI ANI AI ?

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

mananci rahat la greu

CATI ANI AI ?

Nope! Se știe că te fuți și sugi pula, dacă vreun dezorientat plusează cu 20-30 lei.

Nu ai tu treabă cu vârsta mea, că nu eu prestez servicii sexuale, ci tu. Tu, care ar trebui să-ți vezi de reumatisme și de locul de veci. De confidențialitate, ai auzit? În concluzie: am ce vârstă vrea pula mea! S-a înțeles? La culcare, fuga, marș! Executarea!!! :laugh2

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Nope! Se știe că te fuți și sugi pula, dacă vreun dezorientat plusează cu 20-30 lei.

Nu ai tu treabă cu vârsta mea, că nu eu prestez servicii sexuale, ci tu. Tu, care ar trebui să-ți vezi de reumatisme și de locul de veci. De confidențialitate, ai auzit? În concluzie: am ce vârstă vrea pula mea! S-a înțeles? La culcare, fuga, marș! Executarea!!! :laugh2

 

bati campii la greu

mars tu

ai baut/fumat ceva de te hlizesti non stop?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

bati campii la greu

mars tu

ai baut/fumat ceva de te hlizesti non stop?

Nu! Există useri care te-au vizitat, dar care, văzând cât ești de prăjită și cât de urât faci, preferă să tacă. Nu ești decât o prostituată bătrână, bună pentru programul Rabla, care sub alibiul de masaj, cu maximă ipocrizie, refuză să recunoască.
  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Nu! Există useri care te-au vizitat, dar care, văzând cât ești de prăjită și cât de urât faci, preferă să tacă. Nu ești decât o prostituată bătrână, bună pentru programul Rabla, care sub alibiul de masaj, cu maximă ipocrizie, refuză să recunoască.

 

mai mananca si tu altceva , ca ti se apleaca doar de la rahat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu i se apleaca, bolsevicul mananca rahat de zeci de ani, de cand dadea note informative pe vremea cand era student la arhitectura.

Nu sunt arhitect.

nu are facultate

Nu ai avut tu vacanță, câtă școală am eu.

 

Mai încercați, căcaților împrăștiați, mai încercați!

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

pune 70  ,ca sa te simti tu bine 

  zdreanta sa-i spui lu ma-ta ca asta a adus pe lume,alta zdreanta

Recunosc ca te-am facut in toate felurile ca raspuns la minusurile pe care mi le dai numai pentru a lua apararea handicapatului analfabet kiki. Niciodata insa nu te-am injurat de mama, asa ca esti intr-adevar o zdreanta si ai dovedit-o. Esti o baba senila si urata!

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Recunosc ca te-am facut in toate felurile ca raspuns la minusurile pe care mi le dai numai pentru a lua apararea handicapatului analfabet kiki. Niciodata insa nu te-am injurat de mama, asa ca esti intr-adevar o zdreanta si ai dovedit-o. Esti o baba senila si urata!

 

injuratura este cand trimiti pe cineva la origine,si nu te-am trimis acolo

mikky  nu e nici handicapat nici analfabet

eu nu sunt baba senila si urata

tu esti mai spurcat la gura ca 100 de detinuti boschetari , punctele si injuraturile sunt valorile tale

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

injuratura este cand trimiti pe cineva la origine,si nu te-am trimis acolo

mikky  nu e nici handicapat nici analfabet

eu nu sunt baba senila si urata

tu esti mai spurcat la gura ca 100 de detinuti boschetari , punctele si injuraturile sunt valorile tale

Greșit, stârpitură, punctele e valorile lu’ matale, că d-aia te apucă 4 dimineața apăsând pe roșu.

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

injuratura este cand trimiti pe cineva la origine,si nu te-am trimis acolo

mikky  nu e nici handicapat nici analfabet

eu nu sunt baba senila si urata

tu esti mai spurcat la gura ca 100 de detinuti boschetari , punctele si injuraturile sunt valorile tale

Esti atat de idioata incat nu am pretentia ca vei intelege ceva. Nu te-ai luat de mama intr-un mod urat cand ai facut-o zdreanta, asta nu este o exprimare jignitoare la adresa mamei mele? Daca tu consideri ca nu, atunci si ma-ta este zdreanta la fel ca tine!

cat despre analfabetul mitoman kiki, de ce te bagi in discutiile mele cu el ca misca in cacat. Vezi-ti de batranetile tale si scuteste-ma pe mine. Daca vei face asa, o sa ai surpriza sa constati ca nu am nimic cu tine si nu te voi mai jignii. Continui ca pana acum, o sa continui si eu. Fa un efort si gandeste-te la ce ti-am spus.

Daca valoarea mea ar consta in punctele de reputatie negativa pe care mi le dau niste bolnavi psihici pe acest forum, atunci m-as spanzura. Neam de neamul tau si al mitomanului handicapat kiki, nu o sa ajunga vreodata la valoarea mea. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Esti atat de idioata incat nu am pretentia ca vei intelege ceva. Nu te-ai luat de mama intr-un mod urat cand ai facut-o zdreanta, asta nu este o exprimare jignitoare la adresa mamei mele? Daca tu consideri ca nu, atunci si ma-ta este zdreanta la fel ca tine!

cat despre analfabetul mitoman kiki, de ce te bagi in discutiile mele cu el ca misca in cacat. Vezi-ti de batranetile tale si scuteste-ma pe mine. Daca vei face asa, o sa ai surpriza sa constati ca nu am nimic cu tine si nu te voi mai jignii. Continui ca pana acum, o sa continui si eu. Fa un efort si gandeste-te la ce ti-am spus.

Daca valoarea mea ar consta in punctele de reputatie negativa pe care mi le dau niste bolnavi psihici pe acest forum, atunci m-as spanzura. Neam de neamul tau si al mitomanului handicapat kiki, nu o sa ajunga vreodata la valoarea mea. 

 

NENE, NU TE  BAGA IN SEAMA SINGUR UNDE NU E VORBA DESPRE TINE , NU INJURA CAT 3 PUSCARII DE BOSCHETARI  SI CRIMINALI,SI O SA-TI FIE BINE

SPALA-TE PE CAP CU VALOAREA TA ,CA NU MA INTERESEAZA

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

NENE, NU TE  BAGA IN SEAMA SINGUR UNDE NU E VORBA DESPRE TINE , NU INJURA CAT 3 PUSCARII DE BOSCHETARI  SI CRIMINALI,SI O SA-TI FIE BINE

SPALA-TE PE CAP CU VALOAREA TA ,CA NU MA INTERESEAZA

Moarteo, esti beata!? Tocmai ce ti-am explicat ca eu nu te-am injurat puscariaso, ti-am raspuns exact cu ale tale cuvinte, pe care tu nu le consideri injuratiri! Parca spuneai ca nu esti senila.... atunci esti bolnava psihic! 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Moarteo, esti beata!? Tocmai ce ti-am explicat ca eu nu te-am injurat puscariaso, ti-am raspuns exact cu ale tale cuvinte, pe care tu nu le consideri injuratiri! Parca spuneai ca nu esti senila.... atunci esti bolnava psihic!

 

Las-o! Efectiv, nu are capacitatea de a înțelege lucruri simple.
  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Moarteo, esti beata!? Tocmai ce ti-am explicat ca eu nu te-am injurat puscariaso, ti-am raspuns exact cu ale tale cuvinte, pe care tu nu le consideri injuratiri! Parca spuneai ca nu esti senila.... atunci esti bolnava psihic! 

 

pai atunci am toate motivele sa te minusez, pana iti iesw ochii din cap si faci apoplexie

-puscariasa

senila,

beata

moartea

bolnava psihic

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...