Sari la conținut

New 0753509336 0748620011


Postări Recomandate

Incepand din data de 06.12.2017 va aspteam intr-o locatie ulta centrala (Tg. Cucu) alaturi de 6 maseoze pentru clipe unice de relaxare .

Serivicii : Body massage 160 ron

                Masaj thailandez 200 ron

                Masaj thailandez cu dus asistat 250 ron

                Masaj cu doua domnisoare 300 ron

Venim cu promisiunea de a actualiza postarea  cat mai repede posibil cu poze.

Pentru progrmari : 0753509336

                              0748620011

 
  • Like 1
Link spre comentariu

Buna seara!Nu cred ca e necesar sa comparati fetele de aici cu cele de la Finess, eu am fost zilele trecute la o tipa de aici simpatica, m-a destins, e incepatoare serviciile ei nu m-au impresionat dar finetea si felul ei de a fi mi-au captat interesul de a reveni numele ei e Bianca o bruneta frumusica,inalta,nici prea slaba nici prea plinuta programarea a fost respectata locatia ok prostate curate totul arata cum trebuie chiar fata mi-a pus un prosop pe pat asternutul era curat, baia la fel. Am avut de ales intre doua fete, am ales-o pe ea pentru ca imi aducea aminte de o prietena dar si bruneta cealalta creata arata bine. Si acum notele:

Locatie 10 nimic de obiectat baia curata camera curata din nefericire am intrat si in alta camera intors de la baie... baia nu e in camera sau in apropierea camerei aveam si papuci de casa dar eu nu folosesc. Fara 9 mie mi-a placut si eram cu gandul sa nu raman daca nu imi plac fetele chiar am mentionat la telefon; Oral: nu ii dau nota de trecere imi pare rau poate o sa invete din ce am discutat nu e de mult timp in bransa; Masaj: nu am vrut eu mi-a placut sa discut cu ea si i- am cerut sa stau pe spate sa o pot privi; Gfe: am discutat tot felul de subiecte, a fost draguta cu mine ,am vazut ca si-a dat interesul a fost o ora dupa care am plecat multumit nu in totalitate dar in mare parte da... Igiena: 10 In concluzie eu revin am avut experiente mai nasoale la Finess cel putin ultima nici nu vreau sa mi-o aduc aminte cu noua achizitie Ramona. Pe Bianca o revizitez doar in cazul in care Diana sau Otilia de la Finess sunt ocupate. O seara frumoasa!

Link spre comentariu

Buna seara!Nu cred ca e necesar sa comparati fetele de aici cu cele de la Finess, eu am fost zilele trecute la o tipa de aici simpatica, m-a destins, e incepatoare serviciile ei nu m-au impresionat dar finetea si felul ei de a fi mi-au captat interesul de a reveni numele ei e Bianca o bruneta frumusica,inalta,nici prea slaba nici prea plinuta programarea a fost respectata locatia ok prostate curate totul arata cum trebuie chiar fata mi-a pus un prosop pe pat asternutul era curat, baia la fel. Am avut de ales intre doua fete, am ales-o pe ea pentru ca imi aducea aminte de o prietena dar si bruneta cealalta creata arata bine. Si acum notele:

Locatie 10 nimic de obiectat baia curata camera curata din nefericire am intrat si in alta camera intors de la baie... baia nu e in camera sau in apropierea camerei aveam si papuci de casa dar eu nu folosesc. Fara 9 mie mi-a placut si eram cu gandul sa nu raman daca nu imi plac fetele chiar am mentionat la telefon; Oral: nu ii dau nota de trecere imi pare rau poate o sa invete din ce am discutat nu e de mult timp in bransa; Masaj: nu am vrut eu mi-a placut sa discut cu ea si i- am cerut sa stau pe spate sa o pot privi; Gfe: am discutat tot felul de subiecte, a fost draguta cu mine ,am vazut ca si-a dat interesul a fost o ora dupa care am plecat multumit nu in totalitate dar in mare parte da... Igiena: 10 In concluzie eu revin am avut experiente mai nasoale la Finess cel putin ultima nici nu vreau sa mi-o aduc aminte cu noua achizitie Ramona. Pe Bianca o revizitez doar in cazul in care Diana sau Otilia de la Finess sunt ocupate. O seara frumoasa!

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost aseara la acest salon..Am zis totusi sa încerc .Am gasit 6fete ..toate drăguțe.Am ales una brunetă slim..

Am achitat sedinta de masaj (200lei)după care am mers in camera.Domnisoara foarte amabilă m-a intrebat dacă doresc sa servesc ceva ca este din partea casei după care am mers la dus

După a inceput răsfatul...domisoara a inceput sa mi faca masaj destul de bun avand in vedere ca am întrebat o dacă a făcut vreun curs in domeniu după care a început cu sărutări destul de excitante si am trecut la finalizare..Domnisoara foarte comunicativa..Si prestatia a fost pe masura.Am stat doua ore ..si am zis ca voi mai reveni

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Salutare,

Am fost eu saptamana trecuta,pe la pranz,2 domnisoare grase,am ales-o pe cea mai putin grasa,ales masaj 200 R+oral cu finalizare pe corp.

Actiunea ....masaj adica uns cu niste crema de corp timp de 5 mn pe spate si picioare,intors pe fata alte 2 mn crema dupa care hop pe pula,oral slab ,fara implicare,...intrebat de sex,da pentru alte 200 R,am zis pas.

Finalizat cu acel semi-oral,...dus si valea.

Dor to dor 30-35 mn

Eu nu mai merg.

Varu

  • Like 4
Link spre comentariu

Salutare,

Am fost eu saptamana trecuta,pe la pranz,2 domnisoare grase,am ales-o pe cea mai putin grasa,ales masaj 200 R+oral cu finalizare pe corp.

Actiunea ....masaj adica uns cu niste crema de corp timp de 5 mn pe spate si picioare,intors pe fata alte 2 mn crema dupa care hop pe pula,oral slab ,fara implicare,...intrebat de sex,da pentru alte 200 R,am zis pas.

Finalizat cu acel semi-oral,...dus si valea.

Dor to dor 30-35 mn

Eu nu mai merg.

Varu

Link spre comentariu

Salutare,

Am fost eu saptamana trecuta,pe la pranz,2 domnisoare grase,am ales-o pe cea mai putin grasa,ales masaj 200 R+oral cu finalizare pe corp.

Actiunea ....masaj adica uns cu niste crema de corp timp de 5 mn pe spate si picioare,intors pe fata alte 2 mn crema dupa care hop pe pula,oral slab ,fara implicare,...intrebat de sex,da pentru alte 200 R,am zis pas.

Finalizat cu acel semi-oral,...dus si valea.

Dor to dor 30-35 mn

Eu nu mai merg.

Varu

IS fetele din poze sau alte grase?

Link spre comentariu

Vizitator palosugros
Reputație: 0

mai celine romgleza asta ne omoara incet, papuse ... e foarte logic ce intrebi tu, te ajuta de mori sa stii adreSSa sau macar cartierul ca sa ce ? te duci in zona, simti energia si faci laba ? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...