Sari la conținut

0755932589 maria 43


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut baieti,

 

Da am fost eu acum o luna(ianuarie 2018).Pozele sunt false si nu arata nici pe departe(doar ca este blonda).

In primul rand ca nu are 43 de ani,poate peste 50.Fiind in zona Obor mi-am spus sa incerc.Locuieste int-un bloc de langa gura de metrou.Cand am vazut-o in pragul usi nu mi-am dat seama ca este atat de uzata deoarece avea in hol o lumina slaba(am fost pe seara).Am hotarat sa raman crezand ca fiind mai in varsta are ceva experienta.Am intrat intr-o camera nu cine stie ce,in baie nu am fost deoarece nu era cazul.Dupa ce i-am dat banu(100Ron),cucoana s-a dezbracat ,revarsandu-si ceva sunci si piei.S-a apucat de un oral incet ,fara vlaga.Am pipait putin sanii obositi apoi am bagat mana la scorbura care parea curata fara mirosuri insa larga cat basca lu tataie.Dupa vreo 10 minute se supt la Junior am hotatat sa o pun pe spate  la normal.Am bagat vreo 5minute la basca apoi i-am pus craci pe umeri,forjand-o puternic.Am riscat putin deoarece in aceasta pozitie doamna putea sa aiba ceva scapari lovindu-ma un vanticel pe la oo.Am finalizat mai repede,m-am imbracat si am plecat.

Senzatia mea este ca nu se merita deoarece plangi dupa bani si razi de cei care intra.

 

Note...

 

Salut

  • Like 3
Link spre comentariu

Tipa e pusa pe facut bici din rahat , nu merita mai mult de 50 de lei , este in locatia din Iancului scara din lateralul parculetului de acolo unde e plin de dubiosi care cu siguranta se ocupa de locatie , daca ii urmariti cand intrati in scara , observati ca se uita dupa voi lung . 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...