Sari la conținut

Am decoperit site-ul si v-am citit postarile pe nerasuflate


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Buna
Am decoperit site-ul mai demult,v-am citit postarile pe nerasuflate si multe din recenzii in ultimele 7 zile.E parca mai usor de dus povara cand stii ca nu esti singurul intr-o astfel de situatie. Observ ca,in esenta,lucrurile se petrec cam la fel si anume barbatii casatoriti viziteaza curve si scriu recenzie pe internet pe acest site.
Sunt casatorita de 14 ani, am avut o relatie frumoasa cu partenerul meu, avem 2 fetite, tot timpul am mers in vacante si calatorii impreuna , avem o firma la care muncim amandoi iar de 3 saptamani am descoperit ca ma inseala de 1 an si jumatate cu una din angajatele mele.
Ma doare tare de tot, simt ca lumea mea a luat sfarsit, nu mai pot munci, nu mai pot gandi, nu pot uita, nu il pot ierta, nu pot intelege de ce.
Simt ca sunt la pământ ca nu ma pot ridica abea ma țin pe picioare.Relația lui a început acum un an și ceva eu am aflat abea acum.Deși a spus ca ma iubește și pe mine.
Mereu trebuie sa plece in deplasare ( interes de servici)dar de fapt pleca cu ea in excursie, pe ea a dus-o in 6 locuri diferite in tara , iar pe mine doar o singura data la mare 3 zile. Nu stiu ce sa fac sunt atat de confuza, stau si ma gandesc daca merita a 2 sansa.
Alaltaieri i-am descoperit si in teleffon contul pe acest site de pe care a scris nu mai putin de 90 de recenzii pe care le-am numarat cu rabdare. Am decis totusi sa imi inregistrez si eu cont pe site si poate ca in zilele care vor urma imi voi publica si eu oferta. 
PS: Am si un motan, necastrat, cam cu aceleasi apucaturi. Oricat de mult si de bine l-am hrani, mai trage cate o tura si pe la tomberoane sau bea apa din balti, deh, ca-s mai „naturale”…  :no2  :cry2

 

 

Foarte interesant ce ai spus si sunt destul de afectat de situatia ta.

Motanul il hranesti doar cu hrana uscata? Din cand in cand e bine sa ii dai si pliculete cu mancare umeda sa nu se constipe.

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

 

Buna
Am decoperit site-ul mai demult,v-am citit postarile pe nerasuflate si multe din recenzii in ultimele 7 zile.E parca mai usor de dus povara cand stii ca nu esti singurul intr-o astfel de situatie. Observ ca,in esenta,lucrurile se petrec cam la fel si anume barbatii casatoriti viziteaza curve si scriu recenzie pe internet pe acest site.
Sunt casatorita de 14 ani, am avut o relatie frumoasa cu partenerul meu, avem 2 fetite, tot timpul am mers in vacante si calatorii impreuna , avem o firma la care muncim amandoi iar de 3 saptamani am descoperit ca ma inseala de 1 an si jumatate cu una din angajatele mele.
Ma doare tare de tot, simt ca lumea mea a luat sfarsit, nu mai pot munci, nu mai pot gandi, nu pot uita, nu il pot ierta, nu pot intelege de ce.
Simt ca sunt la pământ ca nu ma pot ridica abea ma țin pe picioare.Relația lui a început acum un an și ceva eu am aflat abea acum.Deși a spus ca ma iubește și pe mine.
Mereu trebuie sa plece in deplasare ( interes de servici)dar de fapt pleca cu ea in excursie, pe ea a dus-o in 6 locuri diferite in tara , iar pe mine doar o singura data la mare 3 zile. Nu stiu ce sa fac sunt atat de confuza, stau si ma gandesc daca merita a 2 sansa.
Alaltaieri i-am descoperit si in teleffon contul pe acest site de pe care a scris nu mai putin de 90 de recenzii pe care le-am numarat cu rabdare. Am decis totusi sa imi inregistrez si eu cont pe site si poate ca in zilele care vor urma imi voi publica si eu oferta. 
PS: Am si un motan, necastrat, cam cu aceleasi apucaturi. Oricat de mult si de bine l-am hrani, mai trage cate o tura si pe la tomberoane sau bea apa din balti, deh, ca-s mai „naturale”…  :no2  :cry2

 

Mega vrajeala ca nu e trafic....

Link spre comentariu
  • Oras:Intre văi
  • Oras:Intre văi

 

Buna
Am decoperit site-ul mai demult,v-am citit postarile pe nerasuflate si multe din recenzii in ultimele 7 zile.E parca mai usor de dus povara cand stii ca nu esti singurul intr-o astfel de situatie. Observ ca,in esenta,lucrurile se petrec cam la fel si anume barbatii casatoriti viziteaza curve si scriu recenzie pe internet pe acest site.
Sunt casatorita de 14 ani, am avut o relatie frumoasa cu partenerul meu, avem 2 fetite, tot timpul am mers in vacante si calatorii impreuna , avem o firma la care muncim amandoi iar de 3 saptamani am descoperit ca ma inseala de 1 an si jumatate cu una din angajatele mele.
Ma doare tare de tot, simt ca lumea mea a luat sfarsit, nu mai pot munci, nu mai pot gandi, nu pot uita, nu il pot ierta, nu pot intelege de ce.
Simt ca sunt la pământ ca nu ma pot ridica abea ma țin pe picioare.Relația lui a început acum un an și ceva eu am aflat abea acum.Deși a spus ca ma iubește și pe mine.
Mereu trebuie sa plece in deplasare ( interes de servici)dar de fapt pleca cu ea in excursie, pe ea a dus-o in 6 locuri diferite in tara , iar pe mine doar o singura data la mare 3 zile. Nu stiu ce sa fac sunt atat de confuza, stau si ma gandesc daca merita a 2 sansa.
Alaltaieri i-am descoperit si in teleffon contul pe acest site de pe care a scris nu mai putin de 90 de recenzii pe care le-am numarat cu rabdare. Am decis totusi sa imi inregistrez si eu cont pe site si poate ca in zilele care vor urma imi voi publica si eu oferta. 
PS: Am si un motan, necastrat, cam cu aceleasi apucaturi. Oricat de mult si de bine l-am hrani, mai trage cate o tura si pe la tomberoane sau bea apa din balti, deh, ca-s mai „naturale”…  :no2  :cry2

 

 

Cam trasa de par povestioara!!!...sa cam plictisit de tine si deaia cauta in alta parte....angajate..forum samd.Asta nu inseamna ca este problema la tina...sau la el problema....problema este la voi!!!..merge-ti la psiholog  sau despartiti-va in plm.Ce idei ai sa te apuci de futaiuri ocazionale...

Link spre comentariu

Se putea și mai bine dar nah, nu toți ne naștem sub steaua strălucitoare a Pulitzerului.

Și mie nevasta mi-a zis că se fute cu altu', soc și groază îți dai seama. Da' nu știu de ce ma supărai așa tare că și eu fusei la pizdulice în off season. În fine, am zis stai așa că tre' s-o recuperez, nu știu de ce, sa fi fost ambiție, orgoliu ( 'te m-aș în el de orgoliu), cert e ca o vrusei înapoi, cică să fie a mea din nou. Să vă zic partea frumoasă : stăteam cu ea în casă în timp ce ea se ducea in delegație cu ăla. Așteptam cumintel să revină, ca un copil după biberonul cu lăptic. Complicată situație sau am eu deviații pe care încă nu le-am înțeles încă. După cum 8 luni de trudă, am recuperat "muie-rea", o vreme chiar am crezut c-o mai iubesc și-s fericit. Da, țin la ea că nah, o știu de atâta timp, cu bune, cu rele, cu altul. Un lucru am învățat însă, papă ciorba cât e caldă, că după ce se răcește, o încălzești degeaba. Rămâi tot la Sandra Brown.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri

90 recenzii x medie 250 lei/tura = 22500 (probabil asta n-or fi fost toate intr-un singur an...)

amanta x 5 excursii x (minim) 5000 lei excursia = 25000

familie x 12 luni x (macar) 2500 lei /luna = 30000

= 77500 lei

= ~6450 lei/luna numai pentru femei /altii

 

Adunand cheltuielile personale, achizitii de haine, ceasuri, abonamente telefoane, toate cele, probabil omul castiga CEL PUTIN 10.000 lei pe luna sa si le permita pe toate, asta in conditiile in care are timp sa mearga la curve asa de des, timp de excursii, timp de amanta.

 

Sincer daca as fi femeie nu m-as desparti prea usor de unul care o duce asa bine financiar.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti , Constanta
  • Oras:Bucuresti , Constanta

 

 

nicoleta2017

Inscris la: 07 Dec 2017

OFFLINE Ultimul click: Dec 07 2017 06:39 PM

 

in alta ordine de idei , respectiva, daca e o respectiva.....a postat si a plecat , nu s-a mai intors vreodata de atunci...............prea miroase a TROLL

Link spre comentariu
Vizitator kido
Reputație: 0

mi-a placut ca a zis ca a citit in 7 zile recenziile de pe site..... and other shit...... dar lui chikosan.... e inscrisa pe 7 decembrie si ultimul click tot pe 7 decembrie a fost :))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...