Sari la conținut

Diana-0759126317


obsessed

Postări Recomandate

Buna, tocmai ce am iesit de la Diana, o fata de milioane , o experienta frumoasa. Am facut in mai multe pozitii, da contre frumoase, geme frumos si la final sa jucat cu “colegu” pentru a avea o explozie fenomenala. Note sub 10 nu pot da. Multumesc Diana :)

Link spre comentariu

Buna!Am fost si eu la Diana,astazi!O fata ce merita iubita,vazuta cu "ochi blajini"...Multumesc Diana.Mi-ai placut.Note:10.-din toate punctele de vedere!A-s dori sa te mai vizitez,si alta data.O seara placuta sa ai!

Link spre comentariu

Bună dragilor, în primul rând vreau ca să vă mulțumesc tuturor pentru mesajele frumoase pe care mi le adresati. O să fiu în oraș cel puțin încă o lună, deci sunt în Mureș saptamana viitoare. Va pup 😘😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Bună dragilor, vreau că sa va rog să respectați programările sau cel puțin spuneți că nu mai ajungeți la timp.... NU MAI VENIÈšI DIRECT LA USA. Astăzi doi clienți m-au sunat de dimineață și mi-au spus că vin astăzi și că o să mă sune cu o jumătate de oră înainte că nu știau exact când o să aibă timp dar ei au venit direct la usa. Un client chir la văzut pe unu din cei doi iar cel de al doilea a trebui ca sa anuleze o progamare din cauza lui. Va rog sunati ininte. Pentru că nu este corect că sa anulez programările altor clienți civilizați din cauza voastra. Ok am înțeles că mă doriți, dar sunt mulți că voi. Va mulțumesc pentru înțelegere, va urez somn ușor și vise erotice să aveti cu mine 😋 va pup dulce 😘😘😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu

Bună dimineața, sunt în aceiași locație pentru cei care m-au vizitat deja. Iar pe cei care nu au ajuns încă pe la mine va aștept în Dămbul Pietros unde este supermarket Darina. Sunt o femeie activa lucrez în fiecare zi de la 8:00 pana la 23:00. 😘😘😘😘😘

Link spre comentariu

Bună dragilor m-am hotărât o să merg la Alba duminică pentru o săptămână. Nu am nici un motiv că sa plec doar că îmi mai vine o prietenă și ar fi prea aglomerat apartamentul meu. Așa că o să merg la Alba Iulia încât că vadă că se poate descurca și singura. Va pup cu drag

  • Like 1
Link spre comentariu

>Specialboy< mai făcut sa rad... Nu o sa vina nimeni la mine în casa în lipsa mea. O sa merg împreună cu ea la Alba Iulia încât sa îmi păstrez liniște în casa. ÃŽnțelegeți ce vreu ca să spun. Dacă nu eu va aștept cu un telefon. 😘😘😘😘🤗

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...