Sari la conținut

Diana-0759126317


obsessed

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Bună dragilor, vreau că sa va rog să respectați programările sau cel puțin spuneți că nu mai ajungeți la timp.... NU MAI VENIȚI DIRECT LA USA. Astăzi doi clienți m-au sunat de dimineață și mi-au spus că vin astăzi și că o să mă sune cu o jumătate de oră înainte că nu știau exact când o să aibă timp dar ei au venit direct la usa. Un client chir la văzut pe unu din cei doi iar cel de al doilea a trebui ca sa anuleze o progamare din cauza lui. Va rog sunati ininte. Pentru că nu este corect că sa anulez programările altor clienți civilizați din cauza voastra. Ok am înțeles că mă doriți, dar sunt mulți că voi. Va mulțumesc pentru înțelegere, va urez somn ușor și vise erotice să aveti cu mine va pup dulce

Oooh... shit. Se sta la coada? :laugh2 Ce faceti ma? Mergeti la usa cum te duci la vecina cu pantalonii in vine cand ti s-a terminat hartia igienica?  :slap2 

Cand revii in MS stimabila? Ti-as fura si eu o ora de pupaturi...

  • Like 2
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures

Buna! Nu demult am fost la Diana si pot sa ma laud ca mam sitie forte bine la si cu ea! E o fata de milione atenta curata si nu are rost sa mai insir laude cei care ati fost stiti. La plecare ma a prezentat pretenele e una brunete mai vorbareata si o blonda simpatica cu ochii albastri buna si ea numai ca ea pleaca maine, daca am sa incerc bruneta cat de curand! Note nu mai dau ca am fost de mai multe ori, nu are rost, are multe recenti bune!

Succese maxime!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...