Sari la conținut

alinamodel - 0732696697 in vizita la Cluj


Postări Recomandate

  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

OK, ma duc sa caut in biblioteca volumul cu ode, sa pot trece si eu in tabara care preamareste orice aparitie.

Am sa exersez si plecaciunile in fata oricui se decide sa treaca prin Cluj.

 

P.S.: in ceea ce a scris @addicted, eu personal, am incredere.

Restul sunt speculatii ... si limbi ... straine.

Nu e chestie de ode sau alte chestii sau din cauza la ce am zis eu sa te simti ofensat, dar nu cred ca e bine sa aratam aiurea cu degetul anumite fete eu zic sa mai asteptam sa vedem ceva recenzii pareri....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

catre prestatoare: la mine te referi cu vizita si etaj? daca da, nu inteleg logica. n-am fost la tine si nici nu trebuie sa fiu. imi ajung recenziile de dincolo

 

catre cititori (sa evitam termenul de colegi): credeti ca daca zic ca una isi vindea curu cu 20 de Euro in bordel, vorbesc doar din burta? (ma rog, fiecare crede ce vrea. Important este ca fiecare dintre prestatoare unde si-a facut scoala cu deprinderile alea evolueaza in toata cariera.)

  • Minus 1
Link spre comentariu

catre prestatoare: la mine te referi cu vizita si etaj? daca da, nu inteleg logica. n-am fost la tine si nici nu trebuie sa fiu. imi ajung recenziile de dincolo

 

catre cititori (sa evitam termenul de colegi): credeti ca daca zic ca una isi vindea curu cu 20 de Euro in bordel, vorbesc doar din burta? (ma rog, fiecare crede ce vrea. Important este ca fiecare dintre prestatoare unde si-a facut scoala cu deprinderile alea evolueaza in toata cariera.)

Borcea-Haroun ,Coaie flocoase.......straduieste-te macar sa ascunzi faptul ca esti Fatalaul mai sus mentionat..Gozerule... :stiletto  :gun2  :bad  :ill  :wallbash 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

este posibil Alina (sau poate un admin) sa ne pui un link catre topic-ul tau din Bucuresti? daca totul este asa de frumos, presupun ca si recenziile sunt la fel. multumesc.

Nu vreau să fiu răutăcios, dar citiți fraților puțin, sunt doar 3 pagini. Cu siguranță găsești răspunsul la întrebarea ta, tot umplem topicul cu tot felul de întreabări inutile.

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu vreau să fiu răutăcios, dar citiți fraților puțin, sunt doar 3 pagini. Cu siguranță găsești răspunsul la întrebarea ta, tot umplem topicul cu tot felul de întreabări inutile.

 

 

salut `anymatoru`, accept feedback-ul tau si nu o iau drept rautate. insa, linkul pus de tine pe prima pagina nu este cel vechi, de cand era in Bucuresti. tipa a activat in zona 13 Septembrie o perioada si erau multe pagini de recenzii, cred ca minim un an de activitate. daca tot avem forum, ar fi util sa vedem isotricul complet. parera mea.  :hihat

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Cei care m-ati urmarit in perioada in care activam pe 13 Septembrie in Bucuresti puteti spune daca aveam recenzii si cum erau ele , ba chiar va rog :*

 

Va astept , sunt disponibila :* :*

 

Pai toti te urmaresc, toti sunt cu ochii pe tine mereu, mai ceva ca pe Ronaldo (sau cum l-o fi chemand pe futbaliatoru' ala), ... toti!

Link spre comentariu

Nu mai raspund la nici o aberatie aici din acest moment ca gad ca o dati la intors cei care faceti acuzatii :))) . Nu ma asteptam la asemenea rautati , dar e ok.Pentru domnii care intradevar vor sa se simta bine si au bun simt sunt disponibila :*

 

O saptamana frumoasa va doresc :*

 

Oare nu s-a rebranduit Meda sub aceasta domnisoara ? Faptul ca nu accepta critici si modul de exprimare agresiv si rudimentar ("aberatii" sau " o dati la intors"), ma duce cu gandul exact la Meda, parca o vad pe Meda in fata ochilor.

 

Sau, AlinaModel o fi vazut ce "succesuri" are Meda prin Cluj cu stilul ei de mahalagioaica si si-a angajat-o consultant de PR :)))

 

Pacat, pacat de tot pt picioarele alea...

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Oare nu s-a rebranduit Meda sub aceasta domnisoara ?

Vorbești prostii

 

Meda :

"

....... poti sa iti iei sute de cartele eventual sa ti le bagi in gaura curului . si eu ziceam la fel ca mai bine iti faci o laba decat sa iti aud povestile de retardat ..... Hai dezinfecteaza-te de pe aici"

 

PR alinamodel

"

Cei care m-ati urmarit in perioada in care activam pe 13 Septembrie in Bucuresti puteti spune daca aveam recenzii si cum erau ele , ba chiar va rog :*

 

Va astept , sunt disponibila :* :*

"

 

Ai înțeles? Sau să mă repet?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am fost eu aseara

Sincer nu am vreme sa scriu 3 pagini de recezie.

Dpmdv o fata ffff ok .

Oral ft bun , normal bun , finalizare orala. De revenit !

Chiar merita fata .

Locatie ok , curata . nu am ninic de obiectat . mergeti fratilor la ea ca e mult peste ceea ce gasim prin cj.

Sper sa nu sariti pe mine ca nam facut o recenzie completa dar esentialul este ca merita !

  • Like 2
Link spre comentariu

În mod cert. Plus că ce interes ar avea Meda să se reinventeze, fiind trecută la top și având o mulțime de clienți, care o vizitează pentru că se fute bine, nu pentru că scrie prost?

Dragi colegi, eram doar ironic la adresa doamnei, nu vorbeam serios ca as crede ca e Meda undercover.

 

Am fost prea subtil in gluma, de aia nu s-a inteles ca e o gluma :))

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Tenache, acuma ai trecut de la a fi subtil, la a-i baga pe toti in aceeasi oala.

Te asigur ca unii au inteles ca asertiunea ta ca Meda ar fi undercover e ... o gluma.

Link spre comentariu

Am fost eu aseara

Sincer nu am vreme sa scriu 3 pagini de recezie.

Dpmdv o fata ffff ok .

Oral ft bun , normal bun , finalizare orala. De revenit !

Chiar merita fata .

Locatie ok , curata . nu am ninic de obiectat . mergeti fratilor la ea ca e mult peste ceea ce gasim prin cj.

Sper sa nu sariti pe mine ca nam facut o recenzie completa dar esentialul este ca merita !

Multumesc frumos , te mai astept cu drag :* :*

Link spre comentariu

Astept prima recenzie a tovarasilor mei clujeni!mister gtalpi,prietene nu cred ca o sa gasesti ceea ce cauti la alina .....

keep searching

Pot sa te intreb de ce spui asta? Nu are talpi ok, nu-i place, sau?

 

Nu vreau sa fac drumul degeaba..ti-as fi scris pe privat dar deocamdata nu sunt asa de vechi pe aici.

 

Nu vreau sa poluez topicul, insa sunt curios, ce ar putea sa nu fie ok....

Din ce am vazut, Alina e frumoasa, picioarele sunt dementiale, in poze pare ca are manichiura foarte ingrijita.... ca fost model, o femeie care se ingrijeste per total sunt convins ca are si o pedichiura impecabila....

 

Mersi frumos

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...