Sari la conținut

0729230322 -outcall


bbb

Postări Recomandate


  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

sunt o fata draguta,finuta,am 1.65 inaltime,50 kg,par saten,ochi albasti,doresc sa iti ofer clipe de neuitat la domiciliul tau sau la hotel.sunama si nu vei regreta .pupici

 

     Am gasit anuntul acum cateva luni pe ploiestiservicii, daca nu ma insel, si am zis sa incerc. Am vorbit la telefon, foarte amabila si am stabilit sa vina in jumatate de ora. Ce-i drept a intarziat cam 10-15 minute. A ajuns cu taxiul, din cate am inteles este un prieten taximetrist care o duce unde are nevoie, confirm ca nu sta sa o astepte, nu e pestele ei sa zic asa. Slabuta, exact ca in descriere inaltimea si greutate, satena, par lung simpatica la fata, dar nu vreo frumusete.Si-a cerut scuze de intarziere, am stat de vorba la o tigare si un pahar de suc, este sociabila, ii place sa isi povesteasca viata. Mi-a spus ca are 27 de ani si 2 copii, parerea mea pare cam de 22-23 de ani maxim si nu ai spune ca e mama. Incepe cu sarutari pe gat, corp si un oral neprotejat destul de bine executat, nu prea foloseste mana, se ofera sa imi puna prezervativul si se urca peste.  Aici un minus destul de mare pentru sani, mici si destul de nasoli, stafiditi (mai bine ar ramane cu sutienul). insa se misca binisor. Mai schimbam cateva pozitii, nu comenteaza absolut deloc, vrea sa fi multumit, gemete (pareau desul de reale) si termin in pozitia capra. Curata, fara mirosuri sau alte chestii. Nu se grabeste, tine telefonul pe silent, s-a uitat la el doar dupa ce am terminat si ne-am imbracat. Un mare plus ca a verificat apoi sa nu fi ramas fire de par pe canapea ca " sa nu ai probleme", actiunea desfasurandu-se la mine acasa.

 

Din cate a spus nu face anal sau CIM.

GFE - 9 - cred ca face si FK dar nu m-a interesat.

Aspect fizic : 6-7 ( din cauza sanilor)

Oral : 8

Normal : 9

Igiena : excelent

Tarif  : 100 ron ( eu am vrut doar o finalizare)

 

P.S.: fiind primul post, sper ca nu am greseli prea mari.

 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...