Sari la conținut

Jokeru massage - 0722932670/0767445489


Vizitator

Postări Recomandate

Buna seara dragilor🤗Sunt Deea de la Jokeru Massage si dupa cum v-am spus am intrat sa va aduc la cunostinta noutatile salonului nostru🤗🤗pt inceput anuntam ca Desirre a revenit la noi in salon si va asteapta cu drag la un masaj de cea mai buna calitate cum de altfel v-a obisnuit deja.😊Atat Desirre cat si inca 4 Jokerite nou venite in salonul nostru.Suntem atenti la dorintele si cerintele clientilor nostri tocmai de aceea dorim sa ne scrieti atat aici cat si pe nr nostru de whatsApp 0767445489 pt a putea veni in intampinarea voastra cu servicii de top😊😊Va asteptam la noi in salon,jokeritele noastre sunt pregatite sa va ofere clipe unice prin priceperea si senzualitatea de care veti vedea ,vor da dovada🤗🤗Pupici multi dragilor si seara placuta😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Otopeni
  • Oras:Otopeni

Buna seara dragilorSunt Deea de la Jokeru Massage si dupa cum v-am spus am intrat sa va aduc la cunostinta noutatile salonului nostrupt inceput anuntam ca Desirre a revenit la noi in salon si va asteapta cu drag la un masaj de cea mai buna calitate cum de altfel v-a obisnuit deja.Atat Desirre cat si inca 4 Jokerite nou venite in salonul nostru.Suntem atenti la dorintele si cerintele clientilor nostri tocmai de aceea dorim sa ne scrieti atat aici cat si pe nr nostru de whatsApp 0767445489 pt a putea veni in intampinarea voastra cu servicii de topVa asteptam la noi in salon,jokeritele noastre sunt pregatite sa va ofere clipe unice prin priceperea si senzualitatea de care veti vedea ,vor da dovadaPupici multi dragilor si seara placuta

Poze? Site? Servicii? Preturi? Haide, nu fiti zgirciti cu detaliile.

Link spre comentariu

Buna seara dragilorSunt Deea de la Jokeru Massage si dupa cum v-am spus am intrat sa va aduc la cunostinta noutatile salonului nostrupt inceput anuntam ca Desirre a revenit la noi in salon si va asteapta cu drag la un masaj de cea mai buna calitate cum de altfel v-a obisnuit deja.Atat Desirre cat si inca 4 Jokerite nou venite in salonul nostru.Suntem atenti la dorintele si cerintele clientilor nostri tocmai de aceea dorim sa ne scrieti atat aici cat si pe nr nostru de whatsApp 0767445489 pt a putea veni in intampinarea voastra cu servicii de topVa asteptam la noi in salon,jokeritele noastre sunt pregatite sa va ofere clipe unice prin priceperea si senzualitatea de care veti vedea ,vor da dovadaPupici multi dragilor si seara placuta

Buna.Dar Mari a revenit cumva la voi?

Link spre comentariu

Buna dragul nostru smecherul22😊Intr-un salon de masaj care se respecta nu vei gasi niciodata oral/normal ci doar masaj,este adevarat de mai multe tipuri😊Te asigur ca jokeritele noastre nu iti vor oferi altceva in afara unui masaj de relaxare sau erotic in adevaratul sens al cuvantului😘Te pupam si te asteptam pe la noi😘😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Glorya cum am putea sa te lamurim ce si cum online?Daca ti-as explica cine care este si intelege??Eu zic ca cel mai bine ne faci o vizita si te lamuresti singurelseara placuta

 

Simplu, faceti ca si alte salaoane poze individuale si scrieti numele pe ele.

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Off cata nebuneala aici ...

 

Vreau si eu ca sa mai aduc putin aer pe topic niste raspunsuri:

 

Ce inseamna masaj permisiv?

-atingere in zona intima?

-degete inauntru?

-french kiss ch domnisoara?

-Se poate cunnilingus?

Sunteti 100% ca in cazul unei oferte in camera de o suma de bani separat pentru domnisoara si distrectie 100% nu se poate mai mult cu niciuna dintre ele?

 

Ms fain :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@ Jokeru massage , ar fi trebuit sa raspundeti la toate intrebarile....

Eu nu vin la noroc....desi blonda este atragatoare.

 

Am fost intr-o noapte si era doar o singura fata disponibila dupa ce la telefon mi-a zis ca sunt 3 fete. Am ajuns acolo in maxim 10 min. Subit, alte doua intrasera in masaj :)

 

Fata  are 19 ani. mai lucrase la Excess...deci era obisnuita cu laba uleioasa si atat... 

 

- Masaj de relaxare mediocru- 6

- Implicare zero (GFE); statea ca scandura - 0

- Masaj erotic - 4

 

Pret 200 lei (enorm pe asa zisele servicii). Ziceai ca esti la Excess doar ca locatia arata mai bine. 

 

Concluzie : pierdere de vreme; eu nu mai revin.

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna string😘tu ai intrat la un masaj cu Vera si sunt absolut sigura ca face un masaj de calitate doar ca e normal sa nu putem multumi pe toata lumea avand in vedere ca suntem diferiti cu totii si avem pareri diferite.Cat despre “laba uleioasaâ€ðŸ˜‚ce sa zic de obicei cam cu ulei se face acest masaj😂dar probabil tu esti genul de persoana mult prea pretentioasa si atunci nu prea avem cum sa iti intram in gratii😊😊Totusi te asteptam la noi sa incerci cu o alta jokerita si ne spui parerea ta again😊😊Sunt sigura ca data viitoare va fi o experienta placuta😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara dragilor😘😘Pot sa va asigur 100% ca niciuna dintre jokeritele noastre,pt nici o oferta separata in camera fie ea cat de generoasa,nu va oferi niciun fel de serviciu sexual sau contact intim de vreun fel😊😊o seara placuta va doresc😘😘😘😘

Okey asta am inteles , restul de raspunsuri la celelalte intrebari ?

Vi le mai pun inca o data pe cele ce le ati sarit :D

Ce inseamna masaj permisiv?

-atingere in zona intima?

-degete inauntru?

-french kiss cu domnisoara?

-Se poate cunnilingus?

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna delusione🤗sa-ti raspund la intrebari zic😊Masaj permisiv nu inseamna sub nici o forma contac intim ci doar un masaj mai senzual body on body mai profund decat un masaj normal😊Fetele vor accepta atingeri corporale si in zonele intime in limita bunului simt,cat despre degete inauntru,sarut si cunnilingus nu este posibil😊te pupam si te asteptam la noi😘😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...