Sari la conținut

Jokeru massage - 0722932670/0767445489


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Eram  reglat  pe  Jokeru massage  zona  fiindu-mi la  indemana.

Sun dar  vai, Dessire   -  favorita mea – era  disponibila  dupa  orele 19:00.

 

Din ce am inteles, 5  maseuze  sunt pasari de  seara  /de noapte.

Dupa  orele 19:00.

Asadar, am pus  micutul  GPS  si  robotica de serviciu sa ma  duca  la  Jokeru.

O receptionera  blonda  si amabila imi  prezinta cele  doua fete disponibile.

Ema  & Vera.

Bunete  amandoua.

Vera  mai  retinuta  si mai rece.

Ema  mai  zambitoare.

Hai  cu Ema  in camera.

Camera  curata, cu doua  paturi, cald si  bine.

Baia  pe  hol, la fel de curata, atentie  la  dus, apa  fierbinte  este  la mica  distanta  de cea  calda.

Ei, doar  un gel de dus dar nu conteaza.

In camera  o astept  pe  Ema.

Cam  la  1,70 m, bruneta, fund apetisant. Un halat  minuscule  acopera un corp cu carne tare si  piele fina.

Sanii  mai mici  dar vioi si  ca doua  baionete.

Ema  are  experienta  de masaj, a lucrat  la  alt  salon ultracentral.

Ii place sa  faca  masaj, este  dezinvolta  si  relaxata.

Calma  si  placuta, plina de  viata.

Bun masajul de relaxare, neasteptat de bun.

Cam  1 / 2 din timp m-am relaxat.

Apoi pe  spate, pe piept  cu sanii  si pussy la partea  erotica.

Lady on top , cu spatele  la  mine , masajul organului  cu fesele si cu maiinile. Pana  la finalizare.

Nu accepta  cunilingus, finalizare  pe  sani sau pe corp. Sex  nici  atat !

Fund  aproape de fund de brazilianca.

Are  forme  frumoase, putin plinuta  dar  nederanjant.

 

Din momentul in care m intrat in camera  si  pana  am iesit ( fara  dus ) a trecut  fix o ora.

Nota  buna.

Efectiv  m-am relaxat si  am avut  o companie  placuta.

Un salon nou, curat, nu ai ce reprosa.

La  final am cunoscut-o si pe   Dessire , inalta, vopsita in diverse  nuante la  par  si  imbracata  gen  Harley Queen.

Poate  o testez desi are program de  seara / noapte.

Se ofera  si masaj  reciproc / 160 Lei ; masaj  fantezie  ; masaj  jokeru ; masaj special -  pret  mult  mai mare, unele  chiar 250 Lei. Sau masaj dublu -  250 Lei ; sau  dublu  plus  sampanie -  450 Lei ( cred  ca  90  minute )

Aici ar trebui  sa intervina  cei de la  Jokeru   poate  si cu  cate  o poza  a  maseuzelor  cu numele pe  ea.

 

Tablou  final :

Pret  130 Lei  bine  investiti ( masaj pasional )

Locatia : 9,5 , cam greu de  gasit  dar  este  mai discreta ; conditii  foarte  bune; personal  amabil ;

Maseuza : Ema -  9,5  - nu am ce sa ii  reprosez  nici  ca servicii nici  ca  atitudine

Masaj de relaxare : 9  - bun spre  foarte  bun, nu a masat si capul……

Masaj erotic   : 9  - nu accepta  cunilingus  si  finalizare pe  corp

De  revenit, eventual si la  alte  dame.

Maseuzele  par nonconformiste  in sensul bun al cuvantului.

Se vede  ca s-a  investit  mult  in partea  materiala  dar  si conceptia  si personalul sunt bine  alese.

Jokeru   a fost o surpriza placuta in multe  privinte.

Felicitari  si  mentineti  stacheta !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Str Alexander von Humboldt
  • Oras:Str Alexander von Humboldt

Joker massage dureaza 75 min,cuprinde si tehnici de masaj thailandez si sunt permise mai multe finalizari-250 lei

Harley massage dureaza 75 min,aveti parte de striptease si lap dance,masaj de relaxare,body masaj si masaj erotic-250 lei

Maaajul VIP dureaza 90 minute,cu 2 maseuze si o sticla de sampanie-450 lei

Link spre comentariu

Desiree are curul cat un bostan si e urata, am zis.

Da' de unde stii ? Te-a mintit careva ? Sau de la prezentare ? Observasi tu asa, intr-un minut, cum are curu'. Si ca e urata.

Ba nene, daca n-ai intrat la masaj cu Desiree, nu vorbi. Nu e fotomodel dar nici urata nu e. Iar posteriorul n-o fi de brazilianca da' nici supradimensionat nu e. 

Da' cum face masaj stii ? Habar n-ai. Spre stiinta ta e de 7 ani in domeniu si face un masaj foarte, foarte bun, atat cel de relaxare cat si cel erotic. Pricepusi ? Te iei de ea total aiurea, ca un marlan.

Si pareai echilibrat si la locul tau. A dat strechea si-n mataluta !

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Da' de unde stii ? Te-a mintit careva ? Sau de la prezentare ? Observasi tu asa, intr-un minut, cum are curu'. Si ca e urata.

Ba nene, daca n-ai intrat la masaj cu Desiree, nu vorbi. Nu e fotomodel dar nici urata nu e. Iar posteriorul n-o fi de brazilianca da' nici supradimensionat nu e. 

Da' cum face masaj stii ? Habar n-ai. Spre stiinta ta e de 7 ani in domeniu si face un masaj foarte, foarte bun, atat cel de relaxare cat si cel erotic. Pricepusi ? Te iei de ea total aiurea, ca un marlan.

Si pareai echilibrat si la locul tau. A dat strechea si-n mataluta !

 

Da am vazut-o, nu vorbesc din auzite.Poate sa faca cel mai bun masaj, nu neg asta.Eu mi-am spus parerea legata de aspect.

La noul pret devine dezirabila ca sa fac un joc de cuvinte.

Link spre comentariu

Da' de unde stii ? Te-a mintit careva ? Sau de la prezentare ? Observasi tu asa, intr-un minut, cum are curu'. Si ca e urata.

Ba nene, daca n-ai intrat la masaj cu Desiree, nu vorbi. Nu e fotomodel dar nici urata nu e. Iar posteriorul n-o fi de brazilianca da' nici supradimensionat nu e. 

Da' cum face masaj stii ? Habar n-ai. Spre stiinta ta e de 7 ani in domeniu si face un masaj foarte, foarte bun, atat cel de relaxare cat si cel erotic. Pricepusi ? Te iei de ea total aiurea, ca un marlan.

Si pareai echilibrat si la locul tau. A dat strechea si-n mataluta !

 

e urata cu spume da-o in sange , nu mai incerca sa o aperi.. stie toata lumea

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

"Da am vazut-o"

 

  Unde ?

 

La salon, in doua randuri la prezentare.Prima oara nu am stiut ca e ea, a doua oara, laudata fiind, m-am dus special pentru ea, dar am ales alta fata.Deci la Jokeru, in alta parte nu am cunoscut-o.Plm, e genul ala care imi inspira manelism, vopsita strident, tupeu, iese prima la prezentare se hlizeste in timpul prezentarii fara motiv sau doar ca sa atraga atentia.

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

          Foarte bine că şi-au prezentat noile preţuri aici pe forum. La 130 lei/oră sau 150lei /oră  am considerat să e momentul aflu care e situaţia pe la acest salon.  

          Se ajunge uşor la acest salon, nu e ascuns undeva, departe, pe vreo străduţă într-o zonă greu accesibilă. În salon atmosfera e civilizată, salonul e curat, "recepţionera" e amabilă şi drăguţă.

          Dintre maseuzele prezente la serviciu am ales o fată care mi-a plăcut, nu m-am hotărât prea repede.

          Vera, domnişoara aleasă de mine, e drăguţă şi e foarte tânără, aşa cum s-a mai scris pe aici, eu nu prea studiasem paginile anterioare de pe topic.

 

>Salon :  8,75 -îmi place
        cearceaf şi papuci de unică folosinţă
        baie curată
        prosop mare

        ora de masaj erotic are 60 minute nu am nimic de reproşat la acest capitol

>Aspect Vera :  8,5

>Masaj de relaxare :  8

>Masaj erotic :  9,25 -e versată, se străduieşte, eu am fost impresionat că a muncit până în ultimul minut, nu e deloc genul de maseuză care să facă masaj monoton

>GFE :  1 -dezastru (îi dau dreptate lui String care scrisese înainte)

>Erotism :  0 -în afară de masaj nu face niciun gest cu tentă erotică, e de-a dreptul plictisitoare

               -şi nu acceptă cunnilingus sau sărut

 

            În concluzie: 

              -Vera respectă întocmai ce a scris fata de la Jokerumassage (#50): "Fetele vor accepta atingeri corporale si in zonele intime in limita bunului simt,cat despre degete inauntru,sarut si cunnilingus nu este posibil" (confirm tot :) )

              -Vera ştie bine să facă masaj erotic , confirm ce a scris fata de la Jokerumassage (#48): "sunt absolut sigura ca face un masaj de calitate" 

              -Nu ştiu de ce la salon se preferă doar sistemul în care cineva bate la uşa camerei când aproape se scurge ora, ar fi necesar câte un ceas în fiecare cameră, ca să nu fie clientul surprins când aude bătaia în uşă.

 

             -Cred că Vera e o alegere bună pentru cei care vor doar un masaj bun, ea nu e genul de maseuză care să ofere doar o masturbare plictisitoare. În plus, condiţiile din salon sunt bune.

             -Vera sigur e de evitat pentru cei care vor GFE sau un pic de distracţie (nu mă refer la penetrarea maseuzelor  :shy: )

         

           Probabil că voi mai vizita salonul, poate nu sunt toate fetele ca Vera- prefer să existe GFE sau acţiune mai ...excitantă. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu ne ajutati si va ajutati cu niste detalii clare? In primul rand fetele, cu poze, care, cum? In plus, descrierea masajelor...Joker, Harley, VIP? Ne urcati pe motor, va mascati in Jokeri, ma-sa mare! :-)...success si spor!

Eu cred ca la VIP iti face Batman în persoana masaj 😂
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...