Sari la conținut

Jokeru massage - 0722932670/0767445489


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Da, patru sunt. Plus Rania - receptionista.

Da...cam trist.

Macar sa o testez pe Dessire....pana nu pleaca.

 

Multumesc pentru pont.

 

Peseu :

Esti fan Ultravox ?(Vienna - 1982 , tot din Marea Britanie )

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Desi în "Turul tuturor Saloanelor de Masaj Erotic din București" sunt doar pe la jumate....acest salon e printre preferate😉...ÃŽncepând de la locație...primire...curățenie...camere mai spațioase ...baie...și nu în ultimul rând Zânele....care s au mai înmulțit😋

Desi cu Vera intrăm de obicei ,aflând că a băgat "marfa noua și proaspătă"ðŸ˜...am zis sa "gust" un pic😂

Am intrat in seri diferite și cu Ema și cu Giulia....după spusele lor de 21..respectiv 24 ani.Asa Prințese tinere sa tot ai chef de masaj😉

Ambele foarte ok....Ema..un fund de brazilianca...Giulia niste sânii belea..foarte lipicioase un Gfe ridicat...masaj de relaxare...la care simți că e de relaxare...Iar la cel erotic..."Te stoarce de puteri de pleci cu genunchii tremurând"😂ðŸ˜...Foarte bune "achizițiile"😉

Preț foarte bun...plus că au un joc la 200 Ron..unde poți câștiga ceva mai mult...nu mai știu exact...am reținut varianta cu 2 maseuze.

Până nu incerc toate fetele de la salon asta nu mă las...chiar și cu Rania recepționista ..de asemenea foarte drăguță...😂ðŸ˜...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Numarul cu 0767 suna mereu ocupat. Asa se intampla cand telefonul este setat sa respinga apelurile de intrare

Numarul cu 0722 este inchis , intra mesageria.

Foarte posibil ca salonul sa nu mai fie activ.

Or fi fugit jokeritele la alte saloane ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...