Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Anda Salonta

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
2 raspunsuri in acest thread

#1 alinamagda

alinamagda

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 22 Postari:
  • Inscris la:
    22 May 2017
  • Reputatie: 37

Postat 11 December 2017 - 02:34 PM

A inceput *LUNA CADOURILOR* perioada 27 Noiembrie-29 Decembrie

Luna cadourilor....

Sunt Alina sau Magda, sunt partenera voastra din patul extraconjugal de doi ani de zile! Ca in orice parteneriat corect, luna cadourilor trebuie sa fie luna recunostintei si a cadourilor sincere. Va astept asadar cu drag pe toti la mine in aceasta luna, clienti vechi cat si client noi, sa va multumesc pentru tot ce mi-ati oferit, iar acum sa va ofer si eu din suflet trei cadouri ! 1. O craciunita extrem de sexi si de fierbinte! 2. O sticla de vin cadou din partea mea la fiecare client! Si 3….. o surpriza deosebita, care va v-a amintii de mine mereu! Va multumesc tuturor pentru 2017, va astept cu drag si in 2018 si va doresc Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi! Restul ramane neschimbat! Cei noi ma puteti contacta pe adresa de email : magda 1975 magda @ gmail. com ( tot emailul se scrie legat)

https://www.publi24....fromIndex=false

sau

Ai trecut de 40 de ani ? Inseamna ca deja esti matur, stii foarte bine ce vrei si e momentul cand iti doresti foarte mult o schimbare in viata ta sexuala .Eu am trecut de 20 de ani , o tanara frumoasa, usor plinuta. Locatia mea e foarte discreta si ferita de ochii anturajului tau. Tu imi trimiti email cu povestea ta si cu tot ce iti doresti de la mine. Eu iti raspund cu o lista lunga si complecta cu serviciile mele si cu pozele mele reale. Ne cunoastem si ne acceptam fanteziile, stabilim ce si cum vrei , timpul si pretul si la urmatorul email primesti numarul meu de telefon. Cand ajungi la mine deja ne cunoastem, nu mai ai emotii si nu mai pierzi timpul facandu-ti curaj sa-mi spui ce vrei, deja stii ce o sa faci cu mine si esti gata excitat si pregatit! Va fi o adevarata placere sa punem in practica tot ce am discutat! Urmatoarea intalnire schimbam scenariul. Avem in fata o viata intreaga ca sa o traim frumos! 1 ora 100lei, 2 ore 200, 3 ore 300, 4 ore sau mai mult, imposibil ! Cei sub 40 de ani sa nu indrazniti !!! Email :pestepatruzeci @ gmail. com (tot emailul se scrie legat,fara spatiu)

https://www.publi24....fromIndex=false

AICI AVETI LINKUL CU DISCUTIILE DE PE FORUM ORADEA

http://nimfomane.com...utza-blondutza/

Va pup si va astept cu drag!

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2 euspuntot

euspuntot

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 91 Postari:
    • Inscris la:
      12 April 2016
  • Reputatie: 43

Postat 13 December 2017 - 12:38 AM

ceau draga

daca faci french kiss eu vin

faci?

• 0

#3 alinamagda

alinamagda

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 22 Postari:
    • Inscris la:
      22 May 2017
  • Reputatie: 37

Postat 13 December 2017 - 11:43 AM

ceau draga

daca faci french kiss eu vin

faci?

depinde de client,cat de curat si dulce e,te astept cu drag pupici!

• 0

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi