Sari la conținut

Caut fata care sa faca dragoste cu mine fara bani!


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Cand ii dau unuia casa, averile parintilor samd, nu stiu ce sa mai faca sa-l imbuibe de bani si sa-i faca toate poftele, mai ales cand saracu' nici cu erectie nu sta prea grozav si le arata clar ca-i e cam scarba de ele, nu prea cred ca mai "mimeaza". Sunt disperate sa fie acceptate de "zeul vietii lor", eternul copil capricios cu pula  :laugh2 

 

Stai calm, femeile au nevoie de sex mult mai mult ca barbatii; barbatul se "descarca" si se "suceste", femeia vrea si vrea si vrea... Vezi ex. cel mai evident: o femeie se distreaza reguland 20 de barbati (mai ales daca e mai inalta si... are loc), in timp ce un barbat cu 3 femei are maaari sanse sa dea rateu total. 

 

Daca o discutam serios femeia inainte de toate e o finta care are nevoie de siguranta materiala si spirituala cu toate astea desi sa spunem ca ai fi capabil sa i le oferi ca barbat prin cea ce poti sa faci in final tot nu ai nici o garantie ca nu va gasi altul care ii poate oferi cea ce am zis intr.un fel mai bun si atunci din pacate iti cam face cu mana 

Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Daca o discutam serios femeia inainte de toate e o finta care are nevoie de siguranta materiala si spirituala cu toate astea desi sa spunem ca ai fi capabil sa i le oferi ca barbat prin cea ce poti sa faci in final tot nu ai nici o garantie ca nu va gasi altul care ii poate oferi cea ce am zis intr.un fel mai bun si atunci din pacate iti cam face cu mana 

Fiinta umana are nevoie de siguranta materiala si spirituala. Din pacate, asta e o iluzie cultivata. Orice om sanatos la cap stie ca nu exista "siguranta", doar frumusete care este temporara asemeni florilor de cires... ca sa facem referire la o cultura care a pus mare accent pe acest aspect. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Fiinta umana are nevoie de siguranta materiala si spirituala. Din pacate, asta e o iluzie cultivata. Orice om sanatos la cap stie ca nu exista "siguranta", doar frumusete care este temporara asemeni florilor de cires... ca sa facem referire la o cultura care a pus mare accent pe acest aspect. 

 

Unele femei UNELE gandesc ca ele trebuie sa fie tinute mai ceva ca printesele din povesti ele sa stea toata ziua n pat si cineva e obligat la ele sa le intretina 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Unele femei UNELE gandesc ca ele trebuie sa fie tinute mai ceva ca printesele din povesti ele sa stea toata ziua n pat si cineva e obligat la ele sa le intretina 

Cine e prost sa acorde atentie unei asemenea erori a evolutiei, merita tot ce o sa pateasca de la ea si de la musita ei.  :laugh2 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Cine e prost sa acorde atentie unei asemenea erori a evolutiei, merita tot ce o sa pateasca de la ea si de la musita ei.  :laugh2 

 

 

 

Ma nu zic sa nu ai o relatie e normal pentru orice om dar la inceput stai atent si analizeaz.o vezi cum stie sa abordeze viata si daca observi diferente majore intre ce ai fi facut tu in momentu ala si ce a facut ea scapa cat mai repede altfel esti distrus

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Te exploatează :))))

 

Imi permit sa fac o remarca referitor la ce a spus Godfather 

Eu stiu ca barbatul trebuie sa fie un strop mai frumos ca dq deci nu ma mira ca il cauta femeile avand in vedere corpul lui urat 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Imi permit sa fac o remarca referitor la ce a spus Godfather 

Eu stiu ca barbatul trebuie sa fie un strop mai frumos ca dq deci nu ma mira ca il cauta femeile avand in vedere corpul lui urat

 

nu vorbi urât de Nașu, ca te trezești cu Luca Brasi la ușă :)))
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Ma nu zic sa nu ai o relatie e normal pentru orice om dar la inceput stai atent si analizeaz.o vezi cum stie sa abordeze viata si daca observi diferente majore intre ce ai fi facut tu in momentu ala si ce a facut ea scapa cat mai repede altfel esti distrus

Aia in care esti victima a unei escrocherii/santaj de orice fel (emotional, sexual, social etc.) nu este o relatie de dorit. Mai bine fara relatie decat una in care sa fii victima. 

Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Imi permit sa fac o remarca referitor la ce a spus Godfather 

Eu stiu ca barbatul trebuie sa fie un strop mai frumos ca dq deci nu ma mira ca il cauta femeile avand in vedere corpul lui urat 

You, handsome devil...

 

https://images.maskworld.com/is/image/maskworld/bigview/lucifer-deguisement--mw-111027-1.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Aia in care esti victima a unei escrocherii/santaj de orice fel (emotional, sexual, social etc.) nu este o relatie de dorit. Mai bine fara relatie decat una in care sa fii victima. 

 

Atunci ai grija sa nu fi tu victima  :laugh2 

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...