Sari la conținut

Rezolvare problema cont


Postări Recomandate

  • Oras:UNDE VREA PULA MEA
  • Oras:UNDE VREA PULA MEA

Am o problema cu contul meu.

S-a resetat si de la culoarea galbena-serious contributor am revenit ca la inceput nemaiavând nici mesagerie .

Piaicuts! Poti rezolva, te rog??

 

Ms

Mai fa o postare, nu conteaza pe care topic(unde vrei tu) si vei reveni la culoarea galbena. ;)  Succes !  

  • Like 5
  • Minus 16
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Si eu mi-am pierdut brusc mesageria sI calitatea de vip member, pisicuts! Rezolva problema! E inadmisibil sa fiu sabotat asa!

 

 

best_star, on 13 Dec 2017 - 08:31, said:

 

Mai fa o postare, nu conteaza pe care topic(unde vrei tu) si vei reveni la culoarea galbena.

 

Fa cum a zis #best star si se rezolva

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare, nu stiu daca postez unde trebuie, daca nu, imi cer scuze pe aceasta cale.

Vreau sa imi fac upgrade la cont (momentan e cont free)...sa trec la cont premium. Problema e ca la logare pe pagina cu alegerea metodei de plata nu imi recunoaste user-ul si parola. Nu fac ceva corect?

Ma puteti indruma careva?

Multumesc.

Link spre comentariu
  • Oras:BXL
  • Oras:BXL

Salut,

 

cum ma loghez pe forum de fiecare data (eh, private browsing :innocent) sunt logat, dar ca si membru banat (no idea why, am avut contul din 2011 incoace, dar nu prea vizitez, s-o fi intamplat ceva intre timp, postari poate n-am avut niciodata).
Anyway. Mi-am platit taxa, acum is premium, dar doar cand ma loghez prin nimfomane.com/inscriere, si revin la forum de acolo.
Daca ma loghez direct in forum, no luck. Se poate remedia?

o zi frumoasa,
z.

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

ce sa zic ..ce ai facut in ultimul timp aici pe forum .....ti-a venit cat de cat inapoi.Concluzia o tragi singur

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator nicol bruneta
Reputație: 0

Am o problema cu contul meu.

S-a resetat si de la culoarea galbena-serious contributor am revenit ca la inceput nemaiavând nici mesagerie .

Piaicuts! Poti rezolva, te rog??

 

Ms

 Buna si eu am aceiasi problema ma poate ajuta cineva 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si eu mi-am pierdut brusc mesageria sI calitatea de vip member, pisicuts! Rezolva problema! E inadmisibil sa fiu sabotat asa!

 

 

Pai la albastru trebuie sa revin,, ca asa n-am facut nimic

 

 

Ce emotii ai avut..

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...