Sari la conținut

haideti sa facem ceva


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Eu am incercat sa discut cu el prin Pm dar o saptamana parca a durat linistea. De atunci a reinceput minusarea si bataia de joc. Nu doar la adresa mea ci si a celelorlati useri. Pisicuts ar trebui sa ia masuri, dar de la un timp acest forum parca este ca o casa fara stapan. :(

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

chiar nu se poate face nimic in privinta lui " despacito " pana la urma suntem aici sa discutam despre fetite nu sa ne batem joc unu de celalalt

nu ca tu ai fi tare bun...

alcapone007

Maistru Curvar

  • photo-thumb-186290.jpg?_r=1448442817
  • Maistru Curvar
  • star11.gif
  • 150 Postari:
  • Inscris la:

    03 November 2015

  • Reputatie:36
  • Locatie:oradea

Postat Ieri, 16:02

oare in oradea sunt fete care sunt pe treaba lor?? fara peste ma refer..in ultimele 3 vizite la fecare era cate unu 
 
 
 
 
 
 
 
 
#2 icon_share.png>d r 4 g 0 5<

c0d3 m0nk3y

  • photo-thumb-241253.jpg?_r=1501406168
  • >Serious Contributor<
  • 5stars.gif
  • 766 Postari:
  • Inscris la:

    29 July 2017

  • Reputatie:569
  • Locatie:IT

Postat Ieri, 16:37

Sunt! 
 
 
 
 
 
#3 icon_share.pngalcapone007

Maistru Curvar

  • photo-thumb-186290.jpg?_r=1448442817
  • Maistru Curvar
  • star11.gif
  • 150 Postari:
  • Inscris la:

    03 November 2015

  • Reputatie:36
  • Locatie:oradea

Postat Ieri, 16:40

care sunt alea?? te rog sa imi spui si mie 
 

plus ca intr.un timp am crezut ca sunteti unu si acelasi  :rax2  , si mai este un @alcapone galben  :laugh2  :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

justlove...am intrebat si eu...deja au ajuns aici o gramada de fete noi...si nu cred ca eu am jignit pe cineva vreodata pe acest grup...scuza ma

care ii treaba cu fetele?

 @despacito cand nu isi ia pastilele nu ii el :laugh2

RAMAI pe subiect nu baga alte fete, ca nu ii vb de nici o fata in topicu deschis de tine...

  • Like 4
  • Minus 15
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

care ii treaba cu fetele?

 @despacito cand nu isi ia pastilele nu ii el :laugh2

RAMAI pe subiect nu baga alte fete, ca nu ii vb de nici o fata in topicu deschis de tine...

 

Eu cred ca alcapone007 se referea la faptul daca sunt fete fara ,,impresar'' sau macar sa nu fie vizibil, fiindca nu prea este comfortabil sa simti ca este cineva in camera alaturata sau sa vezi jos in fata blocului pe unul fumand si avand o privire...nelalocul ei, sa zicem.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Eu cred ca alcapone007 se referea la faptul daca sunt fete fara ,,impresar'' sau macar sa nu fie vizibil, fiindca nu prea este comfortabil sa simti ca este cineva in camera alaturata sau sa vezi jos in fata blocului pe unul fumand si avand o privire...nelalocul ei, sa zicem.

ce treaba are cu TITLU TOPICULUI???

  • Like 4
  • Minus 16
Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

Mai pula tu de ce ai postat de 2 ori? Si mai ziceai pe alt topic ca cel care a postat tot asa face reckama gratuita. Ia zi: te doare cat esti de prost?

adrian10, ai meditat vreodata ca despacito, poate fi un membru vechi si respectat din forum?

poate a recurs la un cont diferit pentru o rade, a lua la misto lumea pe aici.

poate are el o frustare in legatura cu tine, justlove, roxana ta si alti useri.

de prost sigur nu-i prost,asta e doar un rol din viata lui.

cine stie, poate se simte marginalizat pe forum si din cauza asta refuleaza.

ps:ar trebui sa te gandesti la un user vechi care avea treaba cu masajul, fiindca acolo are interventii mai la locul lor un pic.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

adrian10, ai meditat vreodata ca despacito, poate fi un membru vechi si respectat din forum?

poate a recurs la un cont diferit pentru o rade, a lua la misto lumea pe aici.

poate are el o frustare in legatura cu tine, justlove, roxana ta si alti useri.

de prost sigur nu-i prost,asta e doar un rol din viata lui.

cine stie, poate se simte marginalizat pe forum si din cauza asta refuleaza.

ps:ar trebui sa te gandesti la un user vechi care avea treaba cu masajul, fiindca acolo are interventii mai la locul lor un pic.

Ds.Este membru de vreo 2 ani:inspire, mirceasex.usrusr este tot el avea acelasi comportament, doar ca acum acesta este dus la extrem.Hai sa iti dau un exemplu: la o recenzie recenta de-a mea la o fata din Cluj mi-a dat minus.L-am intrebat frumos in PM de ce a procedat asa.Raspunsul lui a sunat ca asa:fiindca promovezi tarfele din Cluj.Asta in contextul in care el tot pe sectiunea masaj fin Cluj se invarte.:D
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mda , ii trebe bani =))

Si noi il credeam doar un simplu idiot. Deci asta este adevaratul motiv pentru care fute toate topicele. Uite unde se ascundea adevaratul peste, futu-i ceara lui.:)
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

Ds.Este membru de vreo 2 ani:inspire, mirceasex.usrusr este tot el avea acelasi comportament, doar ca acum acesta este dus la extrem.Hai sa iti dau un exemplu: la o recenzie recenta de-a mea la o fata din Cluj mi-a dat minus.L-am intrebat frumos in PM de ce a procedat asa.Raspunsul lui a sunat ca asa:fiindca promovezi tarfele din Cluj.Asta in contextul in care el tot pe sectiunea masaj fin Cluj se invarte.:D

adrian10. mai mult ca sigur l-ai deranjat cu ceva.sigur troleaza(daca asta e termenul potrivit).si sub user despacito refuleaza tot

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

adrian10. mai mult ca sigur l-ai deranjat cu ceva.sigur troleaza(daca asta e termenul potrivit).si sub user despacito refuleaza tot

 Daca faptul ca scriu recenzii, ca aduc, sau am adus informatii utile pentru alti membrii il deranjeaza, cel mai simplu ar fi sa ma ignore. In fine.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Eu zic (si ti-am zis si mai demult) sa il ignori tu.

Cum îi face careva jocul , cum se dezlantuie si provoaca scandal.

 

 Ok, o sa incerc sa il ignor, dar vezi tu ca fute la topice in prostie si mai nou si cere bani ca sa se opreasca.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...