Sari la conținut

Cleo....


madalinmad

Postări Recomandate

Vizitator gingo
Reputație: 0

Da gingo.. Adevarat grăiești... Dar alea care spui tu deja se incadreaza in categoria de lux si km ustura buzunarele !

 

Desi ai crede ca tind spre cele cu putini clienti si reguli stricte sa stii ca nu e asa. De obicei astea mai selective... cel putin astea tinere... vor "dragoste" nu sex. Merge o vizita... doua... doar ca sa zici ca ai futut ceva "frumos".

 

Dar sa stii ca de multe ori unele mai putin "apreciate" sunt cele care rup patul in doua... si au atitudinea aia perversa ... pe care o caut eu... asa ca personal ... aleg implicarea, serviciile si gfe-ul in detrimentul aspectului... ca pana la urma nu merg cu ele pe strada... 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0786501175
  • Oras:Tecuci
  • Telefon: 0786501175
  • Oras:Tecuci

S-a facut lumina cu donsoara asta, a mai fost cineva de curand la ea , imposibil sa nu fi fost cineva atata timp cat ea are anunt si acum pe publi, daca nu ar avea clienti banui ca ar fi parasit orasul?! Stie cineva mai multe detalii in privinta ei, s-a vorbit cu ea referitor la acuzatii ? Multumesc anticipat si ciocane tari va doresc !

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Analize ti-ai facut neluionel? Vezi ca acest virus HPV e letal uneori cauzand cancer . Vestea buna e ca daca ai imunitate buna corpul il poate elimina in timp. E bine sa iti faci un set de analize pentru liniștea ta! Numai bine!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0786501175
  • Oras:Tecuci
  • Telefon: 0786501175
  • Oras:Tecuci

Analize ti-ai facut neluionel? Vezi ca acest virus HPV e letal uneori cauzand cancer . Vestea buna e ca daca ai imunitate buna corpul il poate elimina in timp. E bine sa iti faci un set de analize pentru liniștea ta! Numai bine!

Multumesc !!! Nu am fost la ea dar vroiam sa trec,cred ca o sa pun frana in cazul asta, si totusi fata presteaza in continuare,de ce ?
Link spre comentariu

Buna ziua,

Am fost si eu la Cleo inainte de pasti si am zis sa scriu si eu o recenzie.

Sunat , programat ajuns la ea am stat putin de vorba cat am fumat o tigara dupa care ma invita in dormitor incepe cu un FK demential dupa care incepe actiunea.

 

Oral neprotejat executat foarte bine cu atentie la zonele adiacente voi da nota 9

 

Normal protejat se misca bine din toate pozitiile, finalizat in balon, nota 9

 

Gfe 9

 

Igiena ireprosabila nota 10

 

Locatie undeva prin mazepa zona prelungirea traian 

 

Halatu a fost 150numarul 250 ora

 

Inainte sa plec am intrebat-o daca si-a facut analizele si mi-a spus ca da si ca este in regula.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0786501175
  • Oras:Tecuci
  • Telefon: 0786501175
  • Oras:Tecuci

Deci cineva greseste , mi-am pus si eu intrebarea de ce presteaza in continuare daca-i bolnava , deci ea nu se simte vinovata in tot scandalul asta, ori baietii s-au imbolnavit din alta parte , ori noi gandim cu capul de jos !! Sincer mie cam teama sa trec pe la ea !

Link spre comentariu
  • Telefon: 0786501175
  • Oras:Tecuci
  • Telefon: 0786501175
  • Oras:Tecuci

Fata nu-i activa pe forumul acesta, dar daca o mai viziteaza cineva sa o atentioneze despre forum, eventual poate pune niste poze cu rezultatul analizelor si atunci, bingo ar avea credibilitate totala !

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Pai , cred ca va dati seama ca nu avem credibilitate! Cleo poate spune ca a facut analizele si e totul ok... dar pana nu avem dovezi, sunt inutile vorbele . Poate fi si o razbunare ... daca s-a molipsit de la un client o da si ea mai departe...

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Buna seara,

 

Fiind si eu client fidel la Cleo din octombrie incoace, afland de le ea de posibila infectare cu hpv am mers si eu la un laborator de analize si am facut urmatoarele analize

Eu nu te învinui de nimic, dar ai numai 2 postări și ambele la adresa domnișoarei, in care o descrii de bine. Repet, nu te învinuiesc de nimic dar în același timp mi-e greu sa am încredere în tine.

 

A mai fost cineva de curând la domnișoara și și-a făcut ceva analize?

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...