Sari la conținut

Andra, colega cu Blonda senzula 100/200 0721758272


Postări Recomandate

"Cine se aseamana se aduna" este foarte valabil in cazul domnisoarei,colega Alexandrei o femeie pe cinste.Am fost in sfarsit la aceasta si pot spune cu certitudine ca este o fata extrem de calda,si la propriu si la figurat.Asadar,ne-am sarutat,ne-am iubit,mi-a facut si un oral foarte misto(nu deep pana la lacrimi,nu stilul smuls,nu hardcore,dar foarte foarte pasional,asa cum imi place de altfel) si apoi ne-am futut,ne-am futut mult si bine fara sa imi para vreo clipa ca nu ii place sau ca asteapta the next client.Note nu dau pentru ca mi-a placut prea mult si binenteles sunt foarte subiectiv.O recomand,da binenteles!

Spor!

PS:la 100ron/numarul este pomana.

  • Like 4
Link spre comentariu

Seara buna tuturor! 

Din nou o recenzie atipica pentru mine. Din nou scriu din proprie initiativa pentru ca am dat astazi peste una dintre cele mai iubarete fete pe care le-am intalnit in viata. Este vorba despre Andra, colega Alexandrei, blonda senzuala. Fara sa fi facut recenzie fratele Temujin, stiam despre fata de la Alexandra (am vizitat-o la noul ei loc de munca) si m-a asigurat ca a ei colega va fi pe gustul meu.

 

Nu am avut niciun dubiu ca n-ar fi asa, insa revin cu o precizare referitor la ce am simtit eu: rar mi-a fost sa intalnesc o persoana cu atat de mare dorinta de a fi iubita! Si nu exagerez cu nimic. Am gasit la ea tot ce am cautat in acesti ultimi ani, in care calitatea devine prioritara in detrimental cantitatii.

 

Sa va spun cum a decurs intalnirea dintre noi. De cum mi-a deschis usa, fata a afisat un zambet larg, a fost tot timpul zambareata, parca ne stiam de-o viata. Stia ca sunt “de-al casei” din conversatiile pe care le-am avut cu ea la telefon, motiv pentru care nu mi-a fost greu sa o aduc pe calea pe care mi-o doresc eu intr-o vizita, acolo unde crisparea si inhibitia trebuie lasate deoparte si sa intervina relaxarea fiecaruia dintre noi. Chiar asta s-a intamplat, dupa ce fata a facut dusul de rigoare, ne-am retras in camera de joaca si am inceput cu un preludiu lung, lung, plin de imbratisari si sarutari (Aici sper sa nu primesc replici acide de la carcotasii forumului, fiecare se duce sa se manifeste cum vrea pentru ca fiecare dintre noi cautam altceva de la o astfel de intalnire.). Eu m-am dus sa ofer si sa primesc dragoste pentru ca, probabil, asa am fost eu programat genetic. No comment. Nu stiu si nu pot sa ma comport altfel. In fine, am primit exact ce am cautat. Desi mi-a marturisit mai tarziu, Andra era un pic stresata inainte sa ne vedem noi. Ei bine, mi-a spus ca am reusit sa o relaxez foarte tare si sa ii fac un inceput de zi frumos (am fost primul client).

 

Si uite-asa am petrecut cu fata o ora de dragoste presarata cu imbratisari si sarutari pasionale, 69 si apoi sex frumos si fara graba cu LOT si misionar, insa modul in care s-a comportat Andra pe tot parcursul vizitei si mai ales in timpul actului si cu cata dragoste m-a tratat, m-a determinat sa scriu aceste randuri din proprie initiativa si ma voi reintoarce cu siguranta la ea.

 

Si acum recenzia ca la carte:

 

ASPECT FIZIC – 9 Aici vorbim doar de gusturile mele, fata este frumusica, putea fi si mai frumoasa daca nu se abatea de la naturalete prin vopsire de par, piercing deasupra buzei si tatuaje, 1,65m, constitutie normala.

 

GFE -10 – fara dar si … fara poate!

 

SEX ORAL- 10 – stie ce face si face bine

 

SEX NORMAL -10 cu felicitari. Placerea a fost reciproca si … asta e tot ce conteaza!

 

IGIENA -10 curata, aspect placut, mirosea frumos, a facut dus inainte.

 

69 –  10 – a primit si a oferit la randul ei ce trebuia oferit.

 

ANAL – Nu stiu si nu ma intereseaza

 

FRENCH KISS - DA – si fara asta nu m-as fi prezentat la ea.

 

LOCATIE – 9 – dau aceasta nota doar pentru faptul ca sunt altele cu o clasa mai sus si care merita nota maxima. In realitate, nu ma intereseaza acest aspect prea mult.

 

raport calitate pret - 10 – 100 fin/ 200 ora. Consider ca isi merita banii ceruti, motiv pentru care cu siguranta o voi revizita

 

concluzia:

Este o fata frumusica care se pare ca a suferit in viata. Si mai mult de asta, se pare ca a suferit tocmai pentru ca si-a dorit sa fie iubita si nu a primit asta. Si sunt ferm convins ca doar de asta a primit tot ce i-am oferit.

 

Sper cat mai multi dintre voi sa primeasca ceea ce am primit eu. Am mai spus-o si am s-o repet oridecateori voi avea ocazia, in orice recenzie: Ceea ce veti darui, aceea veti primi! Incercati sa fiti oameni, incercati sa fiti buni si veti primi inapoi tot ce ati daruit. Purtati-va cu fata asa cum v-ati dori sa se poarte si ea cu voi. Faceti-va placuti si veti primi inzecit! Ganditi-va ca si fata la care mergeti este om, are si ea suflet, purtati-va frumos cu ea si veti fi rasplatiti cu dragoste. Si mai ganditi-va ca am ajuns sa cunoastem astfel de fete din cauza unor suferinte de-ale lor din trecut, nicidecum de bine ce le este.

Si sa nu ma injurati prea tare si nici sa ma acuzati pe nedrept.

Dragoste si iubire, pace si liniste!

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

Am cunoscut-o pe donsoara, apreciez faptul ca m-a asteptat jos la scara, am vazut-o direct mi-a sculat pula, creata, cu un pierce deasupra buzei, fara sa fie machiata prea strident, exact ce-mi doream, ajuns in lift am inceput sa ne sarutam, deja cicatrice era si mai apt pentru joaca, ajungem in camera, incepe sa se dezbrace, unora posibil sa nu le placa urmele care cred eu sunt de la o nastere, dar pe mine nu m-a deranjat, ma gandeam ca dau intr-un milf si asta-i tot ce conteaza, ca oral o suge bine, desi putin timida la inceput ca paream supeeeeer excitat si ii era frica sa nu explodez in gura ei fara sa-i dau extra-ul, dar dupa putin timp s-a relaxat si a inceput sa-l ia pe cici la vacuum, de numai stiam de mine, o mai futeam si eu in gura, taca paca mergea treaba, trecut dupaia la normal, m-a calarit ea prima, dupaia am intins-o pe spate, intr-un misionar marca kritique, apoi am pus-o capra sa-i vad curu ala mare si frumos cum intru-n el cum vroia pula mea, apoi finalizat pe sani si abdomenul donsoarei...

 

note 

locatie 10 curat bam bam plm 

oral - 8-9 pentru retinerea de la inceput

normal - 9 se misca bine, imi facea loc sa vad in oglinda cum se infige in mine,  are talent

gfe - 9 

igiena - 10 facuse dus inainte sa ajung si cu toate astea n-am simtit nici un miros neplacut

 

Concluzie, m-a castigat ca si client, de abia astept sa o revad. ciocane tari baieti 

  • Like 3
Link spre comentariu

A se consmena o bila/bulina neagra pentru nerespectarea programarii. :) Nu m-as duce intr-atat de departe incat sa o numesc "tepara", pentru ca macar a avut bunul simt de a raspunde la mesaj/telefon, dar poate se mai gasesc si alti fraieri ca mine care vor sa-si petreaca o dupa amiaza de duminica  placuta si nu reusesc din cauza ca baga alti clienti in fata ta si te mai pune sa mai astepti minute/ore in plus. Ma rog, minusul asta il gasesti chiar si pana la cei mai laudati pomi, asa ca intotdeauna e bine sa ai un back-up plan.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

A se consmena o bila/bulina neagra pentru nerespectarea programarii. :) Nu m-as duce intr-atat de departe incat sa o numesc "tepara", pentru ca macar a avut bunul simt de a raspunde la mesaj/telefon, dar poate se mai gasesc si alti fraieri ca mine care vor sa-si petreaca o dupa amiaza de duminica  placuta si nu reusesc din cauza ca baga alti clienti in fata ta si te mai pune sa mai astepti minute/ore in plus. Ma rog, minusul asta il gasesti chiar si pana la cei mai laudati pomi, asa ca intotdeauna e bine sa ai un back-up plan.

mica faptura marisa...e vecina!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...