Sari la conținut

Postări Recomandate

A mai reusit careva sa dea de fata asta ? De 3 saptamani e cam off.

da...din pacate am avut eu ghinionul sa dau de ea si sa-mi iau teapa...pana la urma ESTE teapa nu cum o disculpa cineva mai sus...incarcat cu 4 euro pe nr

0785333103,imediat dupa ce am intrebat-o daca a primit ,a iesit si mi-a dat ignore...am contactat-o imediatr dupa alt id de mess,mi-a raspuns ca ea este Adry si i-am spus ca tocmai i-am reincarcat 4 euro pt ca am mers pe incredere dupa care a iesit si la fel ignore...

Link spre comentariu

da...din pacate am avut eu ghinionul sa dau de ea si sa-mi iau teapa...pana la urma ESTE teapa nu cum o disculpa cineva mai sus...incarcat cu 4 euro pe nr

0785333103,imediat dupa ce am intrebat-o daca a primit ,a iesit si mi-a dat ignore...am contactat-o imediatr dupa alt id de mess,mi-a raspuns ca ea este Adry si i-am spus ca tocmai i-am reincarcat 4 euro pt ca am mers pe incredere dupa care a iesit si la fel ignore...

si cica sex nu mai face,doar show web...pt cei care erau interesati...si eu tot in ideea de a ma convinge ca e ea am reincarcat ca ma interesa sa o vizitez.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cred ca am gasit-o pe domisoara de o dadeati disparuta. A aparut din nou pe AT cu un nou numar  de telefon.

 

ADRIANA, sex total. Pustoaica sexy si provocatoare ofer companie intima domnil. educati, sex oral, normal, anal, div. fantezii, uro, dominare soft-hard, am si jucarii, fac si la web sau la telef. Langa Universitate. Ma si deplasez 100 L

 

0728634438

 

post-63265-0-10984000-1379351643_thumb.jpg post-63265-0-82170600-1379351646_thumb.jpg post-63265-0-76633400-1379351649_thumb.jpg

 

 

Sper sa nu gresesc dar din poze pare a fi aceeasi Adriana revenita cu un nou meniu.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Uniunea Europeana
  • Oras:Uniunea Europeana

A reusit cineva sa o prinda la telefon ? Am incercat 2 zile la rand si era inchis mereu (ma refer la nr, nou ... primele 2 sunt abandonate cam de 6 luni). Pozele sigur sunt ale ei. Imi pare cunoscuta si lenjeria intima + ca avea obiceiul sa dea tepe la web (no offence dar parca o cautati cu lumanarea cand e vorba de scam ). Totusi "meniul" asa diversificat ma cam pune pe ganduri. Oricum, cu prima ocazie cand dau de ea ii fac o vizita. 

Link spre comentariu
  • Oras:Numai deplasari
  • Oras:Numai deplasari

mie nu mi-a dat teapa, mi-a facut un show la web inainte de vara candva, prima oara i-am cerut web de confirmare sa ma asigur ca daca tot iau teapa macar sa fie de la o fata :)) pe urma i-am trimis cod pt 6 euro. in timp ce imi facea show am vorbit la telefon, mi-a placut mult fata facea ce-i spuneam si avea un corp frumos mai ales tzatzele. Si ce m-a mirat cel mai mult ,chiar s-a tinut de cuvant la partea cu 6 euro juma de ora, si nu a incercat sa-mi dea vrajeala dupa cateva minute. in timp ce facea show a mai intrat o fata goala in camera, colega ei, a spus ca fac show impreuna la 18 euro, m-as fi riscat tinand cont ca  s-a tinut de cuvant prima data, dar n-am mai vazut-o pe mess :(

 

http://postimg.org/image/sa8cul79v/

 

ps. fata de mai sus cu tatuajele nu pare a fi adriana

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...