Sari la conținut

0748822873 tanara si jucausa


andicom

Postări Recomandate

  • Telefon: hard_well
  • Oras:Pitesti
  • Telefon: hard_well
  • Oras:Pitesti

Si mie mi-a atras atentia dsra, prin urmare am incercat si am reusit sa vorbesc cu ea la telefon, vineri. A vorbit frumos si ca servicii mi-a precizat: oral si normal, totul protejat la preturile mentionate mai sus de colegu'.

 

In schimb, mi-a zis ca incepand cu ora 17 (vineri), are locatie la o pensiune in Stefanesti.

 

De preturi nu mai vorbesc, depinde de prestatie in primul rand, trebuie verificat.

Link spre comentariu

Am sunat-o eu pe domnisoara,am stabilit o intalnire, locatie hotel Ambient,este bruneta, destul de draguta si atenta la cerintele tale, pupacioasa, slabuta, de recomandat celor care le plac fetele skinny.Locatie ok, dus, prosoape curate, per total o experiență extrem de placuta pe care cred ca o sa o repet cat de curand, nu te grăbește nu se uita la ceas, si cel mai important nu te considera doar un client ci mai degrabă se comportă cu tine ca si cum ai fi iubitul ei. Singurul ei minus e ca nu are sani dar in rest de la mine un 10 pe linie.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: hard_well
  • Oras:Pitesti
  • Telefon: hard_well
  • Oras:Pitesti

Am sunat-o eu pe domnisoara,am stabilit o intalnire, locatie hotel Ambient,este bruneta, destul de draguta si atenta la cerintele tale, pupacioasa, slabuta, de recomandat celor care le plac fetele skinny.Locatie ok, dus, prosoape curate, per total o experiență extrem de placuta pe care cred ca o sa o repet cat de curand, nu te grăbește nu se uita la ceas, si cel mai important nu te considera doar un client ci mai degrabă se comportă cu tine ca si cum ai fi iubitul ei. Singurul ei minus e ca nu are sani dar in rest de la mine un 10 pe linie.

Poti sa mai completezi un pic recenzia ta?

Locatia a fost a ei sau ai platit tu?

Cam cat a durat intalnirea si cate nr? Ceva detalii despre oral, normal, per total....

 

Ce e bun pentru tine, nu e neaparat bun pentru toata lumea si de aceea trebuie sa detaliezi un pic recenzia, ca sa ne facem si noi o idee.

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

E ok fata....

Pe scurt,caci scriu pe graba...

Servicii: Oral si normal (ambele protejate,posibil ca la urmatoarele vizite oralul sa fie neprotejat)

Locatie: Pensiunea Florica - Stefanesti

Igiena personala: Curata,fara mirosuri,a intrat la dus imediat dupa ce mi-am favut eu

Comportament: Foarte ok,nu m-a grabit deloc,a raspuns la telefoane inainte si dupa actiune,puse pe silent in timpul actiunii

Aspect fizic: Bruneta slim,carnea tare,corp tonifiat

Cadou: 150 finalizarea

De revenit: Da

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Am avut si eu puțin timp și am văzut.o azi pe acesta fata.

Locația o are la Hotel Blue Night.

Preturi 250 ora si 150 nr, oral nep si np.

Mi s.a părut prețul cam mare per total, mai ales ca nu face CIM.

Ca minusuri, parca e puțin mai uratica decât în poze, sâni mici, neepilata chiar deloc pe mâini și pt mine unul, nici la corp nu mi s a părut extraordinara pt prețul cerut.

Plusuri, vb frumos, calm, incearca să te facă să te simți bine, dar doar atât.

Nu am avut încredere, așa că am plecat.

Va doresc bafta!

  • Like 4
Link spre comentariu

Buna!Eu sunt Andra,sunt fata din acest topic si sunt noua in oras.Serviciile mele sunt: sex oral (neprotejat,in functie de igiena), sex normal protejat, preludiu (saruturi,mangaieri), finaliazare corporala si faciala.Tarifele mele sunt urmatoarele:

100 Ron - 15 min 

150 Ron - 30 min

250 Ron - 60 min

Ma deplasez si la hoteluri/pensiuni la cererea clientului dar la tariful de 200 Ron/1 finalizare - 30 min

Tarifele nu se negociaza.Nu accept persoane cu bile,agresive si prost crescute,avand dreptul in acest sens sa imi selectez clientela.Programul de lucru este 11.30 - 00.30

 

 

 

post-252451-0-68964600-1513989292_thumb.jpeg

post-252451-0-32259700-1513989303_thumb.jpeg

post-252451-0-30578900-1513989319_thumb.jpeg

post-252451-0-69275300-1513989337_thumb.jpeg

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Cuba
  • Oras:Cuba

Mai activeaza ? 

din fericire nu , am vizitat-o in decembrie anul trecut , o experienta de toata jena , femeia cred ca are probleme cu capul , a facut tot ce se putea pentru a fi cat mai rau si chiar i-a reusit . 

oral protejat chiar daca la telefon zicea ca face fara , 5 cu indulgenta nu cred ca a facut mai mult de 1 minut

normal de nota 5 , pe repede inainte , fara nici o implicare , la solicitarea ei am incercat diferite pozitii cu insistentele de rigoare sa termin ca o finalizare inseamna 10 - 15 minute  :angry:  . mi-a propus sa mai prelungesc cu 10 minute si sa mai dau 50 de lei , chiar aiurea faza , eu nu stiam cum sa plec mai repede de acolo. 

Finalizare in prezervativ , spalat , achitat 100 inainte de actiune si am plecat cu un mare regret 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...