Sari la conținut

Referitor acest salon masaj ( 0765327278 )


ciccix991

Postări Recomandate

  • Oras:rome
  • Oras:rome

Buna tuturor, stiu ca redeschid o sectiune cam veche, dar avand in vedere ca sunt venti in vacanza in Romania dupa cativa ani, asi dori mai multe informative de stare acestuia centru (pe fb pare a fi inca activa): in particolar de servicile si extra daca sunt acceptate?

Ps. Acu 2 ani in urma am trecut de do a ori si alesesem o fata roscata draguta, dar non voiam sa fiu prea nepoliticos cu ceneri mai particulari.

Va multumesc de inainte draghi colegii.

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Buna tuturor, stiu ca redeschid o sectiune cam veche, dar avand in vedere ca sunt venti in vacanza in Romania dupa cativa ani, asi dori mai multe informative de stare acestuia centru (pe fb pare a fi inca activa): in particolar de servicile si extra daca sunt acceptate?

Ps. Acu 2 ani in urma am trecut de do a ori si alesesem o fata roscata draguta, dar non voiam sa fiu prea nepoliticos cu ceneri mai particulari.

Va multumesc de inainte draghi colegii.

Draga ciccix991 eu iti recomand sa mai ramai in Romania ( e tara noastra, a celor care stam in ea si ii vorbim corect limba), si mai mergi la scoaala.

Daca nu doresti, si consideri ca esti doxa de limba romana, iti recomand sa ramai in tara adoptiva, si sa ne lasi, nu iti mai bate joc de limba noastra.

Link spre comentariu
  • Oras:rome
  • Oras:rome

Buna seara, nu stiam ca situl asta a devenit un curs de romana. Nu am uitat de tara unde ma-m nascut si nu a fost in intentia mea sa imi bat joc de limba ea, avand in vedere ca nu am avut ocazia sa invat la scoala aici. Daca aduc asemenea deranj voi pune intrebare in limba engleza si voi astepta un raspuns de asemenea.

 

P.S. Imi dau seama ca chiar si cu acest mesaj am facut greseli si îmi cer scuze.

Link spre comentariu

  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Buna seara, nu stiam ca situl asta a devenit un curs de romana. Nu am uitat de tara unde ma-m nascut si nu a fost in intentia mea sa imi bat joc de limba ea, avand in vedere ca nu am avut ocazia sa invat la scoala aici. Daca aduc asemenea deranj voi pune intrebare in limba engleza si voi astepta un raspuns de asemenea.

 

P.S. Imi dau seama ca chiar si cu acest mesaj am facut greseli si îmi cer scuze.

Spuneți sincer:

Dvs ați putea citi şi înțelege ceea ce ați scris prima dată? Eu NU am înțeles şi am citit literă cu literă!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...