Sari la conținut

CristinElla - creme si uleiuri - 0727580635


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Chiar mia facut placere sa te cunosc si ma bucur ca am reusit sa te fac fericit pe ziua de azi 😘😘😘😘 si merci inca odata pentru bomboane 😉😉💋💋

N-ai pentru ce. Placerea a fost si de partea mea.

Esti o draguta.

Te pup si ai grija de tine!! :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

pentru ca auzisem ca va pleca cat de curand din oras si pentru ca o cunosc pe Cristina de vreo 2-3 anisori am zis sa dau repede o fuga sa o mai vad pentru ultima oara .....am sunat-o si mi-a spus ca este libera am urcat cele 4 etaje si m-am infiintat la usa ... revederea cu Cristina este intotdeauna o placere deoarece este o fata dezghetata si care ii place caterinca la maxim ....am ras si am glumit pe diferite teme astfel ca daca la inceput am venit un pic cam stresat am plecat de acolo plin de voie buna .Stie sa destinda persoanele pe care le cunoaste si nu este nevoie decat de o scanteie sa te faca sa te simti bine ,sa te destinda numai prin prezenta ei ....este in primul rand o buna interlocutoare .Despre sex ce sa mai vorbesc bestial ca intotdeauna asezonat cu de toate dar partea asta este pentru mine mai putin importanta decat faptul ca in prezenta ei te simti relaxat ca si cu o "prietena " veche cu care gasesti imediat ceva de povestit .....Camera micuta cu o oglinda imediat langa pat ,astfel ca ai posibilitatea sa vezi practic toate actiunile si zvarcolirile partenerei ,o lumina difuza si excitanta este imposibil sa nu te provoace instantaneu la o erectie si o dorinta de actiune....tipa este ca o tigroaica in pat ....face un oral ca o disperata si are niste miscari ondulatorii atat deasupra cat si dedesupt incat ...scoala si un mort daramite un mosulet ca mine .....in orice caz cand am plecat de la ea ma simteam parca mai tanar cu 10 ani si parca imi venea sa fluier asa cum nu mi s-a mai intamplat de mult ....

iar in final si o veste buna ...se pare ca nu va sta prea mult pe afara si se va reintoarce inapoi ...daca o recomand ? nu ..nu o recomand nimanui ...nu va duceti la ea .

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Buna baiatu mam intors dar ne auzim mai dupa amiaza ...acesta e noul nr 0727942582

fata ia baga-i si whatsapp la nr asta nou. Alte detalii nu ne mai dai si noua, locatie servicii etc...?
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...