Sari la conținut

CristinElla - creme si uleiuri - 0727580635


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Poi uni ie riscu la Cristinella ??? La ia ie garantat futaiu dreaq !!! Ci naiba...doar tu neai convins cind ai gasito cai talent di fatah. Stai asa...cum ii ziseai tu...staaai sami aduc aminti, ca doar io am cetit tăți clasici dipi Nimfo. Printri cari Kingu...johnholmes asta...poati pi iel ciel moi mult. Gata...meam amintit !

 

Dulşi ca Melasa !!! Moi ti minti ? Da ia zi...zi motivu adivarat dice ioi zis asa !

 

:)

Link spre comentariu
  • Oras:Retras
  • Oras:Retras

Poi uni ie riscu la Cristinella ??? La ia ie garantat futaiu dreaq !!! Ci naiba...doar tu neai convins cind ai gasito cai talent di fatah. Stai asa...cum ii ziseai tu...staaai sami aduc aminti, ca doar io am cetit tăți clasici dipi Nimfo. Printri cari Kingu...johnholmes asta...poati pi iel ciel moi mult. Gata...meam amintit !

 

Dulşi ca Melasa !!! Moi ti minti ? Da ia zi...zi motivu adivarat dice ioi zis asa !

 

:)

am gustat din ea.

Link spre comentariu
  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa

Cristina! O adevărată gheișa care mi-a oferit o oră plină de erotism! Am intrat pe ușă cu un mic zâmbet pe buze și am plecat cu alt zâmbet... întins până aproape de urechi 😊. Cristina are un talent formidabil să se muleze pe dorințele celui ce o vizitează (cel puțin acest lucru a fost valabil în ceea ce mă privește). Cristina mi-a făcut ziua mult mai frumoasă! 😊

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Retras
  • Oras:Retras

Cristina! O adevărată gheișa care mi-a oferit o oră plină de erotism! Am intrat pe ușă cu un mic zâmbet pe buze și am plecat cu alt zâmbet... întins până aproape de urechi . Cristina are un talent formidabil să se muleze pe dorințele celui ce o vizitează (cel puțin acest lucru a fost valabil în ceea ce mă privește). Cristina mi-a făcut ziua mult mai frumoasă!

gheisele sunt la japolanda ba asta e doar o curva care stie sa o suga bine!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...