Sari la conținut

0763276256


newbie79

Postări Recomandate

  • Oras:focsani
  • Oras:focsani

salut baieti ,,as vrea sa va duc la cunostinta o nuoa aparitie in focsani,,sunt 2 fete,una e un pic mai "veche" pe meleagurile noastre si nu as vrea sa ma opresc asupra ei,inalta,bruneta,sani maricei nasoi si solduri f mari,,nici macar nu  vreau sa ma mai gandesc, :/,,,insa cealalta,micutza de statura,sani mici si un fund incredibil,,deci fetitza face tot,eu am facut un normal protejat,(prea multe detalii nu as putea da fiindca eram un pic grabit) ,cu siguranta o sa revin,preturile daca imi aduc bine aminte sunt urmatoarele : oral protejat 50

                             normal protejat 60

                             anal protejat 100

daca am uitat sa mentionez ceva intrebati si va voi raspunde,,ah locatia,,undeva in spatele pietii mari langa o farmacie care nu imi mai aduc aminte acum,oricum este un 8/10. Sa aveti spor !!!!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:focsani
  • Oras:focsani

salut,fiind nou pe aici incerc sa imi aduc contributia la acest forum. Fiind prin focsani am sunat la dameza si va informez ca aceasta este cristina care nu mai stia nimeni de ea. nu am ajuns inca la ea dar urmeaza. cum ajung las informatii. sper sa nu iau penalizari,dati crezare celor noi.

  • Minus 1
Link spre comentariu

salut,fiind nou pe aici incerc sa imi aduc contributia la acest forum. Fiind prin focsani am sunat la dameza si va informez ca aceasta este cristina care nu mai stia nimeni de ea. nu am ajuns inca la ea dar urmeaza. cum ajung las informatii. sper sa nu iau penalizari,dati crezare celor noi.

”cristina” .... la cine te referi?

Link spre comentariu

Eu am sunat acum si mi-a spus ca nu mai este valabil anuntul momentan. Slab pe Focsani! Nimeni nu raspunde, iar restul telefonul inchis ...

numarul acesta asa e, nu e valabil perioada asta insa vineri era valabil.

doar ca s-a mutat undeva pe langa quatro, o locatie mai veche cred, pe strada panduri, la ultimul etaj, apartament ok, cu ac.

vineri am fost si eu si e acum o tipa blonda, satena....... micuta de statura si nu foarte hot...banala in general.

e clar ca nu e din oras si tocmai de aceea nu e valabil anuntul momentan, e plecata. si spun ca nu e din oras pt ca eu cand am sunat-o mi-a dat adresa cu bloc si numar dar a zis sa caut ca nu stie sa explice.

am nimerit-o ...rau....... cred..... dormea....si avea o fatza care nu m-a indemnat sa stau, poate alta data nuj stiu......

150 oral si normal dar nu stiu daca merita sau nu ca nu am incercat....... dar nu m-a determinat sa fac pasul........

  • Like 2
Link spre comentariu

Am fost si eu la fata asta. Locatia ... prin Bahne. Preturi : 50- oral protejat, 60- normal protejat, 80 - combinat.

 

Tipa are un fund foarte bombat, fara celulita, gumat asa parca, sanii mici si o fatza ranita.

 

Am stat pentru un oral in lipsa de altceva. Nu prea mi-a placut. Nu accepta finalizare pe corp, limbi pe oua, s.a.m.d

 

E o tarancuta, ca sa spun asa. As mai fi mers sa dau si in fund, dar cu asa atitudine nu cred ca ma voi intoarce si in plus nici fatza nu ma atrage deloc.

 

Locatia: 9/10 - AC, fotolii imitatie piele, pat dublu. Nu am fost/invitat la baie, m-am sters cu servetele umede.

Corp: 6/10 - fundul interesant

Oral- 6/10 - o lua pana in gat (asta nu inseamna tot instrumentul), am fututo, practic, in gura pana i-a dat scuipatul pe afara :), dar m-a controlat un pic cu dintii

Pret/Calitate- 0,5 - ce dai, aia primesti. Tinand cont de piata, decat sa stai in masina, mai bine vii la apartament.

  • Like 1
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:focsani
  • Oras:focsani

mda cristina se numeste 23 ani o tipa blonduta 50-55 kg ... este o tarancuta(asa cum zice romanasul) din tulcea , am fost si eu la ea. locatie undeva in bahne la un bloc cu 2 etaje ap 11 locatia era curata  dupa finalizare m-a lasat sa folosesc toaleta bine inteles dupa ce am intrebat-o

 

am optat pt un combinat nu a vrut sex oral fara prezervativ doar cu 

nu a acceptat si alte pozitii spunand ca are o lucsatie la glezna si ca o doare foarte tare in fine mai multe chestii care ma nemultumeau printre care, dupa vreo 15 min de normal i-am spus sa faca iar un pic de oral la care imi spune ca nu mai pote face oral dupa ce a facut normal si ca asa ne-am inteles de la inceput

pret 70 ron 

in concluzie oral 5 

normal 5 ca am muncit numai eu :slap2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:un pic pe acasa,un pic pe afara
  • Oras:un pic pe acasa,un pic pe afara

Salutare! Pe la jumatea lui august,am trecut si eu pe la tipa asta.Nr. luat din Monitorul de Vrancea,m-a primit din prima.                                                                                                                                                   Locatia pe str.Rarau,in fata unui punct termic,de la Paco(La 2stejari )prima la stinga. Tipa blonduta 22-23 ani miniona,sinii mici,cu piercing la buric.Am ales un oral si normal,ambele protejate 80 .                          .Facea si anal dar eram cam grabit si am zis ca o sa revin(are un fund foarte invitant).                                                                                                                                                                                                          Locatie 9 dragut,curat,aerisit,nu am fost la baie.Corp:6 cam uritica,sinii mici,o salveaza fundul. Oral:5/Normal7.Se vede ca o face doar ptr. bani ,nu se implica.                                                                                           As zice ca merita incercata. Uitasem-e cam cu fite tipa!           

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

sal lume...azi am fost si eu la aceasta domnisoara ...dupa atatea comentarii nu cred ca are rost sa mai fac o recenzie...incerc doar sa completez cu cateva amanunte...la telefon pare super...corpul e ok...dar are o fata nasoala rau...si in plus atitudine 0...raspunde la telefon in timpul activitatii...te grabeste...nici macar nu simuleaza bine...iesit dupa un serviciu obositor de 25 de ore...plus ca la o tipa noua sunt un pic inhibat...la inceput...normal ca nu a mers repede treaba...tinand cont ca nu mi-a zis de la inceput 1 nr sau 20 de minute...dupa 10 min(intre timp a raspuns la 3 apeluri)...imi spune ca nu mai am decat 5 minute ...imi arata chiar si ceasul de pe telefon...ma enervez tare si ii spun sa o ia un pic in gura...la care ea refuza...pe motiv ca nu ne-am inteles de la inceput...(platisem un normal protejat)...in fine in cele din urma imi spune ca imi da o parte din bani inapoi ...ca ea are clienti...in concluzie...nu merita !!!...degeaba arata acceptabil la corp daca poarta fata aia hidoasa si nu se implica deloc...(nu stie cum sa faca bani mai repede)...in plus mai e si raraita...nici macar stimularea manuala nu o face cum trebuie...

GFE:0

CIM:NU

COB:NU

LOCATIE:7 DIN 10

In ceea ce priveste restul ,nu am ajuns...poate sunt eu mai pretentios...dar cand ii vedeam fata(chiar si intoarsa cu spatele imi aparea in minte)...imi pierea cheful

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

salut baieti ,,as vrea sa va duc la cunostinta o nuoa aparitie in focsani,,sunt 2 fete,una e un pic mai "veche" pe meleagurile noastre si nu as vrea sa ma opresc asupra ei,inalta,bruneta,sani maricei nasoi si solduri f mari,,nici macar nu  vreau sa ma mai gandesc, :/,,,insa cealalta,micutza de statura,sani mici si un fund incredibil,,deci fetitza face tot,eu am facut un normal protejat,(prea multe detalii nu as putea da fiindca eram un pic grabit) ,cu siguranta o sa revin,preturile daca imi aduc bine aminte sunt urmatoarele : oral protejat 50

                             normal protejat 60

                             anal protejat 100

daca am uitat sa mentionez ceva intrebati si va voi raspunde,,ah locatia,,undeva in spatele pietii mari langa o farmacie care nu imi mai aduc aminte acum,oricum este un 8/10. Sa aveti spor !!!!!

un nr de tel?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...