Sari la conținut

Adriana 0735668435 0733714153


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@Adriana,golește mesageria privată,este plină și nu poți primi mesaje în PM.

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Dupa ceva ghinioane in incercarea de a ne intalni de care nu a

fost nimeni responsabil iata ca a rasarit soarele si pe strada noastra si a iesit si programarea si intalnirea asa odata cu primavara!

Programarea a fost cu cateva zile inainte asa preliminara pentru ca psihicul meu nu mai suporta inca o ratare si cred ca ne doream amandoi sa ne intalnim.

Intalnirea a fost in mijlocul zilei,cand energiile sunt la apogeu intr-o garsoniera decenta,in Dristor,aproape de McDonalds si Kaufland,locuri de parcare am vazut suficiente,eu oricum am ajuns cu metroul.

Revederea a fost ca intre doi oameni care se stiu de ani si ani,care si-au impartasit multe lucruri si care cred eu ca isi doresc sa se revada.

Pupat,imbratisat,conversat ca intre vechi cunostinte,o apa plata,mers la baie,revenit.

Doamna Adriana este formidabila din punctul meu de vedere,o femeie matura si voluptoasa,apetisanta,interesanta,incitanta si ma opresc aici cu aprecierile pt ca la Craiova eram deja etichetat ca si pestele ei,voi sunteti mai ingaduitori si va multumesc!

Pentru ca imi este draga,n-am facut un secret din asta si pentru ca are o pizda buna si receptiva i-am administrat o portie de cunilingus,foarte bine apreciat dupa care am trecut la masaj care ii place mult iar la mine regula este ca trebuie sa oferi ca sa primesti.Sper ca si masajul i-a facut placere pe ambele fete!

Dupa ce am masat si parte anterioara cu multa stapanire de sine avand in vedere imaginea din fata mea s-a rupt filmul ca sa ma exprim neacademic!

Am sarit peste oral pentru ca ceea ce trebuia sculat era mai treaz ca garzile lui Trump!

Si pentru ca toate lucrurile frumoase sunt simple,de aici incolo a fost o ploaie intensa de vara,o rupere de nori,fara tunete si fulgere dar cu multa pasiune si placere dupa care soarele a aparut pe chipul meu si indraznesc sa cred si sa spun ca si pe chipul ei!

O singura pozitie,misionar,in care s-a concentrat toata energia mea si a ei,pasiunea noastra de oameni maturi si vechi prieteni!

Sunt lucruri care nu ti se intampla des in viata dar atunci cand ti se intampla trebuie sa fii fericit si sa le apreciezi ca atare!

Locatia o notam cu 8,baia este o surpriza,patul este foarte bun!

Adriana este de 10,poate sunt subiectiv,sigur sunt subiectiv dar cand o femeie iti place cu adevarat si nu de ieri de azi ce nota poti sa-i dai?

Oralul a lipsit cu desavarsire si daca stelele se vor alinia ar fi bine sa lipseasca si data viitoare.

Oralul meu e de 10 si cred ca si Adriana mi-ar da 10 daca s-ar apuca de notari!

Gfe este pt mine de 10 fara sa argumentez ca nu stiu de ce.

Normalul a fost sublim deci orice nota este mica.Cand o sa vi se intample o sa stiti ca grila de notare nu va serveste la nimic.

Am fost deasupra norilor si pentru asta ii multumesc Adrianei si sper sa mai am noroc dar pentru asta iti trebuie rabdare si atentie cum va purtati si ce oferiti!

Ca sa parafrazez un cantec de succes candva-"Pentru tot ce ai fost iti multumesc!"

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Mai lucreaza doamna? Citind recenziile mi s a facut pofta de o doamna sexy si rafinata.

Mai lucreaza,nu asa mult dar mai lucreaza. Acum am inteles ca este in vacanta. Sper sa ne dea un semn cand revine ca si eu de abia o astept!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai lucreaza,nu asa mult dar mai lucreaza. Acum am inteles ca este in vacanta. Sper sa ne dea un semn cand revine ca si eu de abia o astept!

Atunci o asteptam sa revina. Sper sa fie o experienta misto, are fund pe gustul meu :))
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Draga Adriana ori ti-ai luat o vacanta mai lunga decat seicii din Golf,ori nu mai vrei sa comunici cu noi!

Asteptam un semn cand revii sau cand te hotarasti sa reiei activitatea ca ni s-au lungit gaturile si nu numai ele,asteptandu-te!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună ziua dragii mei. Am văzut mesajele voastre și doresc sa aduc tuturor la cunoștință ca ma retrag definitiv din activitate, este o vorba care spune,, călătorului ii sta bine cu drumul,,.

O decizie inteleapta. Bafta multa.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Iti respectam decizia cu toate ca este devastatoare pentru multi dintre admiratorii tai,printre care cu siguranta ma numar si eu!

Ea era previzibila dar speram ca nu chiar asa rapida!

Stiu ca esti adepta solutiilor radicale dar imi permit sa-ti sugerez o retragere gen Gica Hagi,mai lenta si cu artificii,eventual intr-o luna in care sa ne permiti o ultima intalnire in care sa ne sp[unem si facem ce gandim amandoi,sa ne luam ramas bun cordial si civilizat asa cum au fost mereu intalnirile cu tine!

Da ca sa nu raman iremediabil de trist ca nu m-am intalnit cu tine de cate ori mi-am dorit as mai vrea macar o intalnire in care sa combinam bunul simt,eleganta,pasiunea, explozia,dorinta arzatoare,nefiindu-ti straine niciunele!

Sarut mana Doamna!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vreau eu.
  • Oras:Unde vreau eu.

Buna ...multumesc pentru cuvintele frumoase primite dar decizia mea este definitiva si ca sa nu ramana loc de interpretari voi incerca sa explic ce m-a determinat sa ajung la concluzia ca trebuie sa imi vad de ale mele .Am avut norocul sa cunosc domni adevarati in aceasta perioada oameni de care cu siguranta imi mai voi aminti o lunga perioada de timp dar asa cum spuneam voi detalia putin de ce am ajuns la aceasta concluzie.Intr-o zi ma pieptanam in oglinda si cum ma uitam eu asa la mine mi-am amintit de forum de topicul meu unde pe una din pagini un membru drag sufletului meu mi-a dedicat o melodie Dan Spataru Tarancuta tarancuta. Si uitandu-ma eu asa la mine mi-am dat seama ca ,conform versurilor ,,tarancuta ,tarancuta cu bujori in obrajori eu ii mai fac doar dupa o sticla de vin ...ha ,ha apoi uitandu-ma si mai atent am zis ,,tarancuta, tarancuta iti albesc f...ii la puta si fara a suferi de mania persecutiei ,dincontra sunt o persoana pragmatica si cu simtul umorului f bine dezvoltat am zis ,,tarancuta, tarancuta coteste-o pe potecuta ca asa este mai bine pentru tine.Cu siguranta voi mai fi pe aici sa citesc ce se mai intampla ,sa ma amuz pe la Dg ca unii din membri au niste replici de lesin de ras iar in rest pentru prieteni raspund la mesaje .In rest doresc tuturor tot binele din lume zile senine si fericire.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Ca sa citez un clasic "ghinion de nesansa"!

Doamna Adriana s-a retras si ne-a lasat neconsolati.

Retragerea este totala,sursele sunt de incredere.

Eu ii doresc noroc in ceea ce va intreprinde de acum incolo,multa sanatate pentru ca ne-a oferit momente frumoase si a fost o adevarata doamna!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pacat ca s a retras inainte sa ii trag si eu o vizita. Chiar mi ar fi placut sa ma simt bine cu o doamna asa frumoasa. Adriana, draga...nu cred ca imbatranesti. Refuz sa cred ca omul imbatraneste. Doar devine mai bun, precum vinul.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Pacat ca s a retras inainte sa ii trag si eu o vizita. Chiar mi ar fi placut sa ma simt bine cu o doamna asa frumoasa. Adriana, draga...nu cred ca imbatranesti. Refuz sa cred ca omul imbatraneste. Doar devine mai bun, precum vinul.

Sunt in total acord cu tine in toate aspectele.Eu sunt ofticat ca am ratat la mustata o intalnire inainte de plecarea in vacanta.

Despre imbatranire nici vorba.Este o bunatate si o adevarata doamna.

Pacat,mare pacat!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt in total acord cu tine in toate aspectele.Eu sunt ofticat ca am ratat la mustata o intalnire inainte de plecarea in vacanta.

Despre imbatranire nici vorba.Este o bunatate si o adevarata doamna.

Pacat,mare pacat!

Din pacate la mine oricum erau slabe sansele, avand doar 24 de ani. Am inteles ca doamna prefera barbati ceva mai mari ca si varsta. :(
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...