Sari la conținut

Nady Transex 0722764737 Nady_Nady695


Vizitator nady

Postări Recomandate

Vizitator TopBottom
Reputație: 0

E in Bucuresti, i-am facut eu o vizita seara, undeva pe la un 1:30. Am prins-o dupa o zi plina, n-a putut sa-mi faca filmul, imi place sa fiu versatil, dar a mentionat asta inca de la primul telefon. Sta undeva pe langa Mall Vitan intr-o garsoniera, a fost super ok, i-am sugerat sa ma astepte in lenjerie neagra si am apreciat ca a tinut cont.

Are atitudine pro client, mi-a placut interactiunea, nu mi-a placut de mine in schimb, am ajuns si mort la ea dupa cateva pahare de cuba libre si 3 cuie. Am stat o ora si a ramas s-o mai vizitez. 

Recomand sa o vizitati in timpul zilei cand inca poate sa-si mai duca ceva sange-n pula, asta daca sunteti versatili sau pasivi. Daca nu, are ceva jucarii pe care stie sa le foloseasca. 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator TopBottom
Reputație: 0

Mare grija cu zdreanta asta domnilor!!!

 

In vizita pe care i-am facut-o am avut un moment de ratacire si am dat in ea pret de 30 de secunde fara prezervativ. Dupa i-am cerut sa-mi arate un test HIV facut si m-a aburit ca nu-l are la ea si ca mi-l arata azi cand ajunge acasa. Dupa o saptamana, imi trimite un test facut din 2015 pe care mi l-a prezentata ca fiind un test facut acum nici 6 luni.

 

I-am explicat ca nu se intampla nimic numai ca nu stau singur, am o relatie si ca nu pot sa expun oamenii din jurul meu pentru o chestia ca asta. In ziua in care am fost la ea m-am oferit sa-i platesc testul doar sa stiu ce am de facut pe viitor iar ea a refuzat. 

 

Chiar daca sansele sa fii contactat virusul sunt mici ea arata ca e inconstienta si expune lumea la un risc pe care nu poti sa-l mai indrepti ulterior. 

 

E bine pentru viitorii clienti sa aiba informatia asta, eu n-am avut-o si acum regret. Toata saptamana am stat si am cautat diferite informatii legate de infectarea cu HIV. Daca zdreanta imi zicea adevarul puteam sa iau post-exposure prophylaxis si scapam de durerea de cap. Faptul ca m-a mintit o face responsabila iar atunci cand esti responsabil pentru un rau facut e bine sa te astepti la repercusiuni. 

 

Link spre comentariu
Vizitator TopBottom
Reputație: 0
1 hour ago, tiberius7 said:

Poate lămurește cineva situația aici.

Sa intre ea sa lamureasca si sa demonteze minciuna mea. Sa arate ca am intentii rele si vreau s-o denigrez.

Link spre comentariu
Vizitator TopBottom
Reputație: 0
1 hour ago, tiberius7 said:

Zi-ne dacă ai făcut analizele și au ieșit rau.

Trebuie sa mai astept pana vineri, asta e cea mai scurta fereastra pentru un test HIV iar testul este viremie / cantitativ. Practic se cauta in sange virusul. La restul de teste fereastra e mai mare, de la 6 saptamani pana la 3 luni de la momentul expunerii. Dupa ce-mi fac testul mai trebuie sa astept inca 10 zile. D-aia am insistat sa-mi arate un test sau sa-l faca si-l plateam eu, nu vreua sa expun si alte persoane cu care intru in conract. Revin cu rezultatul.

Link spre comentariu
On 10/26/2021 at 9:11 PM, tiberius7 said:

Multă sănătate.

Buna seara scz ptr intarziere dar mai avem si alte treburi de facut si nu pot raspunde la fiecare obsedat,Drogat  asta o fac ptr cei care ma cunosc DECI ai sa va spun cum stau lucrurile Domnula care ma acuza a venit ca client intruna din seri drogat mort mia facut anulingus si mam trezit cu mana in gat dupa care a scapat fractiune de 30 secunde fara sa imi dau seama ce se intampla apoi am sarit . sa masturbat si a plecat dupa 1 saptamana jumate  ma sunat si ma intrebat daca sunt in Bucuresti iam spus ca da a venit la mine chipurile ca client bineinteles Drogat mort sa merg cu el sa imi fac fac analizele iam explicat ca voi ajunge acasa si ai voi trimite analizele dupa turneu si a inceput cu amenintarile la tel ca el ma va desfiinta atasez acceste analize aici ptr cei care ma cunosc si rog pe acel DOMN sa posteze si el un test sa vad daca este curat ca lacrima o seara frumoasa tuturor si va doresc numai bine imi cer scz ptr disconfortul creeat o seara frumoasa sa mai incercat in trecut sa ma denegreze si altii.

Link spre comentariu
Vizitator TopBottom
Reputație: 0
3 hours ago, nady41 said:

Buna seara scz ptr intarziere dar mai avem si alte treburi de facut si nu pot raspunde la fiecare obsedat,Drogat  asta o fac ptr cei care ma cunosc DECI ai sa va spun cum stau lucrurile Domnula care ma acuza a venit ca client intruna din seri drogat mort mia facut anulingus si mam trezit cu mana in gat dupa care a scapat fractiune de 30 secunde fara sa imi dau seama ce se intampla apoi am sarit . sa masturbat si a plecat dupa 1 saptamana jumate  ma sunat si ma intrebat daca sunt in Bucuresti iam spus ca da a venit la mine chipurile ca client bineinteles Drogat mort sa merg cu el sa imi fac fac analizele iam explicat ca voi ajunge acasa si ai voi trimite analizele dupa turneu si a inceput cu amenintarile la tel ca el ma va desfiinta atasez acceste analize aici ptr cei care ma cunosc si rog pe acel DOMN sa posteze si el un test sa vad daca este curat ca lacrima o seara frumoasa tuturor si va doresc numai bine imi cer scz ptr disconfortul creeat o seara frumoasa sa mai incercat in trecut sa ma denegreze si altii.

Tu ai ales sa minti in continuare, poti sa infirmi cele spuse de mine punand un test de acum 6 luni. O sa te rog sa revi cu varianta adevarata altfel ma vad nevoit sa pun print screen-uri cu discutia pe care am avut-o pe whatsapp in care mi-ai trimis trimis un test din 2015-2016 si pe care mi l-ai prezentat ca fiind de acum 6 luni. Interesant cum zici ca ti-am bagat mana-n gat, si ca te-am futut fara sa-ti dai seama cand tu mi-ai zis ca am fost un client usor. Zdreant-o, eu ti-am promis un lucru si ti-am zis ca la mine nu ramane nimic nerezolvat. 

Link spre comentariu
2 minutes ago, TopBottom said:

Tu ai ales sa minti in continuare, poti sa infirmi cele spuse de mine punand un test de acum 6 luni. O sa te rog sa revi cu varianta adevarata altfel ma vad nevoit sa pun print screen-uri cu discutia pe care am avut-o pe whatsapp in care mi-ai trimis trimis un test din 2015-2016 si pe care mi l-ai prezentat ca fiind de acum 6 luni. Interesant cum zici ca ti-am bagat mana-n gat, si ca te-am futut fara sa-ti dai seama cand tu mi-ai zis ca am fost un client usor. Zdreant-o, eu ti-am promis un lucru si ti-am zis ca la mine nu ramane nimic nerezolvat. 

Nu ti a   aratat  nimeni dragatule  analize  cum spui  tu  nu stiu  ce tupeu poti avea in tine 

Link spre comentariu

Vizitator TopBottom
Reputație: 0
4 minutes ago, nady41 said:

Nu ti a   aratat  nimeni dragatule  analize  cum spui  tu  nu stiu  ce tupeu poti avea in tine 

Ia uite, esti dusman cu logica.

Link - https://ibb.co/yPyThCS

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...