Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Bati campii cu gratie:este divortata de 4 ani,o fetita superba de 11 si momentan nu mai are pe nimeni,de altfel,din spusele ei,relatia noastra e de cea mai lunga durata de dupa divort(oricum nu-mi bat capul daca este sau nu adevarat).Mai sunt niste detalii de adaugat,dar ma opresc aici nesimtind nevoia sa ma justific :)

 

 Ti-am cerut eu sa te justifici? 

 

 Tu ai venit aici sa te lauzi ce faci cu civilele, cum iti cad ele la picioare. Nu ai zis ca ai o relatie cu avocata. Sau e  o relatie doar din punctul ei de vedere?  Tu ai povestit  ca o scoti la   restaurant din cand in cand si ai spus si ce costuri ai cu asta. Pai ori ai o relatie ori nu e relatie. Omul ala care a deschis topicul dorea niste ponturi , sa-i spuneti cum va inselati voi,  barbatii,  nevestele, cum faceti sa nu afle pe unde sunteti si cu cine sunteti. 

 

PS: Imi place ca ai incredere in femei. Asta e bine! 

Incearca sa nu mai dai detalii aici depre **spam editat**. 

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator takayama
Reputație: 0

Unde dai si unde cra

 

 Ti-am cerut eu sa te justifici? 

 

 Tu ai venit aici sa te lauzi ce faci cu civilele, cum iti cad ele la picioare. Nu ai zis ca ai o relatie cu avocata. Sau e  o relatie doar din punctul ei de vedere?  Tu ai povestit  ca o scoti la   restaurant din cand in cand si ai spus si ce costuri ai cu asta. Pai ori ai o relatie ori nu e relatie. Omul ala care a deschis topicul dorea niste ponturi , sa-i spuneti cum va inselati voi,  barbatii,  nevestele, cum faceti sa nu afle pe unde sunteti si cu cine sunteti. 

 

PS: Imi place ca ai incredere in femei. Asta e bine! 

Incearca sa nu mai dai detalii aici depre **spam editat**. 

Unde dai si unde crapa,ce zic eu si ce intelegi tu  :slap2;nu stiu daca chiar esti femeie sau un alt troll care o face pe una,dar categoric sunt femei cu o logica mult mai buna ca a ta :) ;i`m out,n-am chef de controverse forumistice,noapte buna ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Unde dai si unde cra

 

Unde dai si unde crapa,ce zic eu si ce intelegi tu  :slap2;nu stiu daca chiar esti femeie sau un alt troll care o face pe una,dar categoric sunt femei cu o logica mult mai buna ca a ta :) ;i`m out,n-am chef de controverse forumistice,noapte buna ;)

 

 

 Extraordinar! 

Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Voi cu toata tehnologia asta noua,internet gps si localizare cum mai agatati civile fara sa afle sotia?

 

 

Iti trebuie fler,carisma,sa arati a barbat;nu le gasesti undeva anume,dar atunci cand gasesti o femeie posibil interesata,iti trebuiesc cele amintite anterior.

Ca exemple marcate anul acesta:avocata angajata sa-mi recupereze 2 taxe de prima inmatriculare,milfeta de 38 ani,arata de de cca 32 ani;o reprezentanta de la Heineken de 28 ani care mai mult m-a agatat ea la un club si ultima m-a agatat ea pe facebook stiindu-ma de la sala,34 ani si lucreaza ca ospatar.Cu avocata sunt in continuare :)

 

Reciteste ce ai scris ieri! 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

nu am nimic cu avocatele,

Retrag cuvintele, m-a sunat aseară la 8 fără 10, nu îs normale :))))) Mi-a trimis și email cum nu am răspuns, am sunat-o la 21,cică mă așteaptă la birou, ea e încă acolo sau astăzi la ora 12:00. :)))).

 

Takayama - grijă mare cu astea :)))

 

Pentru Ana Paraschiv, dacă vrei dovadă /PM sau nu mai comenta degeaba. Mersi

Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Retrag cuvintele, m-a sunat aseară la 8 fără 10, nu îs normale :))))) Mi-a trimis și email cum nu am răspuns, am sunat-o la 21,cică mă așteaptă la birou, ea e încă acolo sau astăzi la ora 12:00. :)))).

 

Takayama - grijă mare cu astea :)))

 

Pentru Ana Paraschiv, dacă vrei dovadă /PM sau nu mai comenta degeaba. Mersi

 

 

Pana mea, generalizezi legat de avocate! Nebune sunt peste tot si nebuni la fel, vad!

Nu ma intereseaza  nimic personal legat de voi. 

Comentez unde  vreau  eu. 

Ti-ai cumparat forumul asta si eu nu stiu? 

 

Sa nu uit... merci la fel!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pana mea, generalizezi legat de avocate! Nebune sunt peste tot si nebuni la fel, vad!

Nu ma intereseaza nimic personal legat de voi.

Comentez unde vreau eu.

Ti-ai cumparat forumul asta si eu nu stiu?

 

Sa nu uit... merci la fel!

Tu nu ai generalizat aici? Și faci presupuneri nefondate.

Cunosc foarte bine genul "avocata" . aia nu sta cu tine doar pt o masa la restaurant si un futai din cand in cand. Poti sa spui ce vrei tu ca nu te cred!

Are sot si are si amant ,tu esti doar o bombonica.

 

Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Tu nu ai generalizat aici? Și faci presupuneri nefondate.

 

 Observatie corecta. 

 Asa am facut. Nu cunosc speta, ca sa zic asa. 

 

 Ramane insa valabil ce ti-am zis, cunosc genul asta - avocata. Tu cunosti genul asta? Stii care este tariful pentru o ora la un cabinet de avocatura? Stii cat castiga o  femeie avocat? 

Link spre comentariu
Vizitator takayama
Reputație: 0

Retrag cuvintele, m-a sunat aseară la 8 fără 10, nu îs normale :))))) Mi-a trimis și email cum nu am răspuns, am sunat-o la 21,cică mă așteaptă la birou, ea e încă acolo sau astăzi la ora 12:00. :)))).

 

Takayama - grijă mare cu astea :)))

 

Pentru Ana Paraschiv, dacă vrei dovadă /PM sau nu mai comenta degeaba. Mersi

Se poate si mai rau de atat,asta este mizilic :) ;relatia dintre noi este una mai speciala,de fapt imi este amanta in toata regula fiind de 7 luni impreuna.Sincer,daca nu as fi fost casatorit ,sau as fi fost divortat,ma puteam gandi serios sa o i-au de sotie si nu vorbesc dpdv emotional,ci cerebral.

Pe de alta parte,ar cam fi timpul sa pun capat relatiei,dar nici pe mine nu ma lasa inima,nici ea nu si-a gasit pe altcineva fiind destul de ocupata cu serviciul,copilul si printre firmituri,atunci cand se poate(destul de des dar fara weekend) cu mine si uite asa ne complacem si delectam intr-o situatie fara viitor :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Observatie corecta.

Asa am facut. Nu cunosc speta, ca sa zic asa.

 

Ramane insa valabil ce ti-am zis, cunosc genul asta - avocata. Tu cunosti genul asta? Stii care este tariful pentru o ora la un cabinet de avocatura? Stii cat castiga o femeie avocat?

 

Da, cunosc. Și avocate și avocați, am clienți avocați, iar unul dintre cei mai buni prieteni e procuror. Și de multe ori ne tachinam la bere :)))).

Sunt oameni f inteligenți, au grijă de persoana lor, de reputația lor, sunt orgolioși, au aer de superioritate, le place să îi ridici puțin în slăvi,iar dacă le-ai călcat pe coadă te taxează, trebuie să fii mai atent cu ei, și depinde foarte mult de relația pe care o ai cu ei, de prietenie. Lista poate continua....

Eu am dat, mai în glumă mai în serios, un sfat, să aibă grijă cu avocatele :).

 

Iar în ceea ce privește remuneratia lor, depinde de fiecare :), cât de implicat e în ceea ce face.

 

Să fiu on topic : treaba aceasta cu civile, depinde de foarte mulți factori. Dacă ești căsătorit și ții la discreție e și mai complicat. Un mic sfat nu te arunca în patul unei femei la prima întâlnire, trebuie să o cunoști foarte bine înainte, tata mi-a zis o vorbă, în femei și în frânele de la Dacie, să nu ai niciodată încredere, singurul și ultimul sfat pe care l-am primit de la el. Spor!

Repet, cum ziceam mai sus, totul depinde de foarte mulți factori.

Link spre comentariu
Vizitator takayama
Reputație: 0

 

Să fiu on topic : treaba aceasta cu civile, depinde de foarte mulți factori. Dacă ești căsătorit și ții la discreție e și mai complicat. Un mic sfat nu te arunca în patul unei femei la prima întâlnire, trebuie să o cunoști foarte bine înainte, tata mi-a zis o vorbă, în femei și în frânele de la Dacie, să nu ai niciodată încredere, singurul și ultimul sfat pe care l-am primit de la el. Spor!

Repet, cum ziceam mai sus, totul depinde de foarte mulți factori.

Perfect de acord!

Dar ca sa fiu ironic,avand in vedere ca noi suntem cei infideli,atunci zicala tatalui tau ar fi in frane si barbati sa nu ai incredere :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator takayama
Reputație: 0

Tare topic, dati relatii in public cum va inselatii nevestele,a ti inebunit...? :laugh2

Esti pe forumul gresit,mersul la femei indiferent de natura lor,tot inselat se numeste :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

mosule pe mine fix in bascheti ma doare indiferent de forum,vorbeam de cei ce au cont aici si se mai lauda cum isi inseala nevestele(poti afla identitatea fiecaruia fara prea mult efort) :laugh2

Dacă ai VPN-ul în Rusia mai greu să afli identitatea unui user. Oricum chiar dacă află ce-o să facă? Ne-a șantaja că ne spun la neveste? :))))) să fim serioși

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...