Sari la conținut

Diana Mall Vitan 0729362323


dia_diana

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu as putea sa o oblig sa facă ce nu vrea, dar crede ma am mai făcut asta și ma pot abține foarte bine.. ma concentrez la cuni ca mi place sa fac enorm de mult și îmi place ca și ea sa se simtă bine, fără a avea alte pretenții 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragilor. Tinuta mea din poze este cea in care primesc clientii, insa chiar nu este vorba de altceca in afara de masaj. Nu cred ca este cazul pentru comentarii rautacioase, cu siguranta sunt oameni care isi doresc doar masaj si nu cred ca ar fii placut sa fiu imbracata in blugi ,poate chiar si cu capul acoperit :) . nici la fata locului nu se poate discuta " mai mult" . asa cum s.a spus deja mai sus, serviciile mele sunt de masaj doar efectuat profi, mai in forta sau mai soft. Pretul unei sedinte este 100 lei. Diferenta o face seriozitatea, discretia si bunul simt. Nu cred ca este cazul sa mai mentionez ca pozele sunt reale si foarte recente. O sa mai adaug poze pe masura ce voi mai face. Programul meu este de luni pana vineri de la 10.30 - 19.00

Va astept cu drag si va asigur ca nu veti regreta alegerea facuta.

Pupici

Pozele fie ele sexy sau nu, nu ajuta la nimic atata timp cat tu nu faci sex. Iar tinuta daca e una mai sumara in timp ce faci masaj e si mai naspa. Exciti omu si ce face? Nu tu sex, nu tu o laba trista, nimic? 😂

Oricum, exista o rubirca speciala pentru masaj aici. Totusi am o curiozitate: ai o scoala de masaj, un atestat ceva care sa ti promoveze aptitudinile de maseur? E bine venit un masaj oricui dar macar sa stim daca chiar te pricepi sau e doar o frectie la 100 lei. Ca sincer as prefera ca banii astia sa i dau unui maseur profesionist fie barbat sau femeie dar care ma face sa ma simt ca nou nascut dupa un masaj cu adevarat profi.

  • Like 6
Link spre comentariu

Buna tuturor. Numele meu este Diana. Am 19 ani. 1.70 m 52 kg si vroiam sa va spun ca imi pare bine de cunostinta. Eu sunt aici pentru a va incanta simturilecu atitudinea mea calda si promit ca voi face tot ce pot pentru a face ca timpul petrecut impreuna sa fie o experienta unica. Va astept cu drag intr- o locatie cunoscuta de majoritatea dintre voi, intr-o locatie curata si discreta unde vom petrece o ora de relaxare totala. Eu va ofer un masaj de relaxare pe toata suprafata corpului, mai in forta( sportiv) sau mai soft. Sunt relativ noua pe aici , dar cand vine vorba de masaj cred ca stiu despre ce vorbesc. Nu vorbim despre finalizari , body masaj sau sex. Va pup si va astept pentru programari de luni pana vineri intre 10.30 -19.00

 

 

Pai crezi ca ma intereseaza pozele daca merg la masaj? Masaj cervical...lombar...tetapeutic, recuperare? Merg la o clinica autorizata ...cu reteta frumos si cu rmn sau radiografie si se aplica masajul corespunzator.

Adica sa venim...si tu iti vezi de treaba iar noi platim. Ai contract cu casa de sanatate...daca vin cu trimitere de la doctor se deconteaza prin CASMB?

Care crezi ca ar fi motivul sa te vedem? Eu m-am chinuit sa il gasesc si nu am reusit.

Succes la pacienti

 

 

In plus acolo ai niste conditii care cel putin teoretic sunt indeplinite. Primesti bon, poate ai si loc de parcare etc...

 

Ce mai amuza este ca fetele asta de 18 -19 ani intodeauna se dau mari cunoscatoare. Oare cati ani de experienta poate avea d-soara ....Cat de priceputa poate sa fie ea? 

 

In plus nu inteleg care este experienta unica de care ea vorbeste ... Ce e unic? 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Buna dragilor. Tinuta mea din poze este cea in care primesc clientii, insa chiar nu este vorba de altceca in afara de masaj. Nu cred ca este cazul pentru comentarii rautacioase, cu siguranta sunt oameni care isi doresc doar masaj si nu cred ca ar fii placut sa fiu imbracata in blugi ,poate chiar si cu capul acoperit :) . nici la fata locului nu se poate discuta " mai mult" . asa cum s.a spus deja mai sus, serviciile mele sunt de masaj doar efectuat profi, mai in forta sau mai soft. Pretul unei sedinte este 100 lei. Diferenta o face seriozitatea, discretia si bunul simt. Nu cred ca este cazul sa mai mentionez ca pozele sunt reale si foarte recente. O sa mai adaug poze pe masura ce voi mai face. Programul meu este de luni pana vineri de la 10.30 - 19.00

Va astept cu drag si va asigur ca nu veti regreta alegerea facuta.

Pupici

faptul ca spui “de altceva chiar nu poate fi vorba” : te înțelegem și este alegerea ta, dar dacă ai fi măcar topless in timpul masajului ar fi acel plus care ar înclina mult balanța in favoarea ta.
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ana , ce oferi tu special la masaj fara finalizare ?

Par example , te pricepi la masaj pe meridiane , chakre , shiatsu , drenaj limfatic ?

Dar ce te faci ca chakra sexuala este prin zona genitala ?

De ce as da 100 Lei sa vin la tine ?

Surprinde-ma cu ceva !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Ana , ce oferi tu special la masaj fara finalizare ?

Par example , te pricepi la masaj pe meridiane , chakre , shiatsu , drenaj limfatic ?

Dar ce te faci ca chakra sexuala este prin zona genitala ?

De ce as da 100 Lei sa vin la tine ?

Surprinde-ma cu ceva !

acum nu fiți nici voi rai! Fata se pricepe la masajul de relaxare, eu am fost de câteva ori la ea și a fost okish, dar nu mai mult. Parca e ai plăcut Să te maseze o Pustoaica decât o babaciune. Totuși pentru a contracara faptul ca nu are ani in spate de masaj și chakre meridiane și alte cele ar putea Să ofere măcar ceva in plus cât de puțin se poate, de asta am și zis ca dacă ar introduce in meniu un masaj topless, așa cum făcea colega ei ar fi perfecta.
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Pai crezi ca ma intereseaza pozele daca merg la masaj? Masaj cervical...lombar...tetapeutic, recuperare? Merg la o clinica autorizata ...cu reteta frumos si cu rmn sau radiografie si se aplica masajul corespunzator.

Adica sa venim...si tu iti vezi de treaba iar noi platim. Ai contract cu casa de sanatate...daca vin cu trimitere de la doctor se deconteaza prin CASMB?

Care crezi ca ar fi motivul sa te vedem? Eu m-am chinuit sa il gasesc si nu am reusit.

Succes la pacienti

hai ca asta e tare...vrei și decont de la CASMB :))))
Link spre comentariu

Buna dragilor. Tinuta mea din poze este cea in care primesc clientii, insa chiar nu este vorba de altceca in afara de masaj. Nu cred ca este cazul pentru comentarii rautacioase, cu siguranta sunt oameni care isi doresc doar masaj si nu cred ca ar fii placut sa fiu imbracata in blugi ,poate chiar si cu capul acoperit :) . nici la fata locului nu se poate discuta " mai mult" . asa cum s.a spus deja mai sus, serviciile mele sunt de masaj doar efectuat profi, mai in forta sau mai soft. Pretul unei sedinte este 100 lei. Diferenta o face seriozitatea, discretia si bunul simt. Nu cred ca este cazul sa mai mentionez ca pozele sunt reale si foarte recente. O sa mai adaug poze pe masura ce voi mai face. Programul meu este de luni pana vineri de la 10.30 - 19.00

Va astept cu drag si va asigur ca nu veti regreta alegerea facuta.

Pupici

 

Ai putea sa oferi si finalizare, ba chiar sa accepti sa lingem pasarica ta dulce :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...