Sari la conținut

Madalina-0755651645


Postări Recomandate

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Normal ca esti disponibila 😂😂😂

 

Pt cine vrea sa futa MONSTRII...SWEET😱 MADALINA😱

 

0.6 lei per kg...80kg de ÅŸunca afumata intre buci...10 kg de ÅŸorici..

 

Normal ca este DISPONIBILA...in afara de VAT 69 poate fost violator...si acolitii desconspirati...nu ar da nimeni 150 pe o asemenea Orca..

 

Un sfat...umflatele le futi cu o pizza de 15 lei...ca oricum fug 99% din oameni de ele..se milogesc sa le futa careva dar gasesc pe la BACAU ...lingai care sa si plateasca echivalentul la 10 pizza ...😂😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Eu cred ca si tu trebuie sa-ti schimbi numele la profil din AFRIEND in....OLIGOFREN

 

este f urata situatia in care s-a prezentat bosoroaga aia...''sint prietena cu ANA @ ROXANA"...gen nu conteaza ce vedeti...sint cu fete de TOP...asa ca gura mica....

 

Nu e vb de denigrat...e vb de noi romanii.."sint a lui cutarica "si atunci merge afacerea sau restul capu in pamint....

 

A-FRIEND NU E GENUL MEU SA TAC..😉...putea sa-si de-a anunt ca toate fetele mai frumoase sau nu si la locatie vedea omu ce si cum...dar e mai smecherie asa....😎😎😎

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

sigur, cum zici tu, imediat imi schimb profilul.

 

tot zici ca esti un tip corect care nu pot sa taci , dar pana acum unde ai fost? Madalina e cu fetele de cativa ani!

 

dupa mintea ta, trebuia sa puna niste poze false, ca toate fetele mai frumoase, si cand ajungi la locatie sa nu stii cum sa fugi mai repede  :slap2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...