Sari la conținut

Nimfoman de nimfomane


Postări Recomandate

  • Oras:GreenStreet
  • Oras:GreenStreet

Buna dimineata Fete si baieti

Vreau sa fiu sincer si am sa impart cu voi cateva lucruri pe care majoritatea nu le stiu despre mine

M am trezit azi dimineata ca in fiecare zi cu mare pula sculata,dupa ce mi am indeplinit fantezia cu nevasta mea sa ne futem ca nebuni am decis sa imi beau cafeaua si sa vad ce mai e nou pe forum.

 

...cam aceleasi lucruri...Caut ceva nou dar ce gasesc,aceesi Delia care posteaza experientele baietilor care au vizitat o pe parcursul anului,(nu mi o lua in nume de rau Delia),sunt nedecis daca sa o vizitez pe Maya sau nu,si in rest acceasi "tarani" de oras care cauta sa si o ia la laba dupa topicuri.

 

La ce ma refer prin acest anunt este faptul ca nu pot sa imi stapanesc apetitul sexual si cand zic asta fac referire la sexul anal

 

Pana acum doar Delia a avut placerea de a ma cunoaste insa simt ca mai sunt pe site cateva dame care vreau sa ma cunoasca,deci am sa va rog daca vreti sa ne ajutam sa imi lasati cateva mesaje cu fete doritoare de sex anal mai hard.

Am sa imi petrec ceva timp in tara si o sa am nevoie de fata care accepta toate fanteziile care le am in cap

 

Va multumesc pentru timp,va pup si va respect

Cu Stima...post-146383-0-26012200-1513846782_thumb.jpgpost-146383-0-87608300-1513846791_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...