Sari la conținut

0762405605


Postări Recomandate

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

neata un zvon circula printre fetele din oras si anume ca domnisoara silvia din mihai bravu ar fi din nou luata in vizor deoarece nu sa incheiat inca cercetarea din primul dosar si sa si apucat din nou sa faca prosti si sa mai traga si pe alti dupa ea.atentie la neatentie .Ma gindeam ca ne anunta si pe noi cineva care are mai nulte informatii sau cei infiltrati printre noi.zile bune.

Link spre comentariu

neata un zvon circula printre fetele din oras si anume ca domnisoara silvia din mihai bravu ar fi din nou luata in vizor deoarece nu sa incheiat inca cercetarea din primul dosar si sa si apucat din nou sa faca prosti si sa mai traga si pe alti dupa ea.atentie la neatentie .Ma gindeam ca ne anunta si pe noi cineva care are mai nulte informatii sau cei infiltrati printre noi.zile bune.

N'eata ! 

Daca esti asa de dragut , amabil si ne dai aceasta informatie : "si sa mai traga si pe alti dupa ea." ne poti spune cum si cu ce ne poate trage dupa ea ?

Link spre comentariu
  • Oras:campina
  • Oras:campina

neata un zvon circula printre fetele din oras si anume ca domnisoara silvia din mihai bravu ar fi din nou luata in vizor deoarece nu sa incheiat inca cercetarea din primul dosar si sa si apucat din nou sa faca prosti si sa mai traga si pe alti dupa ea.atentie la neatentie .Ma gindeam ca ne anunta si pe noi cineva care are mai nulte informatii sau cei infiltrati printre noi.zile bune.

''fetele din oras''...,deci concurenta,asa ca zvonul de la concurenta poate suna cum vor ele,eu am aflat ca fata,atata timp cat este singura,nu are probleme,au fost probleme de pescarie acolo,dar atata timp cat este singura,nu este nici o lege care so acuze ca face masaj erotic,chiar si prostitutia este contraventie,deci,de ce sa nu merg la masaj?!!!

\

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:----
  • Oras:----

Fata în cauza e matroana fostului cuib. Probabil de aici și reținerea de care poti să dai dovadă în astfel se cazuri. Dar doamnă are topic deschis la întrebări și răspunsuri. Cel mai corect e să purtati acolo eventualele discuții. Dar și mai corect ar fi să fie trecut topicul la inactive.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

imi cer scuze ca am fost inteles gresit, eu nu acu pe nimeni spun doar ce am auit de la alti din comunitate cum ca ar mai avea pe cineva careia iar supraveghea prestatiile iar despre ce se poate intimpla am auzit, bineinteles e cam 50 la suta adevar ca a fos o lista destul de lunga de functionari si oameni cu greutate care au fost filmati in atitia ani de doamna blonda si pe care ia amintit in timpul cercetarilor sa fie sigura ca dosarul se va aseza praful peste el.dar se vede ca dorinta de bani e foarte mare daca a uitat ca e inca cercetata si deja practica iar servicii de pescarie.stiti si voi foarte mult despre ce vb chiar daca va dati loviti ideea era sa avem grija cu toti ca e neplacut acasa si la serviciu sa se auda ca ne place sa trecem pe la pescari ilegale.o zi buna.

Link spre comentariu
  • Oras:campina
  • Oras:campina

imi cer scuze ca am fost inteles gresit, eu nu acu pe nimeni spun doar ce am auit de la alti din comunitate cum ca ar mai avea pe cineva careia iar supraveghea prestatiile iar despre ce se poate intimpla am auzit, bineinteles e cam 50 la suta adevar ca a fos o lista destul de lunga de functionari si oameni cu greutate care au fost filmati in atitia ani de doamna blonda si pe care ia amintit in timpul cercetarilor sa fie sigura ca dosarul se va aseza praful peste el.dar se vede ca dorinta de bani e foarte mare daca a uitat ca e inca cercetata si deja practica iar servicii de pescarie.stiti si voi foarte mult despre ce vb chiar daca va dati loviti ideea era sa avem grija cu toti ca e neplacut acasa si la serviciu sa se auda ca ne place sa trecem pe la pescari ilegale.o zi buna.

Bati campii,cumva nu ai clienti?!... este clar ca esti cineva din concurenta,merg de atatia ani acolo,fetele sunt serioase,nu se ocupa cu prostii de genul,singura problema a fost datorita faptului ca venise o fata noua ce nu implinise 18 ani,dar atata timp cat Silvia este singura in locatie,nici o lege nu interzice sa merg la ea,''sa ma filmeze'' cum spui tu!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...