Sari la conținut

0762405605


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Poi ei urmareau de mult si cheama clientii ca martori e aiurea ca mau sunat cand eram cu nevastamea

Frate tu vorbesti serios, ai dat cu subsemnatul la politie pt. ca ai fost la fete pe bani?!!? Daca razia nu te-a gasit la fata locului, cum au ajuns oamenii legii la tine?!? Probabil te-au dat in gat pizdele?!? Alta varianta nu vad...

Si ce ai facut la politie, ce ai patit???

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Dupa telefon m-au luat eu am fost acolo cu o zi inainte sa se intample!! Mihaela si sefa dare era acolo sunt arestate... Alina si Nicoleta sunt acasa sunt in calitate de martor ele!

Hai nu-mi spune! Pai puteai doar sa vorbesti la telefon, ca si cu o simpla cunostinta sau ai sunat dar te-ai razgandit spre exemplu... de unde stiau gaborii ca ai futut efectiv si mai ales pe bani...?!? Mie mi se pare clar, fetele te-au dat in gat. Au fost fortate si tu ai fost un fel de tap ispasitor... Insa mi se pare suspect... eu stiam ca la fazele astea trebuie sa te surprinda politia cu mana pe bani si eventual si cu pantalonii in vine...

Pai daca-i asa cu telefonul, ar putea sa-i cheme toata agenda la politie... :( :( :(

Sunt reingrozit de relatarea ta!!! Dar nu ai povestit ce ai patit la politie...???

Link spre comentariu
  • Oras:Campina
  • Oras:Campina

Esti prea curios mai alex?? Dc te intereseaza asa mult ce am patit eu?? Stai linistit k nu eram numai eu acolo erau mai multi clienti si doi care ii gasise la vila asa k numai vb tu ptr k .ele au fost urmarite erau filate ei vedeau tot cine intra cine iesea! Asa k nu vb tu daca nu sti metodele lor

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:----
  • Oras:----

Pisicuts, pana la clarificarea situatiei poti muta topicul in arhiva si eventual să-l si închizi. E păcat ca la top sa purtam discuții de genul asta.
Oricum din cele care au dus salonul la top nu mai e niciuna activa.

 

Tiberiu, nu cred ca persoana ta il interesa pe alex ci o posibila situatie similara in care putea sa fie el sau oricare din noi. Pana la urma tu ai ales sa ne povestesti ce ai patit. Puteai sa taci si nimeni nu te intreba nimic.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Esti prea curios mai alex?? Dc te intereseaza asa mult ce am patit eu?? Stai linistit k nu eram numai eu acolo erau mai multi clienti si doi care ii gasise la vila asa k numai vb tu ptr k .ele au fost urmarite erau filate ei vedeau tot cine intra cine iesea! Asa k nu vb tu daca nu sti metodele lor

Ti-a spus foarte bine "razvan1244", nu eram curios in ce te priveste ci vroiam sa stiu la ce sa ma astept eu intr-o atare situatie... Parca asta este si rolul acestui forum, de informare, nu-i asa "Tiberiu69"?!? Sau tu intri doar de "curios"...

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

scuze daca am deranjat pe cineva dar am crezut ca vreti sa stiti cum sta treaba.de ce nu a spus nimeni din cei chemati la politie nu a postat sa anunte sa stim si noi astia lalti cum sa ne ferim familia.parca asta e rolul forumului sau uni sint doar pentru ei la-sa sa moara si capra vecinului.daia nici nu am mai postat nimic ca de umblat am mai fost si eu si am mai cules informatii pentru ca asa se face raul si noua si lor iar cind le salta ne pare rau dar nu realizam ca si noi sintem vinovatii ca descriem tot cu lux de amanunte.Tacerea e ca mierea baieti.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

...yoo...beybysexy...decat sa te victimizezi,mai bine citesti cap-coada ce s-a discutat pe acest subiect in 2 sau 3 thread-uri.

Hint: topicul ATENTIE.

In caz ca nu ai inteles cum au stat lucrurile,voi posta inca o data cele intamplate,special ptr tine!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...