Sari la conținut

Useri creati in ultimele doua zile care dau cate o stea la unele conturi colorate


Vizitator mc hammer

Postări Recomandate

Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Salut

 

Ce se intampla cu acesti useri care dau cate o stea la multe din conturile colorate? Sunt aceiasi care fac asta si cred ca e deja caz pentru sectia de psihiatrie.

 

 

 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vad ca m-a ars si pe mine, nu am scapat. Asa ca : Ba, coae, daca citesti asta, sa ne pupi pe toti in varful pulii cu tot cu stelele tale.

In rest, sarbatori fericite tuturor, celorlalti intregi la cap !

Edit : Partea ciudata e ca reuseste sa dea stele fara sa acceseze profilul, deci clar o magarie de script. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Salut

 

Ce se intampla cu acesti useri care dau cate o stea la multe din conturile colorate? Sunt aceiasi care fac asta si cred ca e deja caz pentru sectia de psihiatrie.

 

 

​Am patit-o si eu - ce pretentii sa ai de la un grup in mijlocul carora este unul care, probabil intr-un moment de maxima sinceritate, s-a autointitulat "cel mai muissst". M-au facut sa-mi aduc aminte de bancul ala cu tipul care ajunge la neurochirurgie si cand doctorii ii desfac craniul gasesc doar o ata, pe care cand au taiat-o i-au cazut tipului urechile.

 

Ma rog, in mod normal trebuie ignorati.

 

PS Pisicuts, mai esti pe-aici, sau ti-ai vandut actiunile ca sa le cumperi pe-alea de la TelDrum? :laugh2  :laugh2 

 

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

 

Edit : Partea ciudata e ca reuseste sa dea stele fara sa acceseze profilul, deci clar o magarie de script.

Eu mi-am scos optiunea de a vedea vizitatorii profilului si nu am sesizat asta.

E clar ca s-au incurcat borcanele pe undeva, niste fire, ceva :)

Link spre comentariu
  • Oras:Intre văi
  • Oras:Intre văi
  • Astia m-au omenit  pe mine....clar clone

 

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cred ca acele conturi sunt create de catre admin sau de catre cineva care are acces la root-ul forumului... pentru niste update-uri ulterioare sau experimentare de noi facilitati. E clar ca nimeni nu poate fizic sa creeze atatea adrese de email care sa fie atasate ulterior unor ghost-useri, apoi ghost-userii se log-eaza aproape simultan, iar ca sa iei la mana per fiecare ghost-user toate conturile colorate si sa le dai 1 steluta e o munca titanica... si care e rostul? Toti userii colorati au primit 1 steluta la profil, deci in relatie relativa user-alti useri nu reprezinta nimic, caci toti am facut "un pas inapoi" sau cateva stelute inapoi.

Sincer ... nu ma deranjeaza, aaa daca nu mi-se mai scula "ala micu' si chel" atunci eram daramat pshihic, dar asa? 

Bine ca am cu ce, am cu cine, si ma tine ... si buzunarul. Parerea mea  :hihat

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...