Sari la conținut

am revenit trans afrodita


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Hello guys am revenit dupa 5 luni in tara

 

mia fost dor de voi baietii:PP

 

acum urmeaza si cateva detalii: voi ajunge in bucuresti pe data de 29 luna asta si voi sta aproximativ o luna dupa care iar reiau turul europei 

 

sunt transexuala nu travestita deci va rog aptinetiva de la comentarii inutiile 

 

1,80 cm,62 kg par natural lung roscata, sani naturali din hormoni 70c  foarte feminina sexy si apetisanta....

 

locatia si numarul de telefon inca nu viil dau pt ca inca nu le stiu pe 29 vin cu mai multe detalli

 

prefer clienti curati,decenti bun simt si cei 7 ani de acasa

 

preturile pe care vil voi da prin telefon este fix discounturi nu voi face!!!

 

imi rezer dreptul de a imi selecta clientela!!

 

sex fara prezervativ la mine nu exista!!

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

invata sa scrii daca vrei clientela selecta😉

Adevarul ca de aia n ai fost tu la niciuna ca n au facultatea terminata, eventual masterul.. Mars mă, pizda dreaqu ca tu habar n ai unde se pune virgula intr o propozitie.

ADMINI, VA PLACE JEGUL asta multiplu ca va tine site ul cald? Ati baut apa dupa Dan Diaconescu si ati transformat forumul asta intr un OTV virtual!!

RUSINE!!!!!!'

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

am vazut ce fel de oamenii retarzi sunteti comentati aiurea si injurati asa cum vi se scoala pula))

 

oi fi eu analfabeta dar voi sunteti terminati rau comentati aiurea fara rost !!

 

cu ce vam gresit eu nu stiu sa latrati asa pe pizda mea:))

 

da pula mi le-ati lua in gura nebuniilor:))

 

imi pare rau ca miam deschis off topic aici

 

nu este de mirare de ce toate transele fug din romania sau efectiv vin in tara da nu isi pun anunti!!

 

`nu sunteti clienti dar latrati degeaba acum ma intreb unde este adminul !!

 

pana la urma este un topic pt transexuale nu pt idiotii

 

fraierilor cu  mine nu va  merge cum va merge cu altele 

 

sunt umblata cam peste tot in lumea asta nu ca voi :)

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

paula te am pe facebook si stiu cine esti ff bine  esti baietasu care umbli cu jessica tu inraznesti sa latri la mine te uiti cum areti tu esti ras tot 

 

unde mortisorii tai vezi ca am peruca bulagiu cu fusta ce esti 

 

ee stai tu ca ajung in tara si trec si pe la tine sa te vad atunci daca vei mai avea gura atat de mare

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hall de maimuta latra pe profilu meu

Esti nebun.

nu stiu ce rwzolvati de va certati atat ,dar va rog nu ma puneti pe mine in discutie si mai ales sa puneti poze cu mine ,din cate stiu blondul e la arad dar habar nam ca e paula oricum tind sa cred cine e
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

paula te am pe facebook si stiu cine esti ff bine  esti baietasu care umbli cu jessica tu inraznesti sa latri la mine te uiti cum areti tu esti ras tot 

 

unde mortisorii tai vezi ca am peruca bulagiu cu fusta ce esti 

 

ee stai tu ca ajung in tara si trec si pe la tine sa te vad atunci daca vei mai avea gura atat de mare

aveam mai multe asteptari de la tine afrodita,nu te lua dupa toti tampitii ca nu vezi ca si de mine se iau aiurea!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

nu te atac pe tine jesii dar acum 3 luni sa plans tot asa o transexuala ca paula asta se baga peste toate si mia zis ca e vorba de kote nu inteleg de cand travestitele bulangii cu fusta se baga peste noi care investim in noi bagam bani la greu in noi umblam peste tot in lumea asta si traim fel si fel de lucururi si vine niste maimute din astea si se baga si imi latra pe profilul meu 

 

pana la urma ce este accest site un topic sau parada travestitelor si clientiilor frustrati

 

pe pizda mea nu are nimeni dreptul sa latre altfel aflu eu ipul si ii infund gura

 

imi rezerv dreptul de a fii o scarba!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nu te atac pe tine jesii dar acum 3 luni sa plans tot asa o transexuala ca paula asta se baga peste toate si mia zis ca e vorba de kote nu inteleg de cand travestitele bulangii cu fusta se baga peste noi care investim in noi bagam bani la greu in noi umblam peste tot in lumea asta si traim fel si fel de lucururi si vine niste maimute din astea si se baga si imi latra pe profilul meu 

 

pana la urma ce este accest site un topic sau parada travestitelor si clientiilor frustrati

 

pe pizda mea nu are nimeni dreptul sa latre altfel aflu eu ipul si ii infund gura

 

imi rezerv dreptul de a fii o scarba!!

da clar mi se pare corect dar stii care e frustrarea???ca la alea care trebuie nu comenteaza nimeni nimic ....asta e naspa
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

alea care le dau teapa si le fura banii nu lear deschide un topic si sa latre pe seama lor dar a dracu de noi se leaga 

 

niste jeguri care efectiv nu ne cunosc si ne ataca pe toate 

 

poi ma atunci meritati ma sa fiti batuti si furati de travestite  pt ca va plac ieftinaturile maimutele cu barba si care poarta si ele un toc:))

  • Like 1
Link spre comentariu

Bai travestitule afrodito pulii mele vezi ca se vede ca ai peruca in cap baiete.ai și tu o luna de hormoni luati asa de capul tau ca tu de endocrinolog si de psiholog nu ai auzit in viata ta.vii de pe germania de la supt pule fara prezervativ si vii cu arfe de diva de "trans" de undee pula mea esti trans??din pulele din tine??stai cuminte ca stie lumea de peruci de astea fir cu fir fara breton bulangiule asa ca stai jos patru

  • Minus 1
Link spre comentariu

Ma pis pe tine ca in germania accepta orice gunoaie mai nou.pula sa ai ca asta vor clientii nu veni sa ma iei cu fitele tale de europa cand eu colindam pe afara tu iti pieptanai peruca.la cat esti de analfabeta nici macar nu stii ca se scrie du-te cu cratima boule.

Nu o mai arde cu parul in ochi.esti travestit punct.pai tu te poti ridica la nivelul transexualelor adevarate fa râsule😂😂😂se pisa pe tine adinuta si gabi din militari alea persoane transgender nu tu gunoiule😂😂

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

tu pe afara unde ai vazut doar aradul:)))  

 

ma pis eu pe mata si pe toata familia ta ia trimite cateva poze cu tine sa vedem cine te accepta:)))

 

vorbesti de mine ca am peruca :))

 

dar tu care afara pe stradaesti barbat si in casa te imbraci cu fustita lui mata:))

 

fraiere daca nu termini pun mana pe telefon dau cateva apeluri prin arad si te impachetez de tot

 

ia mai iesi in mortii matii de jeg infect cu arfe de diva si tu stai intr-o casa daramata din arad 

 

tu nu ai fata ba fraerica de germania tu nu ai fata nici de romania :))

 

daca nu incetezi sa imi comentez profilu aflu ipl tau de unde latri ca doar gura este de tine

 

fraierica pe aici se cauta fetite tinerele asa ca lasama cu transele tale care au peste 40 de ani:))

 

daca latrii in continuare pt ca esti frustrata si geloasa ca tu nu ai nimik 

 

atunci asta e oprestete pt ca devii obsedata de mine si mie scarba de un poponar ca tine

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...