Sari la conținut

am revenit trans afrodita


Postări Recomandate

zi sa faci infarct si cancer in gat ca eu am peruca mai controlat tu frustratu pulii

 

lucrez in germania elvetia franta  suedia de 4 ani fraier cordit 

 

tu crezi ca in cluburile unde muncesc eu accepta orice panarama fraiere:))

 

sarac imputit dute impuscate

De aia esti pe acest forum ca muncesti in Gemania Elvetia Franta si Suedia?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Daniella draga mea citeste mai intai ce am scris in anunt inainte sa fiu atacata de neiste panarame si dupa poti sa  intri in discutie 

 

nu ma cunoasteti nu va cunosc deci nu isi are rostul sa atacati pe cine doriti cum vi se scoala voua lindicu

 

daca mam ajuns mam ajuns pe pizda mea nu ca altele cu pesti si barbati langa ele eu singura imi car bagajele peste tot in lumea asta eu singura imi cumpar bilet de avion si imi fac cazari 

 

asa ca nu voi accepta ca niste panarame de zdrente sa ma calce in picioare ca pana la urma nu imi dati voi sa mananc !!

 

deci vorbe inutile de la alta transe traveuri si barbati frustratii nu accept

 

daca va tine pizda vin in romania va dau adresa mea si va priemesc in locatia mea si in fata mea sa latrati 

 

nu in spatele monitorului 

 

cu asta am terminat  toata parada la ravedere o zi buna!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

vaai de capu lor ce sa le zici:) 

 

logic ca e le frica cand ele arata mai mult a barbati se se plang cum sunt batute pe strada :))

 

acum venim si noi acasa astea care muncim pe afara si le este frica la rapandule ca nu vor mai avea bani de tigari:))

 

nu mai stie lumea cum sa ma atace da si cand le prind in fata mea:) mama mama va fii din ele

 

lesinatele dracu :) ele cred ca daca latra pe profilu meu nu ma mai fute nimeni:))

 

proastelor din contra vin mai multi sa incerce ceva nou sexy feminina sa puna baietii  mana pe o gaoaza adevarata nu sa futa aceleasi oala de 1000 de ori:)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

afrodita arata super.... travestitul asta blond paul sau paula cum si-o spune este un cacanar care moare de invidie... Eu ma mir cum de nu - l cunoaste jessi...ca doar statea la masa impreuna cu el..

nu am zis ca nu il cunosc,pur si simplu nu am nici o legatura cu el ....oamenii sunt falsi mi-am dat seama la timp ce fel de persoana e!
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ce perversa esti Jessy cum adica nu ai nici o treaba cu spalacita aia cand stai la masa cu el?atat de penibila ordinara poti fii???tampitaacum mi-am dat seama ca esti si proasta

esti un bolnav mintal facut pentru alocatie!!stai in fata monitorului si te amagesti singur!ai ceva sa imi zici?vino face to face
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...