Sari la conținut

am revenit trans afrodita


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu pot sa ii multumesc pe toti imi pare ff rau .... acum vine întrebarea oare de ce n-am făcut o prestație bună în privința ta ? Înseamnă că ai fost un client nespălat sau pur și simplu mi-ai vorbit grețos atunci da într-adevăr nu fac prestație bună când un client se comportă cu mine în scârbă În rest pot să-ți vin cu dovezi clare și recenzii în care sunt felicitat pentru prestațiile mele în continuare o zi bună și pa pa

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sau ești iarăși domnul cu fara prezervativ eu nu pot să o fac cu prezervativ păi dute dracu de sidosule nu am eu nevoie de bolile voastre fii mi-ar scârbă de voi care vreți fără prezervativ intri și latri aici că n-am făcut o prestație bună păi fac prestație bună când văd că clientul merită prestația și nu când nu merită

  • Like 1
Link spre comentariu

Nici una nici alta,după ce am făcut duș, am vrut să facem anal și te plângeai că e mare și nu intră, nici oral nu ai prestat și nici eu nu fac fără prezervativ. Tu vroiai să mă fuți tu de parcă am venit la tine să te plătesc că să mă fuți. Nu te mai umflă în pene

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Aa te tin minte 🤣🤣 Dute la nimfomane cu pula ta frate nu prea accepta transe asa pule baietasðŸ˜ðŸ˜ vorbim de anal care este cu 100 de ori mai dureroasa decat in pizda ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Si logic ca te-am întrebat dacă vrei să te fut că până la urmă ai venit la o transsexuală nu ai venit la o femeie unde stai în pat pleoștit ca un domn rege ce ești și aștepti să cadă pulele din cer în gura ta sau nu înțeleg ðŸ˜ðŸ˜

Dacă vii la transsexuala vii ca să încerci ceva

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

După care nesimțită de mine i-a părut rău Că nu s-a simțit coaiele tău bine și ți-am scris pe WhatsApp dacă ții bine și tu minte fraier cordit pentru că nu am făcut în viața mea la niciun client ți-am scris pe WhatsApp îmi pare rău pentru nemulțumirea de care ai avut parte dacă vrei poți veni o tură gratis și pentru un preț de căcat dar nicio proble Că nu s-a simțit coaiele tău bine și ți-am scris pe WhatsApp dacă ți-e bine și tu minte fraier cordit pentru că nu am făcut în viața mea la niciun client ți-am scris pe WhatsApp îmi pare rău pentru nemulțumirea de care ai avut parte dacă vrei poți veni o tură gratis și desigur domnul serios din tine a zis nu și de atunci tu mereu la trei pe profilul meu stai băiețaș după pula ta și încearcă să latri în altă parte pentru că ți-am zis nu vă pot mulțumi pe toți Tu te-ai enervat și ai plecat nu ți-am zis eu cu niciun cuvânt pleacă sau că nu-ți fac muie așa că nu am ce să-ți zic jet atât pot să zic

Link spre comentariu

Deci încearcă să îți exprimi ideeile ceva mai cursiv că e greu pentru cineva să înțeleagă ceva din ce ai scris, învață să vb. cu oamenii că nu te-am jignit în nici un fel, la ce să revin înapoi, crezi că muream de foame pentru bani aia, ai avut o prestație de toată jena pentru meseria pe care o practici, nu era vb de mulțumit cine știe ce fantezie și așa mai departe, am plătit pentru un serviciu pe care nu l-ai prestat. În ultimul rând nu este site-ul tău, forumul asta a fost creat pentru ca lumea să își lase impresiile despre persoanele ce activează în domeniu.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Așa și dacă nu l-am presat care este problema până la urmă esti singurul om care nu a fost multumit și vorbim de luna iunie 2017 alo frate a trecut un an ce dracu o lungim atâta atât de frustrat ai devenit ai comentat și pe topicul celălalt cat mai vrei să comentez cat tu crezi că dacă faci comentarii de genul îmi faci tu mie o sau îmi creez o imagine Urîtă sau nu înțeleg care este problema Ți-am spus foarte frumos nu fac anal cu asemenea lungime și grosime domnișorul de tine te-ai supărat te-ai îmbrăcat Și ai plecat nici de cum te-am aruncat eu sau orice altceva așa că nu ai ce să mai latri odată ce ai fost anunțat nu mă fut nu facă anal cu asemenea pulă + scrie și în anunț nu accept mărimi mai mari de 17 cm Du-te frate la nimfomane cu pula aia nu venii mie să-mi distrugi găoaza pentru 150 RON nu-mi stric găoaza pentru 150 € în Germania și o să-mi stric Gaoaza pt 150 RON Și orice client poate să confirme acest lucru că eu la telefon dau detalii clar dacă ai mai mult de 17 cm și este foarte groasă îmi pare foarte rău eu nu pot să fac anal nu am nevoie de fisuri anala Clienții care vin la transsexuale vin să încerce ceva nou oral reciproc Lins in cur și alte chestii Dar tu te-ai dat drept marele activ de pe planetă dar iartă mă mai aveai puțin și mai ajungeai pe mine așa la feminitate eu când ai venit și a intrat în casa mea nici în vis nu mă gândeam că tu ești activ hai să nu ne atacăm că cu mine nu-ți merge puiuț ule înțelegi lasă prestațiile și punele în cur că doar pe tine nu te-a mulțumit și chiar mă doare în cur de tine o să spun așa odată ce mi-am cerut iertare și ți-am mai și propus o chestie Ceea ce repet în viața mea de când sunt prostituată mai cu exact itate de șase ani nu am făcut nu se poate și cu pula-n cur și cu sufletul rai hai până la urmă îți vine omul cu oferta și tu mai și fițe și ar fi pe pula ta hai fratele meu ți-am zis du-te latra in altă parte că ai lătrat destul a trecut un an futute în gură să te fut

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ce bani să-i dau cu omul s-a plâns că nu i-a plăcut după ce a ajuns acasă mi-a dat mesaj pe WhatsApp ai înțeles iar nu eu sunt de vină până la urmă eu întreb pe telefon foarte clar mărimea și dacă îmi zice o Marime care evident nu este bună pentru mine refuz clientul deci eu da fața locului am zis nu pot să fac anal cu așa pula Până la urmă zilnic mă fut și zilnic am câte 3-4 clienti din care unu mai rupe de vai de capul meu și logic că l-am refuzat că nu mă fut în cur iar eu am venit cu o propunere da dacă vrei pot să te fut eu omul s-a supărat și-a făcut dus și a plecat dar până la urmă dacă eu țin minte cu exactitate s-a terminat deci eu l-am refuzat doar la anal acum hai să fim sinceri dacă și pentru 150 de ron finalizarea cat aveam pe timpul acela prețul faci și figuri atunci iartă-mă du-te la transsexuale care cer 400 500 de ron pe oră și te dă în cel puțin 20 de minute afară îți face rapid o labă și te pup Da normal prețurile acuma s-au schimbat pentru că am evoluat foarte mult Dar din tot clienti pe care i-am avut în România nu am avut foarte mult pentru că mai mereu sunt plecată el este singurul care se bagă întruna peste forumul meu el este singurul care latră că nu i-a plăcut că nu știu ce A trecut un an deja devine penibil

Link spre comentariu

Hai că bați câmpii, nu a fost nici o discuție legată de mărime, și nici nu o am așa mare încât să te sperie, 18,5 cm și nu este groasă, zi că nu ai avut chef, am făcut duș,am stat la o țigare, ne-am pus în pat și ai început cu figuri, ți-am spus să dai cu lubrifiant și ai spus că nici așa nu intră, nici oral nu ai prestat, normal că m-am dus la duș și am plecat, cu bani o spui de parcă ți-am plătit jumate, atât ai cerut și atât ți-am dat deși nici 5 lei nu meritai. Nu e vb de bani, e vb de timp pierdut, bani pe taxi și mai pleci și cu pula sculată.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Zi sa mori tu ca miam schimbat threadul din cauza ca ai latrat doar tu🤣🤣🤣 la cat stau eu în romania 🤣🤣 nu mai pot eu de minciuniile tale mi se rupe

Esti pur si simplu frustrat si bolnav asta e esti 1 la 100 care esti nemultumit+ nai avut nici sange in pula sa zici pe fata

 

Lumea care ma cunoaste stie de prestatilr mele

Daca tu zici ca 18 cm nu este mare trebuia sa Mă lași să te fut eu tot 18 ani ca tine și atunci îți dădeai tu seama singur de ce nu am vrut să mă fut cu pula ta pune o poză clară cu pula ta să vadă lumea ce pula e nu tot zice că nu e mare că nu e mare Iar caracterul tău de infect lasă de nedorit las la aprecierea lumii cine pe cine crede în frustrat care într-una latre de un an dar doar tu nimeni altul deci nimeni altul nu a intrat și și a zis că Afrodita nu a prestat servicii de calitate iar prin august voi reveni în România poate siliconata și tunată și cine va fi nemulțumit de serviciile mele îi voi da preț dublu înapoi m-am pronunțat pereți dubl iar caracterul tău de infect lasă de nedorit las la aprecierea lumii cine pe cine crede în frustrat care într-una latră de un an dar doar tu nimeni altul deci nimeni altul nu a intrat și și a zis că Afrodita nu a prestat servicii de calitate iar prin august voi reveni în România poate siliconata și tunată și cine va fi nemulțumit de serviciile mele îi voi da preț dublu înapoi m-am pronunțat preț dublu

Link spre comentariu

Am impresia că ai probleme grave cu capul, cu, caracter-ul ăsta de țigănie nu ajungi departe, ai avut un thread făcut acum un an de către comunitate și am postat recenzia, am mai postat cineva după mine tot una negativă, de atunci eu am mai postat nimic despre tine, ți-ai făcut thread și am postat recenzia, nu contează cât timp a trecut lumea este curioasă să știe cu cine are de a face.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ce sa afle lumea când doar tu te plângi 🤣🤣🤣. Deci chiar nu înțeleg ce sa afle lumea odată ce ești singura persoană care te plângi Èšigănie faci tu nu eu iar cealaltă persoană se știe foarte bine că a fost dat afară de mine pentru că a vrut să o facă fără prezervativ nu i se scula pula zicând că are alergie la latex Și el o face cu alte transe fără este și ceva normal că domnul a fost rugat să plece ÃŽn comparație cu tine care nu ai fost rugat să pleci Știu că a prins pula ta ură pe mine

Dar dacă vrei îmi trimiți numele tău complet și mâine mă duc la wester nu și îți spun bănuții ÃŽn caz că rămâi fără mâncare îți vine bine ... eu prefer să închid dușmănia și minciuna pe care o tot zice aici acum... devii prea penibil Èši-am zis data viitoare du-te la nimfomane Eu nu sunt nimfomană iar se știe foarte bine Analul este mai dureroase decât pizda

ÃŽncepi să te contrazici pe tine baiat

Link spre comentariu

Eu nu fac nici un tam-tam și nici nu am ură pe tine, îți pot spune că nu îmi pasă de existența ta, am scris pe forum doar pentru că întreba lumea, că până la urmă despre asta este threadul ăsta, asta a fost experiența mea cu tine, a fost de kkt ca idee, nu știu detalii despre ce kkt faci tu cu alți și nici nu mă interesează, lasă gargara asta proastă cu bani că nu eu sunt cel care suge pula pentru chirie.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...