Sari la conținut

Să ne binedispunem cu bancuri și alte cele :)


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Pamant
  • Oras:Pamant

O tipa super eleganta si frumoasa foc iese dintr-un bar, cu un indice de alcool in sange foarte ridicat (beata manga...) Merge leganandu-se spre masina ei, un BMW al anului, scump ca naiba, si incearca sa-i deschida usa cu cheia, dar starea ei de ebrietate o impiedica si pica in fund linga usa masinii... Cu picioarele deschise si fara chiloti, isi observa "pasarica" si cand o recunoaste incepe sa-i vorbeasca: 
- Din cauza ta am masina, 
- Din cauza ta am bijuterii 
- Din cauza ta am bani 
- Din cauza ta pot avea barbatul care vreau 
- Din cauza ta am ... 
Deodata incepe sa se pise... si ...duios ii replica: - Nu, nu plinge, mai, ca nu te cert !!!.

Link spre comentariu
  • Oras:Pamant
  • Oras:Pamant

E ceva ce mi s-a intamplat mie la Kaufland si vi s-ar putea intampla si voua. Escrocheria functioneaza in urmatorul fel:2 pustoaice bune de 18 ani se apropie de masina in timp ce bagi cumparaturile in portbagaj.Incep sa stearga parbrizul de la masina cu o carpa in timp ce sanii le atarna afara din tricouri.E imposibil sa nu te uiti.Cand le multumesti si le dai niste bani,ele te roaga ca in loc de asta sa le duci la un alt magazin Kaufland.Accepti si ele suie in spate.Pe drum incep sa faca sex una cu alta.Dupa un timp una dintre ele trece in fata si incepe sa iti faca sex oral.In acest timp cealalta iti fura portofelul!Va sfatuiesc sa fiti foarte atenti deoarece mie mi s-a intamplat lunea trecuta,miercuri, de doua ori joi, sambata si din nou ieri, acum ma duc din nou. :laugh2  :slap2 

Link spre comentariu
  • Oras:Pamant
  • Oras:Pamant

Soțul se întoarce mai devreme acasă. Amantul fuge la balcon, vrea să sară. Atârnă agățat de balustradă o oră, două, trei, deja nu mai poate, dar de sărit totuși îi e frică să sară, neștiind la ce etaj e, plus la asta e întuneric beznă și nu vede nimic jos. Se face dimineața, în curtea blocului apare măturătorul:
– Ei, tu, ce faci acolo?
– Cum ce fac, stau atârnat.
– Aaaaa ….. bine, stai mai departe, dar ridică te rog picioarele un pic mai sus, să pot mătura liniștit.

Link spre comentariu
  • Oras:Pamant
  • Oras:Pamant

Merge tata si fiul cel mic cu masina, la un moment dat ajung pe centura iar fiul vede trei fete.. 
fiul: tata ce fac fetele acelea acolo? 
tatal: pai fiule... vand fericire.. 
fiul: cum adica vand fericire? 
tatal: pai pentru o anumita suma de bani ele iti vand fericire... 
Ajung acasa merge copilul isi sparge pusculita si isi ia 30 lei.. Ajunge acolo la fete si le spune ca ii trebuie fericire.... fetele mirate l-au vazut cat de mic era si l-au dus la ele acasa de ia facut trei felii de paine cu nutela. copilul nu a putut sa manance decat doua si a plecat. 
Ajunge acasa... 
tatal: unde ai fost fiule? 
fiul: pai am fost la fetele acelea sa imi vanda fericire 
tatal: siiiiiii? 
fiul: pai pe doua le-am rezolvat da pe a treia am lins-o

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Pamant
  • Oras:Pamant

O femeie pleaca, fara sotul ei, in vacanta in Caraibe. Abia ce ajunge si face cunostinta cu un negru aratos. Dupa o noapte de amor inflacarat ea il intreaba:
 - Cum te cheama?
 - Nu pot sa-ti spun, ii raspunde el. In fiecare seara ei se intalnesc, fac dragoste, ea il intreaba acelasi lucru iar el ii raspunde la fel.       

Intr-o seara ea ii spune: 
- Este ultima mea seara aici, maine plec acasa. O sa-mi spui totusi cum te cheama? 
- Nu pot sa-ti spun, ca o sa razi de mine, zice negrul. 
- Hai zi, ca nu rad, nu am de ce! 
- Binee... Pe mine ma cheama Zapada. 

Tipa incepe sa rada mai sa se sparga, la care negrul furios: 
- Eram sigur ca o sa razi de mine, mai bine nu-ti ziceam...! 
- Nuuu, ma gandeam ca sotul meu nu o sa creada  cand o sa-i spun ca am avut 30 cm de zapada in fiecare zi in Caraibe!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Pamant
  • Oras:Pamant

Doi caini de rasa se intalnesc la veterinar:
De ce te-a adus aici? zice unul.
-Stapana mi-a luat mancarea din fata si m-am infuriat si am muscat-o. M-a adus aici sa-mi faca o injectie letala. Tu ce-ai patit?
-Stapana a iesit goala din baie, m-a provocat cumplit, am sarit pe ea si i-am tras-o…
-Si te-a adus sa-ti faca injectie letala?
-Nu, m-a adus sa-mi taie unghiile.

:laugh2

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Pamant
  • Oras:Pamant

Care e diferența dintre păcat și faptă imorală?

Răspuns : Dacă tu ești bărbat însurat și te întâlnești cu Angelina Jolie, iar ea te dorește cu pasiune, este imoral să îți înșeli nevasta, dar e păcat să ratezi ocazia!

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Pamant
  • Oras:Pamant

Un imparat a prins un tanar supus care vana pe domeniul lui. L-a aruncat in temnita si i-a spus ca-l va elibera daca va raspunde la intrebarea: Ce vrea de fapt femeia?

Tanarul si-a chemat si a intrebat mama, sora, verisoara, vecina, dar nici una n-a putut sa dea un raspuns corect. In fine a chemat si o vrajitoare batrana si urata.

Aceasta i-a promis ca-i spune raspunsul corect cu conditia ca dupa ce va fi eliberat o va lua de sotie.

Neavand alta solutie tanarul a acceptat. Raspunsul dezvaluit de vrajitoare a fost: Femeia, de fapt, doreste sa fie stapana propriei vieti! Imparatul l-a eliberat imediat.

A urmat nunta si noaptea nuntii. Insa nu mica i-a fost mirarea cand in pat a gasit o fata tanara si deosebit de frumoasa care i-a spus: pentru ca te-ai tinut de cuvant, jumatate de zi voi fi batrana si urata iar cealalata jumatate voi fi ca acum. Urmeaza ca tu sa alegi in care jumatate de zi sa fiu tanara si in care sa fiu batrana.

Tanarul cazu pe ganduri: sa rada toti de el vazandu-l cu o batrana si urata, iar noaptea sa petreaca cele mai placute clipe alaturi de o tanara fermecatoare sau sa se plimbe pe ziua cu cea mai frumoasa fata printre oameni iar noaptea…. In cele din urma tanarul i-a spus sa aleaga ea cum crede ca e mai bine. Imediat a venit si raspunsul:

Voi fi tot timpul tanara si frumoasa pentru ca am gasit barbatul care mi-a dat libertatea de a fi stapana pe propria viata.

Morala : NU CONTEAZA DACA O FEMEIE E FRUMOASA SAU URATA. IN FOND FIECARE E O VRAJITOARE!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...