Sari la conținut

0736137471 roxana


Postări Recomandate

Am fost si eu la Roxana confirm are o atitudine pro te face sa te simti bine nu te grăbește curata. Nu arată foarte bine undeva la 6/10 dar nu te grăbește serviciile de calitate adica modul de operare :))))) de revenit zic eu pt atitudinea ori. Cand am fost statea la zepter unirii

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost si eu la Roxana confirm are o atitudine pro te face sa te simti bine nu te grăbește curata. Nu arată foarte bine undeva la 6/10 dar nu te grăbește serviciile de calitate adica modul de operare :))))) de revenit zic eu pt atitudinea ori. Cand am fost statea la zepter unirii

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

am trecut si eu pe la titulara topicului.

tot incercam sa dau de Alexia dar nu răspundea la telefon. Fiind deja în Drumul Taberei si fara prea multe optiuni disponibile, am sunat si la Roxana.

stabilit întâlnirea si in 20 de min eram la ea.

locația - lângă piata de pe Valea Ialomiței. apartament vechi, condiții minime

roxana - chip de tarancuta dar simpatică. nu e frumoasa dar nici urâtă.

nu am.vizitat baia. ea se pregătea să plece, eu ma grăbeam. am folosit șervețele umede pt igienizare.

 

camera de acțiune destul de sărăcăcioasă, așternutul avea aspect de vechi.

 

A început cu un oral protejat la cererea mea. inițial banal..după 2 min m-a întrebat dacă vreau să stau deasupra dar i-am cerut să continue cu oralul. din acel moment si-a schimbat tehnica si pot sa afirm ca oralul e chiar ok. tendințe de deep..doar tendințe, nu l-a înghițit complet. mișcări din cap, gen opturi:) una peste alta, cum am spus, oralul ok.

am cerut să vină la marginea patului pt o caprita...la cum arătau asternuturile, nu intenționăm să mă lăfăi pe ele.

aici am sesizat cateva probleme.

spunea cineva ca are bube pe fund..nu are. are însă probleme cu hemoroizii sau vreo fisură anala. camera de acțiune este întunecată dar erau vizibile excrescentele din zona anusului (nu erau verugi, sigur).

apoi am simtit un iz ciudat. nu mirosea a nespalat (tocmai ce ieșise de la dus)..pur si simplu un miros ciudat. poate era doar de la protexul de calitatea slaba..poate o combinatie de protex cu altceva.

nu pot sa afirm ca are probleme pt ca am simtit mirosuri mai nasoale la viata mea

.dar, repet, un iz tot se simte..tind sa dau vina pe protex.

fiind f largă (pt răutăciosi, am eu pupă mica) si cu un protex nasol..simteam ca nu o sa termin oricât de mult as pompa.

am scos protex si i-am cerut să o pună între sani.

s-a întins pe pat, pe spate. m-am urcat peste ea si am inceput un du-te vino între sânii ei (cam micuți pt asa ceva dar merge).

am reusit sa finalizez COF.

 

una peste alta fata e ok. vocabular de om simplu, fără multa carte dar jovială, amabilă și docilă.

 

nu am auzit zgomote suspecte, nu am văzut alte persoane in apartament.

 

note

 

aspect: 7 (are ceva simpatic la fata, nefiind însă frumoasa; sani 2, puțin lăsați dar nu flescaiti, fundulet ok) + 0.5 pentru atitudine. nu te grăbește, intreaba cum vrei sa stai si nu comentează.

OP: 8.5 (nu ma duc pt CIM asa ca nu depunctez pt lipsa lui)

NP: 6.5 (cam statică + iz)

halat: 100 fin + 30 COF

 

de recomandat ? pt Drumul Taberei si doar pt oral, Da.

 

nu comentez asupra prețului..avem scale de valori diferite, experiențe diferite si bugete diferite.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Numai ce m-am întors de la locul de nebunii și vreau sa postez repede părea mea pentru ca altfel uit pana mâine.

Am sunat și am stabilit sa ne vedem in 10 min la locație (lângă farmacia Help, vis-a-vis de centrala de lângă piata Valea Ialomiței)

Am sunat la interfon (după ce in prealabil am sunat telefonic, cum mi s-a spus) și am intrat in apartamentul de la parter.

Bănuiesc ca Roxana a fost cea care m-a întâmpinat, pentru ca ea aducea cu fata din poze, deși in poze arată cu muuuult mai bine... când am văzut cum arată, mai ales ca era și super răcita, o întreb dacă mai are o colega și imi spune ca da... o cheamă și apare o zână la 19 ani, brunețica, la 167 sau mai mult, cu niște sânișori perfecti, rotunzi și tari, sfârcuri roz numai bune de ronțăit (cunoscătorii stiu ce zic), funduleț frumos, un pic bombat ... ce sa mai, trufanda!

O întreb ce scor practica, imi raspunde ca la 100 lei putem oral+normal protejate amandoua și zic sa ne apucam de treaba... e fraților, aici s-a înțepenit situația ... oralul însemna ca băgam pula in gura, dar pana la cap și fără sa dam cu limba.... nu tu joaca, nu tu limba, nu tu sucțiune ... nimic....

După un timp in care ea “sugea” (sau cum se numea aia), ma întreabă cu ce poziție vreau sa începem ... bun, zic, as vrea caprita... se aseaza fata pe poziție și încep da pompez... nu dau de 3 ori și ma izbește un miros de peste de mi se luase tot cheful... ce sa continui ... am dat pana am terminat, strangandu-i bucile sa nu ma mai lovească damful... eee, ce sa vezi, deși pe durata sesiunii a foat muta ca pestele, când se ridica de acolo prinde cheful de vorba și imi spune: “sper ca ai fost mulțumit!”. Scot, cu jumătate de gura, un Da și încep sa ma șterg cu șervețelele aduse de domnișoară.

 

Notele pentru prestație sunt de departe dintre cele mai slabe:

Locație: 4 (apartament vechi și murdar, in baie nu am intrat)

Igiena: ma bucur ca face totul protejat, dar nu bag mâna in foc

Oral: 4

Normal: 4 (asta ca avea o păsărica strâmtă de 19 anișori)

 

De revenit: probabil in lipsa, având in vedere ca la 100 lei opțiunile sunt reduse si in apartament e parca mai bine decât in mașina.

 

Spor la ciocane!

  • Like 4
Link spre comentariu

o întreb dacă mai are o colega și imi spune ca da... o cheamă și apare o zână la 19 ani, brunețica, la 167 sau mai mult, cu niște sânișori perfecti, rotunzi și tari, sfârcuri roz numai bune de ronțăit (cunoscătorii stiu ce zic), funduleț frumos, un pic bombat ... ce sa mai, trufanda!

Poți sa mai dai niste detalii despre colega, e slăbuță sau plinuță ? De etnie ? Un anunț cu poze are pe undeva ?
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Poți sa mai dai niste detalii despre colega, e slăbuță sau plinuță ? De etnie ? Un anunț cu poze are pe undeva ?

Colega ei e bine, nici subtirica, nici plinuță, nu este de etnie.... anunț cu poze nu am văzut, dar cred ca cel mai bine suni și mergi și o vezi...are cercel in buric....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare,

 

Numai ce m-am întors de la locul de nebunii și vreau sa postez repede părea mea pentru ca altfel uit pana mâine.

Am sunat și am stabilit sa ne vedem in 10 min la locație (lângă farmacia Help, vis-a-vis de centrala de lângă piata Valea Ialomiței)

Am sunat la interfon (după ce in prealabil am sunat telefonic, cum mi s-a spus) și am intrat in apartamentul de la parter.

Bănuiesc ca Roxana a fost cea care m-a întâmpinat, pentru ca ea aducea cu fata din poze, deși in poze arată cu muuuult mai bine... când am văzut cum arată, mai ales ca era și super răcita, o întreb dacă mai are o colega și imi spune ca da... o cheamă și apare o zână la 19 ani, brunețica, la 167 sau mai mult, cu niște sânișori perfecti, rotunzi și tari, sfârcuri roz numai bune de ronțăit (cunoscătorii stiu ce zic), funduleț frumos, un pic bombat ... ce sa mai, trufanda!

O întreb ce scor practica, imi raspunde ca la 100 lei putem oral+normal protejate amandoua și zic sa ne apucam de treaba... e fraților, aici s-a înțepenit situația ... oralul însemna ca băgam pula in gura, dar pana la cap și fără sa dam cu limba.... nu tu joaca, nu tu limba, nu tu sucțiune ... nimic....

După un timp in care ea “sugea” (sau cum se numea aia), ma întreabă cu ce poziție vreau sa începem ... bun, zic, as vrea caprita... se aseaza fata pe poziție și încep da pompez... nu dau de 3 ori și ma izbește un miros de peste de mi se luase tot cheful... ce sa continui ... am dat pana am terminat, strangandu-i bucile sa nu ma mai lovească damful... eee, ce sa vezi, deși pe durata sesiunii a foat muta ca pestele, când se ridica de acolo prinde cheful de vorba și imi spune: “sper ca ai fost mulțumit!”. Scot, cu jumătate de gura, un Da și încep sa ma șterg cu șervețelele aduse de domnișoară.

 

Notele pentru prestație sunt de departe dintre cele mai slabe:

Locație: 4 (apartament vechi și murdar, in baie nu am intrat)

Igiena: ma bucur ca face totul protejat, dar nu bag mâna in foc

Oral: 4

Normal: 4 (asta ca avea o păsărica strâmtă de 19 anișori)

 

De revenit: probabil in lipsa, având in vedere ca la 100 lei opțiunile sunt reduse si in apartament e parca mai bine decât in mașina.

 

Spor la ciocane!

Felicitari pt recenzie!

Dar de ce dracului nu inteleg femeile aceste ca in aceasta meserie pizda si curul trebuie sa aiba o igiena impecabila..nu sa puta a peste mort si curul a cacat.....plm cu ele lucreaza!

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

Numai ce m-am întors de la locul de nebunii și vreau sa postez repede părea mea pentru ca altfel uit pana mâine.

Am sunat și am stabilit sa ne vedem in 10 min la locație (lângă farmacia Help, vis-a-vis de centrala de lângă piata Valea Ialomiței)

Am sunat la interfon (după ce in prealabil am sunat telefonic, cum mi s-a spus) și am intrat in apartamentul de la parter.

Bănuiesc ca Roxana a fost cea care m-a întâmpinat, pentru ca ea aducea cu fata din poze, deși in poze arată cu muuuult mai bine... când am văzut cum arată, mai ales ca era și super răcita, o întreb dacă mai are o colega și imi spune ca da... o cheamă și apare o zână la 19 ani, brunețica, la 167 sau mai mult, cu niște sânișori perfecti, rotunzi și tari, sfârcuri roz numai bune de ronțăit (cunoscătorii stiu ce zic), funduleț frumos, un pic bombat ... ce sa mai, trufanda!

O întreb ce scor practica, imi raspunde ca la 100 lei putem oral+normal protejate amandoua și zic sa ne apucam de treaba... e fraților, aici s-a înțepenit situația ... oralul însemna ca băgam pula in gura, dar pana la cap și fără sa dam cu limba.... nu tu joaca, nu tu limba, nu tu sucțiune ... nimic....

După un timp in care ea “sugea” (sau cum se numea aia), ma întreabă cu ce poziție vreau sa începem ... bun, zic, as vrea caprita... se aseaza fata pe poziție și încep da pompez... nu dau de 3 ori și ma izbește un miros de peste de mi se luase tot cheful... ce sa continui ... am dat pana am terminat, strangandu-i bucile sa nu ma mai lovească damful... eee, ce sa vezi, deși pe durata sesiunii a foat muta ca pestele, când se ridica de acolo prinde cheful de vorba și imi spune: “sper ca ai fost mulțumit!”. Scot, cu jumătate de gura, un Da și încep sa ma șterg cu șervețelele aduse de domnișoară.

Notele pentru prestație sunt de departe dintre cele mai slabe:

Locație: 4 (apartament vechi și murdar, in baie nu am intrat)

Igiena: ma bucur ca face totul protejat, dar nu bag mâna in foc

Oral: 4

Normal: 4 (asta ca avea o păsărica strâmtă de 19 anișori)

De revenit: probabil in lipsa, având in vedere ca la 100 lei opțiunile sunt reduse si in apartament e parca mai bine decât in mașina.

Spor la ciocane!

eu am simtit si la Roxana un miros ciudat. nu era chiar de peste stricat dar era un iz acolo..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...