Sari la conținut

alexa - 0749856595


brokoli

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Azi nu lucrez, maine imi voi schimba pozele si tot maine de la ora 10 dimineata voi fii disponibilă. Vă pup😘 Va doresc o duminica placutaâ¤ï¸

O duminica frumoasa si tie Alexa.:)
Link spre comentariu
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea

Buna Alexa. Ne-ai promis ca revii cu ceva poze azi. Asteptam cu nerabdare. Pt noi potentiali clienti nu pt noi care te cunoastem dar totusi si celor care am fost pe la tine si ne-am bucurat de fiinta ta ne-ar face mare placere sa vedem ceva poze cu tine. Pana ne vom revedea ne bucuram putin si de pozele tale. Vino te rog frumos cu poze noi.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:ardeal
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:ardeal

Da chiar nu meritam si noi niste poze normale? Eu m-am saturat de tampenii d'astea artistice, alb negru, dupa perdea!

Da-ne poze in care sa ne facem o idee dc merita sau nu sa mergem la tine. Pozele astea dau senzatia ca ai ceva de ascuns

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu voi lua in seama recenzia ta huuugecock si iti spun si dece, in primul rând cei care au fost la mine stiu ca pozele mele sunt 100% reale, in al doilea rând nu stii niciodată cine intra pe acest site, iar identitatea mea vreau sa ramanana secreta. Daca nu iti plac pozele mele sau daca nu te atrag nu veni, nu te obliga nimeni sa vii, orice om are dreptul sa facă ce vrea cu viata lui si cu asta am încheiat! Va pup dragilorâ¤ï¸ðŸ˜˜ si va astept cu tot dragul🤗🤗🤗

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:ardeal
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:ardeal

E doar o opinie, nu recenzie!

Nu trebuie sa pui poze cu fata sau explicite, se pot blura zonele care pot afecta intimitatea. Pana la urma iti faci strategia de marketing cum vrei, era doar o sugestie. Mie mi se par pozele astea alb negru cu tenta artistica, prea putin elocvente si parca nu ma indeamna sa dau curs unei asemenea oferte.

Dar nimeni nu obliga pe nimeni la nimic, oferta trebuie sa se intalneasca cu cerera pe o piata libera:)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:South Africa
  • Oras:South Africa

După mult timp revin și eu cu o recenzie.

Vizitat fata recent..

 

S-a respectat programarea la fix.

Pot sa spun ca e top de top.

 

Aspect 9/10 - un cur demențial, sâni super ok, buze cărnoase la fata foarte erotica.

Atitudine 9/10

Igiena 10/10

Oral 7/10 - O face cu pasiune dar destul de scurt.

Normal 9,5/10 am schimbat doua poziții, am avut impresia ca s-a excitat natural, sta exact asa cum o pui și participa.

 

Per total o experienta foarte reușită.

Voi reveni cat mai curând.

Scor 150 tragerea 300 ora.

 

Data viitoare îmi fac timp și stau o ora.

Merita fiecare bănuț.

 

Spor la futut

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...