Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Nu e frumos sa ne luam de copii handicapati precum Cristiano_29.

Nu e vina lui ca s-a nascut "special".

Insa ipochimenul continua sa ma atace pe toate topicele si sa imi pronunte numele aproape la orice postare de pe Consiliul Suprem al Pulimii.

Cristiano mai dute la psihiatru in PLM si nu te mai fute grija de punctele mele. Curiosii mor repede.

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Night's Watch
  • Oras:Night's Watch

Ce il mai dore pe J Snow cele cateva minusuri primite.

El care a dat cate o steluta de reputatie unor useri care nu l-au bagat niciodata in seama.

Bai, gaozare, daca cineva ar fi avut ceva cu tine acum erai pe minus :laugh2

Nu m-am plans niciodata de puncte, unde am zis eu asta ?. Am pus sa se vada graficul cu orele la care au fost date punctele de reputatie negativa. E asa de greu de inteles ? Lasa ganditul pentru altii. Facem un pariu ca nu poti sa ma treceti pe minus ?, lasa vrajeala ieftina. Hai ca mi-am piedut timpul si cu tine. 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ce il mai dore pe J Snow cele cateva minusuri primite.

El care a dat cate o steluta de reputatie unor useri care nu l-au bagat niciodata in seama.

Bai, gaozare, daca cineva ar fi avut ceva cu tine acum erai pe minus :laugh2

* ce îl mai dor...

  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

* ce îl mai dor...

cineva care isi repeta replicile cu copy/paste nu prea poate sa zica de unul cu replici noi ca nu le scrie bine....

 

daca esti asa sigur ca poti scrie corect, indrazneste si scrie niste replici noi. e cam boring sa ma uit pe topicuri diferite si sa ai aceleasi replici. nu e corect! joci cu coade! sau cu codite. ai codite? hmm....iti plac coditele. pun pariu! :D 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

cineva care isi repeta replicile cu copy/paste nu prea poate sa zica de unul cu replici noi ca nu le scrie bine....

 

daca esti asa sigur ca poti scrie corect, indrazneste si scrie niste replici noi. e cam boring sa ma uit pe topicuri diferite si sa ai aceleasi replici. nu e corect! joci cu coade! sau cu codite. ai codite? hmm....iti plac coditele. pun pariu! :D

 

Ce spunea psihiatrul? Mai ai vreo șansă?
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Ce il mai dore pe J Snow cele cateva minusuri primite.

El care a dat cate o steluta de reputatie unor useri care nu l-au bagat niciodata in seama.

Bai, gaozare, daca cineva ar fi avut ceva cu tine acum erai pe minus :laugh2

Te dai singur de gol analfabetule!
  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:Night's Watch
  • Oras:Night's Watch

A muncit in noaptea asta. Hai sa te amuz, sa vezi ca nu il duce capul deloc (se mai lauda ca e ITst, la Tampax poate !!). A bagat minusuri toata ziulica si cand a ajuns la limita zlinica a zis sa mai dea, ca de, nu sta el pana la 2:30 pe forum si sa ramana cu buza umflata. A facut schimb pe contul de minusat . Se jura pe ce e mai scump ca nu stie de conturile astea care il pluseaza de zor . Mai jos se vede timestamp-ul notificarilor. Dau dreptate la toti de pe forum, ca este un retardat. Ce soarta poate sa aibe asta.

 

attachicon.gifitst_prost_rau_de_tot.jpg

  

Curat retardat, mon cher!

  

Nu am nici un SP fraierica...si scopul meu nu e sa te aduc pe tine pe minus...

Ma doare la bascheti de punctele tale!

Esti un mare mincinos. Ma doare undeva ca ai cumparat sau nu SP. Te folosesti de ele si kyky are si poza cu timestampul cand ai tabarat pe el. Cristiano nu o mai face pe desteptul !
  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu

 Am pus sa se vada graficul cu orele la care au fost date punctele de reputatie negativa. E asa de greu de inteles ? Lasa ganditul pentru altii. Facem un pariu ca nu poti sa ma treceti pe minus ?,

Nu te mai da Fat-Frumos, print al nordului.

Daca au puncte negative si vor - conturile SP despre care sustineti ca sunt ale lui C(h)ristiano, Vis sau Miky  te-ar putea aduce usor pe minus, intr-o noapte, de exemplu.

 

Ce mai cauta muschetarul asta pe forum ? Ce emoticoane de idiot baga .

Ai putea sa mi te adresezi cu apelativul "nene". Mai ales ca amo vechime mai mare decat a ta pe aici, piciule.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Night's Watch
  • Oras:Night's Watch

Nu te mai da Fat-Frumos, print al nordului.

Daca au puncte negative si vor - conturile SP despre care sustineti ca sunt ale lui C(h)ristiano, Vis sau Miky  te-ar putea aduce usor pe minus, intr-o noapte, de exemplu.

 

Ai putea sa mi te adresezi cu apelativul "nene". Mai ales ca amo vechime mai mare decat a ta pe aici, piciule.

 

Am zis foarte clar ca nu pot face asta. M-au minusat timp de saptamani bune si degeaba. Ai de pwla mea de fraieri.

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:In mintea pisharcosului care se crede popa
  • Oras:In mintea pisharcosului care se crede popa

Nu te mai da Fat-Frumos, print al nordului.

Daca au puncte negative si vor - conturile SP despre care sustineti ca sunt ale lui C(h)ristiano, Vis sau Miky  te-ar putea aduce usor pe minus, intr-o noapte, de exemplu.

 

Ai putea sa mi te adresezi cu apelativul "nene". Mai ales ca amo vechime mai mare decat a ta pe aici, piciule.

MIKY ESTI PROST ??? ATI DAT CA SPARTII IN JON SNOW SI TOT NU SUNTETI IN STARE SA IL ADUCETI PE MINUS !!!! 

LASA VRAJEALA IEFTINA CA ECHIPA TA DE IDIOTI OLIGOFRENI NU DORESTE SA_L ADUCA PE MINUS PE JON SNOW. HAHAHAHA

RASPUNSUL E CLAR. NU PUTETI MA IDIOTILOR. HAHAHAHA

 

post-252967-0-21594500-1515837106.jpg

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Korin Tower
  • Oras:Korin Tower

Nu te mai da Fat-Frumos, print al nordului.

Daca au puncte negative si vor - conturile SP despre care sustineti ca sunt ale lui C(h)ristiano, Vis sau Miky  te-ar putea aduce usor pe minus, intr-o noapte, de exemplu.

 

Ai putea sa mi te adresezi cu apelativul "nene". Mai ales ca amo vechime mai mare decat a ta pe aici, piciule.

 

Ce vrajeala ieftina ai Azorel. Aveti atatea conturi SP si tot nu sunteti in stare sa aduceti pe cineva pe minus. Mars potaie

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

MIKY ESTI PROST ??? ATI DAT CA SPARTII IN JON SNOW SI TOT NU SUNTETI IN STARE SA IL ADUCETI PE MINUS !!!! 

LASA VRAJEALA IEFTINA CA ECHIPA TA DE IDIOTI OLIGOFRENI NU DORESTE SA_L ADUCA PE MINUS PE JON SNOW. HAHAHAHA

RASPUNSUL E CLAR. NU PUTETI MA IDIOTILOR. HAHAHAHA

 

post-252967-0-21594500-1515837106.jpg

Cum adică dacă e prost? Întrebarea e retorică.  :laugh2

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...