Sari la conținut

0768530028 / 0757177169 - Raluca


extasy_

Postări Recomandate

  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Draga gerald,eu inteleg ca iti plac subiectele astea cu "am sunat in disperare" ca stii tu bn pe unde ai mai postat asa recent...stiam ca asa vei scrie si de mine ca "mi-am batut joc " dar stii foarte clar ce am discutat noi,adica ca ma suni cu 30 min inainte si daca se poate  iti spun ceva concret daca nu ,nu....asta nu inseamna ca daca ai schimbat 2 mesaje cu  mine (care evident postate aici daca e cazul pt dovada) reprezinta o programare...

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

nu am negat nicio secunda ca noi am fii vb,doar ca in acele mesaje nu este vorba de nicio programare stabilita,a fost vorba sa revii cu un telefon,si daca ti-as fii raspuns stabileam ceva dar nu am putut sa raspund...in concluzie unde e teapa?cine sia batut joc de tine?tu singur iti bati joc de tn pt faptul ca nu intelegi ce ti se spune...

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

si era mai bn sa-ti spun vino la ora x?si apoi sa nu iti mai raspund?nu vezi ca la tine nicicum nui bn?eu nu fac nimanui programare cu 7ore  inainte mai ales daca nici nu cunosc persoana pt k nu pot stii daca persoana respectiva e de cuvant.Din acest motiv prefer convorbirea cu 30 min inainte.daca ai capacitatea necesara sa intelegegi bn daca nu ,nu...Apropo si daca iti faceam prog de seara tot trebuia sa revii cu un tel de confirmare tot cu 30 min inainte..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...